Jump to content

Окачване на Ауди 100


Nikieva

Recommended Posts

Та на въпроса директно,майстори специалисти ме плашат с невероятно скъпото окачване на колата/в неделя съм в софето да я взема/било с няколко скъпи алуминиеви носача.Вярно ли е или да ги Е##### и майсторите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи им да си пият хапчетата по-редовно :flipoff:

:hilezh::hilezh: Толкова е просто, че се ремонтира дори в долнопробен сервиз, а дори и на улицата. Най-слабото място на предното са тампоните на Макферсона, но не са са чак пък зле. При екстремално каране по лоши пътища могат бързо да заминат особено при дизеловите мотори, защото са тежки. Обаче след смяната им задължително отиваш за реглаж на предницата. Ако е куатро задното си иска по-скъпа подражка, но това е при всеки автомобил 4х4.

p.s. Носачите са само 2 бр. и при моето след 315 хил. км са са оригиналните само втулките са сменяни 2-3 пъти.

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кокича всичко е казал - по-здрава предница от стотарката здраве му кажи! Амортисьори, разни тампони и бла-бла... са съвсем малко отгоре от една Вектра на същите години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та като сте почнали по темата: май скоро и аз тряа да правя предница ( май шарнири тряа да се сменят ). Чух, че при АУДИ шарнирите вървят заедно с носачите. Вярно ли е ? Колко ли ще струва това удоволствие? И някой знае ли колко струват амортесьори. Става дума за същият модел като на колегата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та като сте почнали по темата: май скоро и аз тряа да правя предница ( май шарнири тряа да се сменят ). Чух, че при АУДИ шарнирите вървят заедно с носачите. Вярно ли е ? Колко ли ще струва това удоволствие? И някой знае ли колко струват амортесьори. Става дума за същият модел като на колегата.

За шарнирите е вярно че варвят с носача, но не знам колко струват . А запредните амортисьори на монро дадох по 120лв на бройка, за задните на сакс по 140 лв на бройка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та като сте почнали по темата: май скоро и аз тряа да правя предница ( май шарнири тряа да се сменят ). Чух, че при АУДИ шарнирите вървят заедно с носачите. Вярно ли е ? Колко ли ще струва това удоволствие? И някой знае ли колко струват амортесьори. Става дума за същият модел като на колегата.

Ако не ти е спешно ще ти намеря всичко по цени съвсем различни от тези в магазините, но трябва до почакаш 10 дни.

Действително шарнира при С4 е заедно с носача и не може да се сменя отделно, като е при В4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шарнирите комплект с носача бяха към 80 лв. Накрайник - под 20 лв. Има и една кормилна щанга с ши..ни тампони дето ги няма по отделно. Та скоро сменях щанга с тампон и горе споменатия накрайник - всичко 80 лв. На тези цени не знам частите колко са истински. Поразпитай в раздел купува/продава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми пробвайте като пазарувате да искате за старата стотица 88-91.разлика има само в цената. най добрите носачи са TRW , накрайници ASMETAL.

имаха и добри тампони , но затвориха завода.успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...