Jump to content

Въпрос за AUDI-то


Recommended Posts

Ееее! Васко, ти нямаш сърце бе! Как можеш така с лека ръка да разбиеш една толкова крехка детска представа за power....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, много съм лош... :evil:

Освен това сините диоди на пръскалките за чистачките вдигат 5 коня... :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора може ли на 2.0 20v да сложе кръглия спортен филтер и колко коня ще дигне

На 1.8 т мотора съм със спортен филтър - K&N. Писал съм и в други теми.Разлика не се усеща.И да има е минимална...На твое място не бих си купил спортен филтър :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам... би трябвало поне 3-5 коня да вдигне във високите обороти.

Имаше един руски сайт дето бяха мерили АБК с тунингован вход изход. Но там бяха сменили цялата генерация с някаква спортна и бяха сложили спортен филтър.. та целия ефект дето са измерили е бил 15 кс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам... би трябвало поне 3-5 коня да вдигне във високите обороти.

Имаше един руски сайт дето бяха мерили АБК с тунингован вход изход. Но там бяха сменили цялата генерация с някаква спортна и бяха сложили спортен филтър.. та целия ефект дето са измерили е бил 15 кс.

Да с генерация може.Принципно, ако смениш всичко от изходящия колектор до "двуцевката" на определени автомобили може да се постигнат 10%мощност в повече.Разбира се тове е условно....А тези 3-5 коня как да ги усетиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно без чип най-много звук да извади. Може и евентуално и некой кон да мине метър но мене ме съмнява. На пробето слагахме такъв и разлика абсолютно никаква при положение че е с турбина , за атмосферен мотор щте е още по-зле :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разтърси се по форума - някъде имаше тема, в която съм обяснявал за спортните филтри...

Има вариант и да се влоши въврвенето, ако се махне оригиналния air-box и се сложи "спортен" конусен филтър. Причината е адски проста - моторът започва да смуче горещ въздух от под капака, а не пресен и студен от атмосферата. Това СВАЛЯ коне, не качва - 1000% гаранция, проверено на Диното...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разтърси се по форума - някъде имаше тема' date=' в която съм обяснявал за спортните филтри...

Има вариант и да се влоши въврвенето, ако се махне оригиналния air-box и се сложи "спортен" конусен филтър. Причината е адски проста - моторът започва да смуче горещ въздух от под капака, а не пресен и студен от атмосферата. Това СВАЛЯ коне, не качва - 1000% гаранция, проверено на Диното...[/quote']

:wink::wink::cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сега му правя хриле на калника и го затварям от към мотора знам че не е хубаво да смуче топъл въздух

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сега му правя хриле на калника и го затварям от към мотора знам че не е хубаво да смуче топъл въздух

Ама кутията, в която затваряш филтъра трябва да има добър коеф.на топлоизолация :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...