Jump to content

АУДИ S4 4,2L - ТЕСТ ДРАЙВ!!!


Lord of the Rings

Recommended Posts

МАММА МИА :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

http://www.gazeta.ru/2004/09/17/oa_133830.shtml

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, само изчакайте да се появи из БГ улиците новата А4 (най-добре направо S4) с пресният си фейс-лифт и гарантирам, че ще ви изпокапят зъбите от кеф! Аз пуснах вече няколко пъти в гащите след като засякох дозина такива....

Пуууф, как пак мирише от мен... блаааа!

btw ако идва Ауди А3 Спортбак, А4 със single-frame предна решетка или новата А6 по улицата срещу вас, вероятността е адски малка да се светнете в първия момент кой модел е това точно... Приличат си почти като три капки вода. :wink:

ne sym wpechatlen osobeno... 'samo' 410 Н/м

Колкото и да ми е неприятно да го кажа, но Ауди S4 е най-зле от конкурентите си БМВ М3 и Мерцедес C32/C55 AMG.... Ние сме около 20с до 200км/ч (зависи от списанието) дори 21с на места до най-доброто, което съм видял - 19.х. За разлика от конкурентите, които одавна са слезнали под 19с, дори 18с. По-неприятното за мен лично е спирачният път, който на нито едно Ауди с изключение на A8 W12 не е приличен за класа си...

Та такива ми ти работи.... :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове' date=' само изчакайте да се появи из БГ улиците новата А4 (най-добре направо S4) с пресният си фейс-лифт и гарантирам, че ще ви изпокапят зъбите от кеф! Аз пуснах вече няколко пъти в гащите след като засякох дозина такива....

Пуууф, как пак мирише от мен... блаааа!

btw ако идва Ауди А3 Спортбак, А4 със single-frame предна решетка или новата А6 по улицата срещу вас, вероятността е адски малка да се светнете в първия момент кой модел е това точно... Приличат си почти като три капки вода. :cry:

ne sym wpechatlen osobeno... 'samo' 410 Н/м

Колкото и да ми е неприятно да го кажа, но Ауди S4 е най-зле от конкурентите си БМВ М3 и Мерцедес C32/C55 AMG.... Ние сме около 20с до 200км/ч (зависи от списанието) дори 21с на места до най-доброто, което съм видял - 19.х. За разлика от конкурентите, които одавна са слезнали под 19с, дори 18с. По-неприятното за мен лично е спирачният път, който на нито едно Ауди с изключение на A8 W12 не е приличен за класа си...

Та такива ми ти работи.... :o

RS е в класа на изброените от теб по-горе коли... :wink:

Ти би трябвало да го знаеш.А там нещата са малко по-различни :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел, всичко много слънчево с нашата RS4, но никое списание в наше време няма да седне да сравнява М3, С32/С55 АМГ с дъртата ни RS4 при положение, че има brad new S4. В такъв случай БМВ ще извадят М3 CSL и нещата пак ще си дойдат по местата - за голямо наше съжаление.

Или ти говореше само за спирачния път? :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел' date=' всичко много слънчево с нашата RS4, но никое списание в наше време няма да седне да сравнява М3, С32/С55 АМГ с дъртата ни RS4 при положение, че има brad new S4. В такъв случай БМВ ще извадят М3 CSL и нещата пак ще си дойдат по местата - за голямо наше съжаление.

Или ти говореше само за спирачния път? :wink:[/quote']

Wizi, айде да не се лъжем - M3 CSL е леко напудрена М3-ка. Турили са 20 коня отгоре и то САМО защото S4-ката беше 2 коня над M3-ката.

Освен това М3-ката си е магистрална лятна кола - а валне дъждец, а капне снежец и трябва да я прибираш в гаража... 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросното М3 е с улекотени ламарини (калници етц.) и мисля, че идва сериино със СМГ скоростна кутия, което го прави определено по-добро от всяко едно сток М3. На сух асфалт ходи го гони с каквото искаш... зор ще е да го догониш.

Мога да дам линк към едно наистина интересно филмче където едни жълтурчета-маниаци ръчкат Мурселаго, Галлардо, Модена 360, Порш 911 Турбо, Нисан НСР-Х и М3 ЦСЛ.... БМВ-то завърши 3то (ако не се лъжа де)

Сега търся линка от БМВ форума и веднага ще го подам насам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросното М3 е с улекотени ламарини (калници етц.) и мисля' date=' че идва сериино със СМГ скоростна кутия, което го прави определено по-добро от всяко едно сток М3. На сух асфалт ходи го гони с каквото искаш... зор ще е да го догониш.

Мога да дам линк към едно наистина интересно филмче където едни жълтурчета-маниаци ръчкат Мурселаго, Галлардо, Модена 360, Порш 911 Турбо, Нисан НСР-Х и М3 ЦСЛ.... БМВ-то завърши 3то (ако не се лъжа де)

Сега търся линка от БМВ форума и веднага ще го подам насам...[/quote']

"сух асфалт" е ключовата фраза. За СМГ кутията си много прав, но не знам дали си карал такава - превключва по-бързо от типтроник, но е много далече от DSG кутията на Ауди, да не говорим аз секвенциалните WRC кутии, които са електро-хидравлични механични правозъби и пр. Т.е. пак маркетинг... Страшна кола, ОК, нека я сравняват с каквито си искат спортни машини, ама за мен си остава кола с тясно приложение...Какво по-мило може да има от едно кротко семейно комби RS6 или RS4? Хем практично, хем върви да си ... майката, хем е проходимо като джип и стабилно при всякакви условия...Не е нужно да връщаш газта като видиш, че пътните условия се влошават...Аз да не въртя по цял ден само на писта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Васко, ти видя май прекалено много синьо-бяло в очите ми :wink:

SMG сменя далеееееееееч по-бързо от типтроник, но DSG на Ауди бачка по-коренно различен начин. До колкото съм чел за SMG тя си е цеквенцялна (whatever that means, btw). На върха на езика ми е да кажа в момента, че SMG е най-бързата въобще на пазара за автомобили за простосмъртни, демек без WRC бла-бла, но ще си замълча и преди това ще потъна тихо-тихо в Гоогъл да се ограмотя по случая. Ако мислите, че великата нова М5 можеше да ускорява до 14,4 без помощта на 7 скоростната си SMG кутия.................. ммммда..... правилно!

Та гледам, че RS4 8ма ръка вече е паднала цената достатъчно и мога да досъбера още 27,05 Евро и да се метна на такава, че зимата е доста удобно да носиш дърва от гората - гледам един кумшия тук....

btw имам наистина адското желание да карам кола с SMG или DSG за да разбера точно какъв е филинга, ама на...

Днеска съм поетично-разлигавен, дано не ви дразня много.... сори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросното М3 е с улекотени ламарини (калници етц.) и мисля' date=' че идва сериино със СМГ скоростна кутия, което го прави определено по-добро от всяко едно сток М3. На сух асфалт ходи го гони с каквото искаш... зор ще е да го догониш.

Мога да дам линк към едно наистина интересно филмче където едни жълтурчета-маниаци ръчкат Мурселаго, Галлардо, Модена 360, Порш 911 Турбо, Нисан НСР-Х и М3 ЦСЛ.... БМВ-то завърши 3то (ако не се лъжа де)

Сега търся линка от БМВ форума и веднага ще го подам насам...[/quote']

гледал съм го филмчето .. НА МОКРО КАРАТ! :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"сух асфалт" е ключовата фраза.

Особено в страни с климат, като БГ...Ако живеех в Кии Уест например пак нямаше да се замислям - бих зи взел С или РС, но поне щях да имам причина да се замисля(все пак там козовете на М ките са повече)...Ама в Европа (с малки изключения) тая М ка я караш един сезон, а останалите 3?

ПС аватара на Wizi e невероятен

ПС2 Пак към Wizi - списанията са си списания и писанията там много често са с рекламна цел.Аз знам, че като си купя една С ка например само с/у 1800 евро мога да я направя самолет( не че, тя не е).А на нетурбинирания мотор на М ките (от който БМВ моторспорт са изцедили почти всичко ) коне на разумна цена много трудно можеш да извадиш :wink: Ако бъркам някои да ме поправи...Ама аз се опитвам да гледам реално на нещата.

ПС3 това не значи, че БМВ не са страхотни коли - просто според мен Ауди куатро е много повече :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво по-мило може да има от едно кротко семейно комби RS6 или RS4? Хем практично' date=' хем върви да си ... майката, хем е проходимо като джип и стабилно при всякакви условия...Не е нужно да връщаш газта като видиш, че пътните условия се влошават...Аз да не въртя по цял ден само на писта?[/quote']

ААААААа тихо ! Тихичко ! че пак ще почна да сънувам розови сънища в които карам моето следващо дивашко комби :wink:

П.С. Сегашното си е съвсем стандартно но следващото ако има стотинки ще е теквоз животно.

Еееех мечти мечти.

П.С. Днес ходих до Проспиид за диагностика. Пререди ме някакъв дръглив голфаджия. След като се бях запознал с целия сервиз само не и с "белокосия" диагностик. Който се оказа направо кестеняв ма нейсе да не припалвам пак моторетката. И се отпеснах. Та Василе твоите 2 животни ли са там ? Съзрях едно тъмносиньо роудстърче милото без глава на двигателя и още едно сребристо навирено на стенд. И Най важното едно RS животно авантче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"сух асфалт" е ключовата фраза. Особено в страни с климат' date=' като БГ...Ако живеех в Кии Уест например пак нямаше да се замислям - бих зи взел С или РС, но поне щях да имам причина да се замисля(все пак там козовете на М ките са повече)...Ама в Европа (с малки изключения) тая М ка я караш един сезон, а останалите 3?

ПС аватара на Wizi e невероятен

ПС2 Пак към Wizi - списанията са си списания и писанията там много често са с рекламна цел.Аз знам, че като си купя една С ка например само с/у 1800 евро мога да я направя самолет( не че, тя не е).А на нетурбинирания мотор на М ките (от който БМВ моторспорт са изцедили почти всичко ) коне на разумна цена много трудно можеш да извадиш :wink: Ако бъркам някои да ме поправи...Ама аз се опитвам да гледам реално на нещата.

ПС3 това не значи, че БМВ не са страхотни коли - просто според мен Ауди куатро е много повече :wink:[/quote']

Абе само дето новата С4 е също с атмосферен мотор...за съжаление :-(( Не, че за не него няма Supercharger Kit-ове за 450 до 750 коня, ама са малко по-скъпички ;-))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво по-мило може да има от едно кротко семейно комби RS6 или RS4? Хем практично' date=' хем върви да си ... майката' date=' хем е проходимо като джип и стабилно при всякакви условия...Не е нужно да връщаш газта като видиш, че пътните условия се влошават...Аз да не въртя по цял ден само на писта?[/quote'']

ААААААа тихо ! Тихичко ! че пак ще почна да сънувам розови сънища в които карам моето следващо дивашко комби :cry:

П.С. Сегашното си е съвсем стандартно но следващото ако има стотинки ще е теквоз животно.

Еееех мечти мечти.

П.С. Днес ходих до Проспиид за диагностика. Пререди ме някакъв дръглив голфаджия. След като се бях запознал с целия сервиз само не и с "белокосия" диагностик. Който се оказа направо кестеняв ма нейсе да не припалвам пак моторетката. И се отпеснах. Та Василе твоите 2 животни ли са там ? Съзрях едно тъмносиньо роудстърче милото без глава на двигателя и още едно сребристо навирено на стенд. И Най важното едно RS животно авантче.

А-ха, мойте кочини са...От двете сглобяваме една, че "специалистите" в Пловдив ми засраха хонинга на блока, трансмисията на едното сдаде багажа (халдекс-а) и какво ли още не...Станаха исторически тия кочини - паметници :wink::wink: Сега сме на финала, всичко е коригирано, осигурено и пр. и започва сглобяване днес...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво по-мило може да има от едно кротко семейно комби RS6 или RS4? Хем практично' date=' хем върви да си ... майката' date=' хем е проходимо като джип и стабилно при всякакви условия...Не е нужно да връщаш газта като видиш' date=' че пътните условия се влошават...Аз да не въртя по цял ден само на писта?[/quote''']

ААААААа тихо ! Тихичко ! че пак ще почна да сънувам розови сънища в които карам моето следващо дивашко комби :o

П.С. Сегашното си е съвсем стандартно но следващото ако има стотинки ще е теквоз животно.

Еееех мечти мечти.

П.С. Днес ходих до Проспиид за диагностика. Пререди ме някакъв дръглив голфаджия. След като се бях запознал с целия сервиз само не и с "белокосия" диагностик. Който се оказа направо кестеняв ма нейсе да не припалвам пак моторетката. И се отпеснах. Та Василе твоите 2 животни ли са там ? Съзрях едно тъмносиньо роудстърче милото без глава на двигателя и още едно сребристо навирено на стенд. И Най важното едно RS животно авантче.

А-ха, мойте кочини са...От двете сглобяваме една, че "специалистите" в Пловдив ми засраха хонинга на блока, трансмисията на едното сдаде багажа (халдекс-а) и какво ли още не...Станаха исторически тия кочини - паметници :wink::wink: Сега сме на финала, всичко е коригирано, осигурено и пр. и започва сглобяване днес...

дано ники ги подкара че забраихме наистина ли има ТТ-та vassil.velichkov или е само мит :o:cry::o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледал съм го филмчето .. НА МОКРО КАРАТ! :wink:

Аидее' date=' кога стана БМВ маниак, кога ти почерне гъза и на теб :wink: Ето го филмчето за което говорех: http://www.norcalevo.net/video/motegibattle.wmv

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аидее' date=' кога стана БМВ маниак, кога ти почерне гъза и на теб :wink: Ето го филмчето за което говорех: http://www.norcalevo.net/video/motegibattle.wmv

отдавна съм бмв манияк:o .. ще вида дали е същото филмчето, ако не ще постна линка към това което съм гледал:wink:

ъпдейт: ей ги .. но се оказа че м3 е бавничко на мокро :cry:

http://auto.joins.com/upboard/pds/pdst/Bes...ukubaBattle.asf

http://auto.joins.com/upboard/pds/pdst/Bes...s_JDMSports.asf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влади, знаеш ли какво си мислех.... понеже мойто филмче е мисля 35МБ: валяло е, но аз съм с по-бавна интернет връзка от теб и докато го източа то вече е изсъхнало и като му дам PLAY и пичовете си карат съвсем спокойно на сухо :wink:

Линковете ти нещо не искат да се отварят при мен... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линковете ти нещо не искат да се отварят при мен... :?

http://free.data.bg/mamihov/video/BestMoto...s_JDMSports.asf

http://free.data.bg/dobermann/Dobermann/Mo...ukubaBattle.asf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wizi това филмче с М3 ЦСЛ е доста глупаво не виждам как един НСХ може така да се дърви на двете Ламбота....мое мнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wizi това филмче с М3 ЦСЛ е доста глупаво не виждам как един НСХ може така да се дърви на двете Ламбота....мое мнение

изобщо не е глупаво.. не случайно са пуснали ламботата отзад.. а НСХ-а без проблем излиза отпред още в началото и се видя че на завоите е много по-бързо от ламботата.. но иначе на правата се вижда ламбо пауър:wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...