Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 257
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз пЪ нИ щЪ дЪ мЪ баннват:lol: Искам си хортувам с хънито коя от колите от подписа ми да й дам:moon:

е ти луТ ли си, само я возиш към спамилнята кат я Утворът :bia:

Адрес на коментара

Ми ний щот сме проЗти друго не моем да направим:lol: Спамилнята си беше кошче за отпадъци и никой от нас не е искал да излиза оттам:moon: Ама некой чистофайник ни завидя за кочинката:bia:

Адрес на коментара
.... бяха сложили "кошчето за отпадъци" , сами си осрахме полянката . :lol:

Много добре казано, благодаря!

Преведено на новобългарски:

еВалата маме, ашколсун ма нема 'а ти отлепат тия смотове на думите.

П.С. Посетихте ли sexbazar.ru за да олабите напрежението? :moon:

-----------

Между другото - срещо диария се препоръчва ИМОДИУМ:

prd_2_3_x_imoadv_ro.jpg

За словесна такава обаче не знам дали помага.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара

Ех, тоя дизел - не се издържа. :lol:

Между другото - какво стана с Audi Spamers Форум

Гледам че и домейн има: http://audispamers.free.bg/

Ааа, довечера ще има ли бира? Чувам че сряда било.

Адрес на коментара

"АБЕ ЩЕ ВИ *** И СПАМИЛНЯТА"

18 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 1 скрити)

14 Потребител(и): Cherepaha, galaboff, SLAF, vladi_di, Audi_90, grizzly, Jorata, tita, edinak, audi A3 1.8T, wasaby, nikolaef, RaDi_b4, Бате Весо

"Чака се Q7 V 12 TDI - 500 hp !!!"

2 потребител(и) четат тази тема (0 гости и 0 скрити)

2 Потребител(и): Cherepaha, Alehandro

П.П. Предлагам потребителят Alehandro да бъде награден с фланелка от АКБ :lol::moon:

Редактирано от Cherepaha
Адрес на коментара

А тебе с кво да те наградиме:lol:? Анален секс:moon:?

Тя и спамилнята беше по-посещавана от другите раздели:bia: Ама некой се ядоса че не се четат неговите теми и реши да ни я махне;) Поне добре позабавлявахме 20 човека целия АКБ;)

Бира ше има ама на неколко места;)

Редактирано от Audi_90
Адрес на коментара

Хубаво де! Какво излиза в крайна сметка? Имаше кошче, септична яма, или да го наречем форумен Хайд парк. С хубава бяла оградка, с портичка, и всички удобства да влезе който иска и да се "изока", та да му олекне. Ма вътре, оти навън пляскат през устата. Стана добре принципно. Но нали сме в Бг, се почна и през оградката, после на 1-2 метра, и...... Сега трябвало и фейсконтрол на портичката да се тури. И бетонна стена като у ивицата Газа. И тя войната се разгаря безконтролно. Вече дори повода се позабрави, пуцаме на уволнение, без стратегия и мисъл, и няма спиране. С много плам и муниции. Ма ако се погледне отстрани, и се зададе въпроса: -"За какво се абят тия?" Май няма логичен отговор. "Заеби ги тея маймуни! Нека се трепат!" Това ли сме ние, събрани доброволно във форума- шебеци? Не сме! Тъпото е, че реално няма логика да съществуват двата лагера. Просто всеки се е заловил за мнението си, и не ще да направи и крачка назад. Ей тъй- за спорта. Та ако скромното ми мнение има някакво значение /лелее, и рима има/, да го река. Спамилнята е полезна, щото реалностите са такива. По-добре да е затворена. Който си натика гагата вътре, да се оправя. Навън обаче да е по възможност чисто. Знае се кой има грижата за това. Без много компромиси. Даже- с много малко такива!

Адрес на коментара

Добре де, аз така и не разбрах кои са тия смотове дет са срали извън кенефа?

И ако изобщо има такива какъв е смисъла да затваряш цел раздел който по една или друга причина е по-посещаван вместо да вземеш мерки именно срещу тези хора които са срали в хола?????

Адрес на коментара
Добре де, аз така и не разбрах кои са тия смотове дет са срали извън кенефа?

И ако изобщо има такива какъв е смисъла да затваряш цел раздел който по една или друга причина е по-посещаван вместо да вземеш мерки именно срещу тези хора които са срали в хола?????

ти колкото по им го изкристализираш въпроса

толкова никой не иска да ти отговори

ДЕСО попита

1. ЗАЩО ЗАТВОРИХТЕ СПАМИЛНЯТА СЛЕД КАТО Е НАЙ ПОСЕЩАВАНИЯ ПОДФОРУМ

2. ЗАЩО НЕ СА ВЗЕТИ ВМЕСТО ТОВА МЕРКИ СРЕЩУ ХОРАТА СРАЛИ В ХОЛА

два прости риторични въпроса

чакаме отговори

Адрес на коментара

Няма кой да ни отговори:lol:

Щот никой не знае отговора:moon:

Просто на някои хора секса им е малко а вниманието което получават в къщи е още по-малко и затова го търсят тук:bia:

П.С. Ае кой аватар да си оставя - русия или Туарег-а;)?

Или да пусна анкета;)?

Редактирано от Audi_90
Адрес на коментара
Няма кой да ни отговори:bia:

Щот никой не знае отговора;)

Просто на някои хора секса им е малко а вниманието което получават в къщи е още по-малко и затова го търсят тук;)

П.С. Ае кой аватар да си оставя - русия или Туарег-а;)?

Или да пусна анкета;)?

От 13 страници глупости едно вярно съждение :moon:

Евалла вуйче :lol:

Относно аватара - по-добре Туарег-а да ни радва окото ;)

Редактирано от Fibrom
Адрес на коментара
....Ако правилно разбирам смисъла на този тип форуми то е да има по нещо за широк кръг хора с различни интереси. ....бла-бла-бла-бла....

Евала, Вуйче! :respekt: Я как хИнтелигентно се изказа!!!! Можело и с добра дума, без Зига, а?!

....2. Спамилнята, беше замислена като "Зона свободна от правилата на форума", но определено НЕ трябва да остава такава. Тоест, там също трябва да има модератор, който да следи да не се появяват теми и постове, в които да се хранят, заплашват, обиждат и прочие, колеги/колежки от форума или от където и да е. Нека да е "зона свободна за фън", но без лични нападки... Купона си е купон, но и правилата са си правила и те ще важат и в спамилнята, след като тя е част от форума.

Определено е много грозно да бъдем свидетели на това, как във форума се подклажда и развива определено мнение за определени хора. След което, всички "уж засегнати", започват да сипват и хранят и по останалата част от форума набелязаната "жертва". Това просташко отношение трябва да изчезне един път за винаги!!!....

Хммм... Далеч не съм съгласен!

Аз вражда не съм видял.... с някой изключения и то на хора, които са си го търсели!!! Явно са си го търсели, след като хем се възмущават, хем се заяждат! Ми като не те кефи, кво аджаба правиш там?! Ми чао!

Седи, заяжда се, изпитва нервите и възможностите на спамерите и когато неминуемо езика съвсем загрубее, се почва: "Простаци! Какъв е тоя език! Простащина и т.н.! има една приказака! "Да би мирно седяло - не би чудо видяло!" и още една: "Който го е страх от мечки, не ходи в гората"!

И дайте да се разберем! Какво за вас (възпитаните, интелигентнте, здържаните, по_добрите_българи, хората с европейско мислене, а за мен просто хората с "на_гол_тумбак_чифте_пищови*), та какво за вас е "негативно отношение, заплашване обиждане, нападане и т.н."!??!

Защото за мен фрази от сорта на "Да ми ядеш к...", "Да те онодят в Анадола", "Да те скъсам от е... докато зора настане" и т.н., нямат нищо общо с горните определения! Това е ХУМОР!!! Ако някой не го разбира този хумор, това не означава, че не е ХУМОР! Аз не разбирам Пикасо, за мен изкуството му е боклук! Но това не означава, че не е изкуство!

Моето мнение е, че форумът трябва да е скрит и да е видим само след одобрение от администратора. В същото време да е без никакви правила. Само едно. Да не се коментират ПО НИКАКЪВ НАЧИН потребители, които не виждат форума. За нарушаваме на това правило, директен БАН. Съгласни?

Абсолютно съм съгласен!!!

*на_гол_тумбак_чифте_пищови - щото всичко ни е както трябва! ЦъФнали сме, та сме вързали! Данъците ни са данъци, пътищата ни са пътища, заплатите са ни заплати, полицията ни е полиция, политиците ни са политици! Всичко ни е ОК! Живота ни е песен, също, като на европееца! Толкова ни е уредено всико, че ЗАЩО да не се държим, като европейците?!?! Защо поне не опитаме да ги имитираме! Тяхното спокойствие в утрешния ден! Тяхната позитивност! Тяхното възпитание и желание за спазване на правилата!

Аз ще ви кажа защо! Защото това би било ЛИЦЕМЕРНА ПОЗЬОРЩИНА!!!

Защото тяхното поведение и самите те са ПРОДУКТ на тяхното ощество!!!

Те са спокойни, не защото така трябва, а защото просто са!

Те са възпитани, защото НЯМА НУЖДА да са невъзпитани!

Те спазват правилата, повервайте ми - НЕ ПО СОБСТВЕНО желание!

Те са следствие! Причината не е в тях! Те са продукт! Функция от F!

-----------------------------------------//-------------------------------------- (това горе важи и за нас)!!!

Така че много ми е смешно, когато видя накой, който си е повервал и се е взел на сериозно! Не обичам хора, които се вземат насериозно! Не обичам хора без чусто за хумор и автохумор! Не обичам хора, които се мислят за повече от това, което са! Не обичам хора, които поучават другите с ерудиран тон.

Дръжте се естествено! Ако не се чуствате добре в кожата си - отидете на психиатър!

Това е от мен

Редактирано от corso
Адрес на коментара

Аве що откак я няма спамилнята и форума му намаля активноста с 50-60% по мои сметки? В смисъл мненията извън спамилнята спаднаха рязко?

Адрес на коментара
Аве що откак я няма спамилнята и форума му намаля активноста с 50-60% по мои сметки? В смисъл мненията извън спамилнята спаднаха рязко?

..понеже ми забърсаха предният пост, поради закачката, сега ти отговарям.

Преди да си пусна спам-филтъра, на мейл-сървъра, по цял ден бришех го..а.

След това, регулярната желана поща нито намаля, нито се увеличи...

Редактирано от RossN
Адрес на коментара

Аз искам да задам малко по-сериозен въпрос! Сериозен е за мен!

Спамилнята виждам, че я няма! Но как я няма? Посто не я виждаме? Изтрита ли е? Или е изтрита е бекъпната някъде!

В теми в спамилнята бях поствал неща, които ги имаше само там! За съжаление не съм си ги запазил! Тези неща хич не ми се ще да съм ги загубил!

Та? Загубени ли са или не?

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...