Jump to content

Съвместна среща


pavcho_7125

Желаете ли съвместна среща с клуб БМВ?  

  1. 1. ??????? ?? ????????? ????? ? ???? ????

    • ??
      22
    • ??
      19


Recommended Posts

Момчета какво мислите по въпроса за една съвместна среща със клуба на БМВ! Става въпрос за две от най-великите създавани марки досега Ауди и БМВ. Тъй като гледам че нашия и техния форум са доста активни и мисля че ще се получи добре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвали сме..

За съжаление нищо не се получава :roll:

Тук не съм съгласен ,според мен се получи добре на футболната среща между двата КЛУБА :wink:

Павчо ако искаш поканиги на 31.10 на Бояна от 16:00ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там не бях' date=' но на полигона беше повече от трагично :oops:[/quote']

нещо стана/....

спомянм си опита ни да се съберем с Опел. Нищо не се получи. а за мача мога да кажа, че беше много добра среща...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз попринцип не съм идвал на среща но .... мисля че ще е тъпо кво ще си говорим ще слушаме как бмв-тата вървели супер много как "приятно" развъртали на високите обороти (в ниските умряло после още по умряло :wink: ) колко добър старт имали (особено Е30 щото там други няма тука там Е36) как бмв-тата когато правели коли ауди нищо не праели и т.н

Айде моля ви се..... :x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвали сме..

За съжаление нищо не се получава :roll:

Тук не съм съгласен ' date='според мен се получи добре на футболната среща между двата КЛУБА :)

Павчо ако искаш поканиги на 31.10 на Бояна от 16:00ч.[/quote']

по-добре да не ги кани. ако толкова искате среща идете на някоя от тяхните. :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грам не ме влече да се събирам с хора, чието мислене е ограничено до минимум. Имам си приятелите от БМВ клуба които адски много уважавам и ценя, но след отно6ението на останалите към мен не виждам за6то трябва да правя компромис и да търпя поведението им около моите постинги, пък камоли на живо!

Аи сиктир! :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:);) По принцип съм много дружелюбен, но имам впечатление, че основната маса са големи диванета (съдя по форума им). Само вижте думите в профилите им: пич, пичета, каки и др. бисери. Това при нас го няма. Разбира се има и техни любители с много добри мнения. Според мен смисълът е почти никакъв, ще се стигне до спорове, а ние няма да може да си поговорим за собствените проблеми. Напълно е възможно и да не съм прав. :roll: ;):wink:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що пък не, сигурно ще е голям купон - скари, бири, мирис на гуми и т.н.... 8) Аз имам една любима мисъл - "недей да казваш едно нещо как няма да стане, а направи така че да стане". Много ясно, че ако се тръгва на едно такова мероприятие с предубеждения нищо няма да се получи. Едва ли всички БМВ ентусиасти са тъпанари, както и едва ли всички Ауди фенове са света вода ненапита. Така, че вместо да се говорят глупости, по-добре да се види как да се направи така че да стане приятно изпълнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, аз имам в предвид следното: събираме се двата клуба, да покажем едни на други кои с какво е подобрил колата си, снимчици и подобни, пък ако не ви изнася те няма да ви се качат на главата, нито пък трябва да се жените за тях! :);):D От опит глава не боли, пък и като знам какви аудита има във форума мисля че ще ахнат! :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ще кажа,че когато играхме с БМВ футбол беше невероятно, дори и след това беше добре. Моето мнение , че повечето от тях са пичове, а и е забавно. най-добрия ми приятел е член на БМВ-форум и да ви кажа имам усещането, че и там кретените не са на почит така , че притесненията са излишни. Жалко че не съм си в БГ, но ако бях щях да съм твърдо ЗА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета' date=' аз имам в предвид следното: събираме се двата клуба, да покажем едни на други кои с какво е подобрил колата си, снимчици и подобни, пък ако не ви изнася те няма да ви се качат на главата, нито пък трябва да се жените за тях! :);):D От опит глава не боли, пък и като знам какви аудита има във форума мисля че ще ахнат! :wink:[/quote']

Аз съм твърдо за!

Все пак ако има разни устатковци просто няма да им обръщаме внимание и без това ще се събираме Ауди до Ауди и БМВ до БМВ така, че няма място за притеснение.

Готино е както каза Павчо да разгледаме и техните коли, да видиме нещо по различно.

Иначе сам да отида на БМВ среща ме съмнява просто защото никой не познавам и може да се окажа в ситуация да стоя като истокан като паметник и само да гледам...тъпичко.Друго си е като има някой от нашия клуб все ще си намериме за какво да си бъбриме.

....затова предлагам ,който познава някой от БМВ клуба (или други клубове) да организира съвместни срещи и тези от нас които са съгласни да имат възможност да отидат, а тези които не искат просто е ясно - да не ходят.Хубаво е естествено на нашите планувани срещи да се събират само аудита, а когато може да си правиме извънредни срещи и с други клубове......лошо няма!

така ми се струва най-справедливо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета' date=' аз имам в предвид следното: събираме се двата клуба' date=' да покажем едни на други кои с какво е подобрил колата си, снимчици и подобни, пък ако не ви изнася те няма да ви се качат на главата, нито пък трябва да се жените за тях! :);):D От опит глава не боли, пък и като знам какви аудита има във форума мисля че ще ахнат! :wink:[/quote'']

Аз съм твърдо за!

Все пак ако има разни устатковци просто няма да им обръщаме внимание и без това ще се събираме Ауди до Ауди и БМВ до БМВ така, че няма място за притеснение.

Готино е както каза Павчо да разгледаме и техните коли, да видиме нещо по различно.

Иначе сам да отида на БМВ среща ме съмнява просто защото никой не познавам и може да се окажа в ситуация да стоя като истокан като паметник и само да гледам...тъпичко.Друго си е като има някой от нашия клуб все ще си намериме за какво да си бъбриме.

....затова предлагам ,който познава някой от БМВ клуба (или други клубове) да организира съвместни срещи и тези от нас които са съгласни да имат възможност да отидат, а тези които не искат просто е ясно - да не ходят.Хубаво е естествено на нашите планувани срещи да се събират само аудита, а когато може да си правиме извънредни срещи и с други клубове......лошо няма!

така ми се струва най-справедливо

Еми в случая срещата е планувана така че май е по-добре да сме си само ние.А които искат да си направят сьвместна среща с БМВ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що пък не' date=' сигурно ще е голям купон - скари, бири, мирис на гуми и т.н.... 8) Аз имам една любима мисъл - "недей да казваш едно нещо как няма да стане, а направи така че да стане". Много ясно, че ако се тръгва на едно такова мероприятие с предубеждения нищо няма да се получи. Едва ли всички БМВ ентусиасти са тъпанари, както и едва ли всички Ауди фенове са света вода ненапита. Така, че вместо да се говорят глупости, по-добре да се види как да се направи така че да стане приятно изпълнение.[/quote']

.... този филм сме го играли вече. Ако беше там да видиш как протече срещата едва ли щеше да си толкова exited. :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ти от германия как така успя да усетиш атмосферата на тая среща (или си бил тук тогава). Ок, де - никой никого ненасилва бе пичове, аз проблеми нямам с никой, както и няма какво да деля с момчетата от БМВ клуба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ти от германия как така успя да усетиш атмосферата на тая среща (или си бил тук тогава).

Бързаш да се заяждаш или така ми се струва само!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...