Jump to content

Ускорение на 1.8T и 2.5TDI


Recommended Posts

От както се заформи спора Дизел vs Бензин във спамилнята,упорито следам за колеги преминали от нафта към бенз и обратно.Ниту 1,забележете НИТУ 1 досега не е преминал от дизелак на бенз,или случайно да е казал на дизел повече не се качвам!

Докато всеки един който е направил обратното е писал яно и гласно"На бензинка повече няма да се кача"

Сега,това че карате някакво Т и си мислите че сте хванали дедо боже за она работа си е ваш дерт!

Аре стига че почвам да се дразня! :lol::hilezh:

Атака ,кажи им го смело .Нема се пуашиш

Аз пък в отговор на ВЕРТЕР ще кажа че по прехвален мотор от 1.8т никога ама никога не съм чувал .

Като че ли има кубатура от 6000 кубика и е железен :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 155
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Поради ред причини, а и технологиите се развиват. Ти кво искаш - понеже е добър двигател, дай да не го развиваме, а да си го караме същия десетки години като при бензина?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте, не ми харесва дизела и няма да карам дизел. Лични, морални и философски причини...

Това, че тука всеки гледа как по-малко да му харчи си е друг проблем.

За това хората преминават от бенз, на дизел.

Според мен единственото преймущество на облака е че харчи по-малко. От тук нататък само недостатъци:цена за подръжка, ускорение, динамика, тракане, пушек.

относно Т- то да така си мисля драги СЛО, защото преди това карах същия ДВГ но без Т. Разликата е, че сега динамиката ми е доста по-добра, а разхода по-нисък. Това е!

Факт. Практичен а не теоретичен.

Затова евала на ВАГ за тоя двигател 1.8Т!!! :dance:

ТДИ-то не отговаря на съвременните стандарти. Всички фирми се ориентираха към Комън Рейл!!!!

Последните модели на ВАГ -СЪЩО!!!!!

Ако ТДИ е добър двигател защо постепенно го заменят с Комън Рейл???

МАЛЕИ ПАИ ЗА ТЪ ТО СЕ ЗАПОЧНА :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, братчеди, няма ли кой да бутне тая зациклила плоча бе??? В момента тази тема е едно към едно с онази класика на жанра в спамилнята. Дали пък наистина форумът се е амортизирал дотолкова, че да си приказваме все едни и същи глупости до посиняване. Явно няма какво ново и разумно да си кажем вече, и настава смешна ситуация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТДИ-то не отговаря на съвременните стандарти. Всички фирми се ориентираха към Комън Рейл!!!!

Последните модели на ВАГ -СЪЩО!!!!!

Ако ТДИ е добър двигател защо постепенно го заменят с Комън Рейл???

Новите дизели на ауди също се водят тди като означение, въобще всички модели с директно впръскване и интеркуулер - те други не правят де. А за ускорение - значи на 0-100 дизелите са слаби, но на междинни ускорения дизела просто кърти бензин на същите коне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се, че колегата се е ориентирал.

Темата се заключва, така или иначе развитие няма да претърпи :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...