Jump to content

AUDI Q5 и Q7 !!! И още....


Lord of the Rings

Recommended Posts

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С нетърпение очаквам да видя тези чудеса, защото ЗНАМ, че ще стане тясно за конкуренцията. Искам да видя Ауди SUV и Ауди във Ф1.

А вчера имах невероятното удоволствие да покарам малко новото А8-3.7 двигател.

Фенове, ТОВА Е АВТОМОБИЛЪТ! Стил,Комфорт, Бързина. Направо се възбуждаш от този звяр

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

steppenwolf да не би да си го карал по Фритьоф Нансен в посока НДК - Хемус към 16:50 вчера щото аз видях едно такова А8 и му се бях залепил да разчета това 3.7 и бях адски учуден що за двигател е :zustimm:

Еееехххх че хубав автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лелеее .... е бати грозотията е :) ...ама на пръв поглед де. Надявам се да ми хареса като го погледам още няколко пъти

То от джип не се очаква красота... очакват се "мускули" и здравина.... :D:wink:;):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Q5 аналог на Allroad ли се явява ?! :wink:

Искаш да кажеш Q7... Не, не се явява аналог на allroad-a, Q7 или Pikes Peak ще бъде нова платформа, почти аналогична на VW Touareg, т.е. първо поколение SUV (Sport Utility Vehicle) на Audi.

Наскоро имаше много шум около новината, че 2005 година ще е последната за allroad-a, но всъщност производството му може би ще продължи поне до 2007-ма година...нека да се надяваме! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде де - тоя Pikes Peak стана като НЛО - всички говорят за него но никой не го е виждал. SUV нишата е доста апетитно парче от пая, като се има впредвид материалното благосъстояние на евентуалните клиенти, както и необеснимото, но все повече нарастващото желание на въпросните да притежават автомобил с висока проходимост, който никога да не напуска града и магистралата. Защо го бавят изобщо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде де - тоя Pikes Peak стана като НЛО - всички говорят за него но никой не го е виждал... Защо го бавят изобщо?

Не го бавят, Pikes Peak трябва да се появи на пазара в началото на 2006-та година, такива са били първоначалните планове, производството му се движи по план, просто доста рано започна да се говори за него, и на всички им се струва, че вече трябваше да е излязъл на пазара! :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш Q7... Не, не се явява аналог на allroad-a, Q7 или Pikes Peak ще бъде нова платформа, почти аналогична на VW Touareg, т.е. първо поколение SUV (Sport Utility Vehicle) на Audi.

Бърка6 се колега. Q5 си е точно наследник на твоят автомобил, докато Q7 си е първият SUV на Ауди....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш Q7... Не, не се явява аналог на allroad-a, Q7 или Pikes Peak ще бъде нова платформа, почти аналогична на VW Touareg, т.е. първо поколение SUV (Sport Utility Vehicle) на Audi.

Бърка6 се колега. Q5 си е точно наследник на твоят автомобил...

Wizi, не съм съгласен с теб, нека ти обясня защо:

Q5 е базиран на новото поколение платформа на А4, и ще се конкурира с БМВ Х3, нищо общо с allroad-a! Ти по всяка вероятност се бъркаш с Steppenwolf-a, който ще бъде нещо като хибрид между allroad-a и ТТ-то, но така като го гледам, освен регулируемото окачване, няма да има нищо общо с allroad-a, чисто и просто ТТ на стероиди! :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Steppenwolf е стара концепция и въобще няма да излезне... Според мен, Q5 ще е на базата на Олроуд, то и Х3 не е нещо по различно.

Нещо отзад ми изглежда малко лигаво това Q5, но на пътя мисля че ще е добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, Q5 ще е на базата на Олроуд, то и Х3 не е нещо по различно.

Хайде сега да не се обиждаме, ти май не си виждал Х3 та да говориш така. Allroad-a e Аvant (комби), a Х3 е SUV, абсолютно нищо общо!

Гледай какво ти пишат хората, Q5 ще е базиран на новата платформа на А4, отново, нищо общо с allroad-a... Хайде сега, хубав ти е ник-а, не го излагай така! :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Allroad-a не е SUV????? :twisted: Клиренса ли му е малко? 4х4 ли не му е като хората?

Разгледай колко наричащи се себе си "SUV"-та имат данни подобни на твоята кола....

Мислех, че Q5 ще е баш точно наследник на Allroad-a съдейки само по цифрата 5 и по данните за размера на Q7.

Steppenwolf-а пък мисля аз, че е по-скоро на базата на А3.... хъммм :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.auto-motor-sport.de/d/69130 :twisted: Als Konkurrenz zum BMW X3 plant Audi unterhalb des großen Q7 einen kompakteren SUV auf Basis des nächsten A4 Quattro. Er trägt das Kürzel Q5.

Значи учил съм немски горе долу и ще дръпна един свободен превод, като гледам да предам смисъла:

"Като конкуренция на BMW X3, Audi планира освен големия Q7, един по-компактен SUV на базата на следващата А4 Quattro. Той носи съкращението Q5."

Въпреки това си мисля, че точно тоя автомобил ще дойде на мястото на спрения Allroad, за да не остава празна ниша, пък бил и той на платформата на А4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Allroad-a не е SUV?????  :D Клиренса ли му е малко? 4х4 ли не му е като хората?

Разгледай колко наричащи се себе си "SUV"-та имат данни подобни на твоята кола....  

Мислех, че Q5 ще е баш точно наследник на Allroad-a съдейки само по цифрата 5 и по данните за размера на Q7.

Wizi, това може да го каже само човек, който не е карал нито Х3, нито олроуд, защото ако беше ги карал, щеше да знаеш каква е разликата. Клирънса на олроуда на 1-во ниво, което е най-използваното така или иначе, е по-малък от този на Subaru Outback и на Volvo XC70 Cross Country, хайде сега само да не вземеш да ми кажеш, че и те са SUV-та!

4х4...хм, какво ли общо има quattro-то със SUV-тата не ми е ясно, може би ти ще ми обясниш... :D

Wizi, дай ми пример за наричащи се себе си SUV-та, ще ми е интересно! :twisted:

По отношение на Q5... не разбирам как съдиш, че олроуда ще бъде наследен от Q5 по цифрата 5 - олроуда е базиран на А6 платформата, така че не виждам защо ще искат да слизат от 6-цата на 5-тица, обикновено наследниците са с по-висок номер! :D

В действителност, единствената значителна разлика между А6 Avant и олроуда е окачването! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз Х3 не съм карал, но вече доста пъти го срещам на пътя (последно вчера) и мисля, че не е по-голям от Олроуд. По-висок-да, но по-голям... ако Олроуда се вдигне с максималният клиренс, ми се струва, че ще са почти еднакви на височина. Степпенволф-а си е точно на базата на А3. Q7 пък ще си е чист SUV- конкурент на МЛ и Х5. На базата на Кайен.

Просто Q5 ще е новият Олроуд, които едва ли ще се произвежда повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wizi, това може да го каже само човек, който не е карал нито Х3, нито олроуд, защото ако беше ги карал, щеше да знаеш каква е разликата.

Коя разлика точно, колега?

Клирънса на олроуда на 1-во ниво, което е най-използваното така или иначе, е по-малък от този на Subaru Outback и на Volvo XC70 Cross Country, хайде сега само да не вземеш да ми кажеш, че и те са SUV-та!

Ти като ходиш offroad на първото ниво ли си седиш? Защо просо не споменеш, че когато Allroad-a е на последното ниво това са 21 сантиметра и едно Субару и Волво могат само отстрани да гледат и да си държат устите затворени.

4х4...хм, какво ли общо има quattro-то със SUV-тата не ми е ясно, може би ти ще ми обясниш...  :D

Ти виждал ли си SUV само с предно или само с задно?????? Всичките са щар по щар, но за мен много малко могат да се мерят с quattro-то.

Cach my drif?

Wizi, дай ми пример за наричащи се себе си SUV-та, ще ми е интересно!  :D

.... ти ще ме разбиеш, честно! :x

БМВ Х5 е възможно най-перфектният пример за нещо наричащо се SUV, но да е толкова куцо, че човек да може само по улиците да го кара.

По отношение на Q5...

По онтношение на Q5 явно съм се объркал, държиш ли още да коментираме?

В действителност, единствената значителна разлика между А6 Avant и олроуда е окачването!  :twisted:

:D:):D:D:D А какво отгоре още трябваше да има, че сега пък на мен ми стана интересно!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...