Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 257
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Само не мога да разбера какво ревете за под форума си като тук в момента тази тема играе точното му заместване....

Явно пак ще трябва да попитам, защото ЯВНО не можете да ме разберете, но нямам идея ЗАЩО!!!

Загубен/изтрит безвъзвратно ли е подфорума или не?!?

Ако не е, има ли някакъв начин да получа достъп до информацията в него!

Там съм посвал важни за мен неща, които ги има само там!

Редактирано от corso
Адрес на коментара

Седите на тоалетната чиния в апартамент във висок блок и изведнъж от апартамента над вас се пуска водата. Представяте си седнал на тоалетната чиния човек точно над вас, зает с подобна дейност. Може да си представите дори цяла редица от наклякали един над друг върху тоалетни чинии хора. Те са разделени от хоризонтални плочи, но са свързани чрез вертикалната отходна тръба. Между наклякалите хора се създава още един вид (битово-интимна) социална връзка - в качество на събратя по тоалетна. Обитателите на бетонени блокове са не само съседи, но и съ-седи, съ-клеци и в крайна сметка съ-серковци.

Я. Хашек, Приключенията на храбрия войник Швейк. :magic::hilezh:

Адрес на коментара
Седите на тоалетната чиния в апартамент във висок блок и изведнъж от апартамента над вас се пуска водата.

Седите си на терасата във висок блок, пушите си цигара, любувате се на градинката зад блока и на децата, които ритат топка и изведнъж ТУП -нископрелитаща торбичка с боклук се пльосва на прясно окосената трева. Страх ви е дори да погледнете нагоре, за да не ви захлупи втори залп.

typisch bulgarisch

:bia:

Редактирано от brunobanani
Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...