Jump to content

струва ли си това ауди


Recommended Posts

Моля ви дайте мнение заслужава ли си парите това ауди. Подходящ ли е този двигател за газова?

http://i.mobile.bg/perl/printdet.cgi?id=11191351854015404

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да доста атрактивна изглежда офертата, но докато не се види на живо няма как да разбере дали си струва! Двигателя според мен е ABK и за него мога да кажа само хубави неща! Екстериора изглежда добре, но на снимки! Ходи, разходи се и я виж на живо!

Поздрави и :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като видя кола на 133х и ми става лошо!Колкото и да е хубава,самия факт,че вече се опитват да ме преметнат веднага ме отблъсква от такава "сделка".Я после ще излезе гърмял дебитомер,я течащ радиатор,я неработеща ламбда сонда,я пребоядисвана.....Но това си е мое мнение.Гледане и тестване му е майката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като видя кола на 133х и ми става лошо!Колкото и да е хубава,самия факт,че вече се опитват да ме преметнат веднага ме отблъсква от такава "сделка".Я после ще излезе гърмял дебитомер,я течащ радиатор,я неработеща ламбда сонда,я пребоядисвана.....Но това си е мое мнение.Гледане и тестване му е майката.
Апсолютно. Не че не може да има 13 годишна кола на 133 хил. км, ама са голяма рядкост, като на вуйчо ми 20-годишната лада, която е на 78 000. Истината е в тест-драйва, след това на преглед в някой сервиз и чак тогава купуване.
А трябва ли да ми спре това че е внесена от Италия, че не съм чувал хубави неща за колите внесени от там?
В никакъв случай не трябва да те спре това че е италиянка. Ако колата е стегната и в добро тех. състояние - купуваш и се кефиш.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е въпрос на късмет :flehan:

Майка ми има същата с ACE ( 143 hp ) от Италия - гарнитура, нещо по окачването и т.н. изкочиха в годината и половина от както я има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде го видехте тва АУДИ, аз виждам некъ Пунтаж на линка :hilezh:

Верно е Пунтаж. Пазара на кочини е твърде динамичен ... :hilezh::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде го видехте тва АУДИ, аз виждам некъ Пунтаж на линка :hilezh:
Верно е Пунтаж. Пазара на кочини е твърде динамичен ... :hilezh::bia:

Ма цената е на половина на аудито - 2 200 за Пунтата.... :D за кво говориме само.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...