Jump to content

Recommended Posts

ВИЕ СЪВСЕМ СЕ УСРАХТЕ БЕ СПАМЕРЧЕТА

МНОГО ЕРБАП СТАНАХТЕ .. КВИ СТЕ ВИЕ .. КАДЕ ОТИВАТЕ МОЖЕ БИ .. КАЖЕТЕ МЕРСИ НА 5-6 ЧОВЕКА ОТ СПАМ ТИЙМА .. САМИ СИ ГО НАБИХТЕ .. ПИСНА МИ ДА ВИ ХОДЯ ПО ГЪЗА .. ГРАМ ФАЙДА НЕМА ОТ ВАС ОСВЕН ДА СЕРЕТЕ .. Е СЕГА ЩЕ СИ ГО ОТНЕСЕТЕ 3-4 ЧОВЕКА ..

2 ДЕНА ДА НЕ ВЛЕЗА И ПРАЙТЕ НЕКВИ ШИБАНИ РЕВОЛЮЦИИ .. ПОБОИЩА ... ЛАЙНА .. КОЙ НА КОГО ЩЕ СКУБЕ БРАДАТА .. АРЕ У ЛЕВО

Адрес на коментара
  • Отговори 257
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Спамилнята е затворена за писане в момента .. честито. Аре да видим колко може да не спамите.

Lord Of The Rings e махнат временно като модератор. Предупреждавам, ако и сега обаче почнете да храните някой от модераторите, че си върши работата като хората, хич няма да си играя да слагам предупреждения.

Модераторите режете яко спама, съвсем малко безобиден спам е допустим .. осирания и некви "анали" ... и т.н под ножа.

2-3 бан-а съм раздал .. няма смисъл да се опитвате да регистрирате нови юзери, регистацията е забранена в момента. Бановете ще изтечат след месец. След толкова още може и да отворя спамилнята.

Адрес на коментара

Да бе аз по едно време се замислих кви хора карат AUDI- срам за марката :flipoff:

Даже някой ми обясняваше че освен ауди имало и други коли... ми ко праи в този форум тогава??? :hilezh:

Адрес на коментара

От доста време на сам се чудих каква точно е идеята на тъпата спамилня и май като гледам има хора дето влизат за да пишат само там....

По-добре никога да не се отваря повече.Има достатъчно други теми и неща за които да се говори тук!

Адрес на коментара
От доста време на сам се чудих каква точно е идеята на тъпата спамилня и май като гледам има хора дето влизат за да пишат само там....

По-добре никога да не се отваря повече.Има достатъчно други теми и неща за които да се говори тук!

Абсолютно съгласен. Мисля, че спамилнята е била полезна (съжалявам, но нямам преки впечатления от нея щото не съм влизал там) за разтуха от време на време. Ако обаче има потребители, които да пишат само там ми се струва доста безмислено. Предполагам, че времето ще покаже, а засега браво на HITMAN.

Адрес на коментара

Първоначалния замисъл не беше лош, но идеята се изроди и стана много грозна и срамна гледка ... особено последните дни :flipoff:

Сега обаче мога само да пожелая кураж на модераторите за тоя един месец ... ще ви е нужен :hilezh:

Редактирано от brunobanani
Адрес на коментара

Абе що на мен и още един куп народ не им трябва спамилня, нито Лорда им е крив, че са им малки патките! А тука 5-6 ще си играят с нервите на всички останали!

Много правилно! И банът трябва да им е за постоянно! Няма никаква полза от тия във форума! Търпенито ти, Ники е направо невероятно, ма се се чудех кога ще свърши!

Що направо не я затриете тая част с помията от форума! Аз поне не съм дошъл тука да чета говняни работи! :flipoff:

Адрес на коментара

За пореден път се убеждавам , че сме царе на хаоса , никога не искаме да се съобразяваме с правилата и нормите . Колкото и добри чуства да изпитваме един към друг всяко нещо си има граници , след тези граници нещата придобиват грозен вид, за мое най-голямо съжаление Ники е прав .

Принадлежност към една обща идея и приобщаването и в един автофорум изисква от всеки участник да бъде толерантен и да спазва норми на приличие(поне общоприетите обществени порядки), в противен случай ще се превърнем в огледален модел на едно болно общество в каквото всъщност живеем , всеки път когато някой се опитва да мачка когото и до било от позицията на ЕГОТО си , бих бил безкомпромисно принципен.

П.П- Това мннение искам да бъде смятано като мнение на модератор , като юзър всеки може да чете по темите и да си прави изводи.

Адрес на коментара

Това беше идеята - няма никаква нужда от мен, след като я няма причината да стана модератор! :flipoff: Хитмане!

Адрес на коментара
Абе що на мен и още един куп народ не им трябва спамилня, нито Лорда им е крив, че са им малки патките! А тука 5-6 ще си играят с нервите на всички останали!

Много правилно! И банът трябва да им е за постоянно! Няма никаква полза от тия във форума! Търпенито ти, Ники е направо невероятно, ма се се чудех кога ще свърши!

Що направо не я затриете тая част с помията от форума! Аз поне не съм дошъл тука да чета говняни работи! :flipoff:

Жорка , със всичките ми уважения към теб , да си чувал термина "Възпитан език на изразяване" , като бях малък ме учеха в обществени дебати да не използвам епитети и квалификации към останалите участници.Причината за това е че дебатът се превръща в изблик на лични емоции и на края води до конфликт.Мислиш ли , начина ти на изразяване се вписва в нормите на приличие?

Адрес на коментара

хммм... Имам особено мнение по въпроса, но няма значене! Така или иначе няма да се вземе пред вид! Имам само едно питане! Не е ли възможно да се отключи темата "Дизел с/у Бензин"? Според мен, най-малкото, тя се е своебразен рекордьор! Ако иска някой да я контролира и да я модерира, ако искате и трийте "обидните", според "обществото" мнения, но нека да си е отворена! На кой му пречи тази тема? :flipoff:

Адрес на коментара
За пореден път се убеждавам , че сме царе на хаоса , никога не искаме да се съобразяваме с правилата и нормите . Колкото и добри чуства да изпитваме един към друг всяко нещо си има граници , след тези граници нещата придобиват грозен вид, за мое най-голямо съжаление Ники е прав .

Принадлежност към една обща идея и приобщаването и в един автофорум изисква от всеки участник да бъде толерантен и да спазва норми на приличие(поне общоприетите обществени порядки), в противен случай ще се превърнем в огледален модел на едно болно общество в каквото всъщност живеем , всеки път когато някой се опитва да мачка когото и до било от позицията на ЕГОТО си , бих бил безкомпромисно принципен.

Точно това е и моето мнение!

Силно се надявам промените да са за добро!

:flipoff:

Адрес на коментара
Абе що на мен и още един куп народ не им трябва спамилня...

Очакваш някой друг ли да ти даде еднозначен отговор? Защото не можеш да си отговориш?

Аз пък нямам нищо против спамилнята, даже се забавлявам понякога. Има и доста други като мен. Може би ти не се забавляваш, но в крайна сметка всеки го прави по различен начин. Някои страшно се веселят като си гледат фейса в огледалото. Направо припадат от смЕх. Други не...

Вярно е че тези дни малко се попрекали с обиди и спам в другите подфоруми, но това не е защото има спамилня. :flipoff:

А и в крайна сметка няколко десетки хиляди пъти беше казано че влизането в спамилнята не е задължително.

Редактирано от audi A3 1.8T
Адрес на коментара
Lord Of The Rings e махнат временно като модератор. Предупреждавам, ако и сега обаче почнете да храните някой от модераторите, че си върши работата като хората, хич няма да си играя да слагам предупреждения.

Щом Лорда вече не е мод е време да се повдигне искане да се махнат и останалите модератори. Нали така се прави?

Който е на власт по презумпция е виновен. :flipoff:

Адрес на коментара
Очакваш някой друг ли да ти даде еднозначен отговор? Защото не можеш да си отговориш?

Аз пък нямам нищо против спамилнята, даже се забавлявам понякога. Има и доста други като мен. Може би ти не се забавляваш, но в крайна сметка всеки го прави по различен начин. Някои страшно се веселят като си гледат фейса в огледалото. Направо припадат от смЕх. Други не...

Вярно е че тези дни малко се попрекали с обиди и спам в другите подфоруми, но това не е защото има спамилня. :hilezh:

А и в крайна сметка няколко десетки хиляди пъти беше казано че влизането в спамилнята не е задължително.

:flipoff:

Адрес на коментара
кат в детската градина - "наказани за един месец"

Па те Рулза и Кецко, не са от най-зрелите определено .... :flipoff:

П.П. Пуснете "Дизел vs Бензин" , плиййз ...

Адрес на коментара
Вярно е че тези дни малко се попрекали с обиди и спам в другите подфоруми, но това не е защото има спамилня. :flipoff:

Ами според мен точно в това е проблема.

Не смятам, че някой сериозно има нещо против спамилнята - който му харесва - чете/пише - на който не - просто не я отваря.

Но за много хора не е приятно, всяка втора тема (извън 'Спамилня'-та) да бъде ос**ана и после свалена 'долу'... за да се довърши.

Адрес на коментара
Очакваш някой друг ли да ти даде еднозначен отговор? Щот не можеш да си отговориш?

Аз пък нямам нищо против спамилнята, даже се забавлявам понякога. Има и доста други като мен. Може би ти не се забавляваш, но в крайна сметка всеки го прави по различен начин. Някои страшно се веселят като си гледат фейса в огледалото. Направо припадат от смЕх. Други не...

Вярно е че тези дни малко се попрекали с обиди и спам в другите подфоруми, но това не е защото има спамилня. :dance:

А и в крайна сметка няколко десетки хиляди пъти беше казано че влизането в спамилнята не е задължително.

Адаш! Съвършено си прав! :flipoff:

За съжаление спамилнята я няма вече! Хората, които се забавляваха там (а не обиждаха, според някой) вече няма да се забавляват ...там! Това не означава, че няма да се забавляват другаде! :hilezh:

Най ми е мъчно, че аз никъде не видях аргументирано мнение или обяснение за това, кому е нужно и защо се наложи да бъде затворена спамилнята! Казвам аргументирано! Това означева, че за да има действие, то трябва да има причина!

Причина от сорта: "Не ни допада начина ви на изразяване" или " Не ни допада чуството ви за хумор" или "Имаме усещането, че се обиждате и има напржение" - "За това няма да ви толерираме" - не е основателна причина!!! Въпросният подфорум беше за хора с сходни интереси! Както "Газови уредби" - където не влизам, защото не ме интересуват темите обсъждани вътре!

Аз лично се забавлявах! Една от основните причини толкова да ми харесва форума на АКБ, беше, че беше толкова демократичен, имаше толерантност и свобода на словото, каквато има за съжаление в малко интернет общества! Като се прибавеше и факта, че се познавахме и в действителност... - направо евала за форума! Сега има рестрикции!

Всяко налагане на рестрикции и ограничения, предполага селектиране/разделяне! Вече форума няма да е за всички, а за някои! Т.е., АКБ ще намалее!

За някой е загуба, за друг - не! Но е факт!

Както решат властимащите! (Това е обратното на "глас народен - глаз божи", както се твърдеше при пускането на една анкета свързана с темата)

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Но за много хора не е приятно, всяка втора тема (извън 'Спамилня'-та) да бъде ос**ана и после свалена 'долу'... за да се довърши.

затова има модератори

трият спам

заключват тема като тръгне да се осира

таз реакция като проява на безсилие изглежда

Редактирано от rdk
Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...