Jump to content

Слабо ли е слабото окачване на А4?


Vic

Колко хиляди километра сте навъртяли от:  

122 гласа

  1. 1. ???????? ?? ????? ????? ?? ??????

    • ?? 10
      49
    • ?? 20
      28
    • ?? 30
      11
    • ?? 40
      7
    • ??? 40
      27
  2. 2. ?? ??????? ????? ? ??? ?? ?? ?? ???????

    • ?? 10
      35
    • ?? 20
      23
    • ?? 30
      14
    • ?? 40
      9
    • ??? 40
      22
    • ??????? ?? ????? ???
      19
  3. 3. ?? ??????? ????? ?? ????? ????? ??? ??? ??????

    • ?? 10
      13
    • ?? 20
      9
    • ?? 30
      6
    • ?? 40
      4
    • ??? 40
      12
    • ?? ?? ??????? ????? ???
      76


Recommended Posts

Още един оунър да ти обобщи. Окачването не е толкова здраво, като на великата извънземна бечетири. Отделно немеца, като кара няма навик да се пази от ями и кратери. Едно окачване от ебей издържа 15-20хил.км. без да се пази(личен опит). Бечетири не е най-здравата и всеки оунър на голф2 и стара вектра ще ти го докаже. Имам познат ексоунър на МБ 300сел и за малко километри му се еба мамата на окачването заради пътищата ни и да ти кажа там вече е цифра подмяната. Говорим за далечната '94г. и автомобил на 1-2 години и под 50хил.км.

Не случайно кола се избира, като жена. След като си я избрал виждаш само хубавите неща и не обръщаш внимание на недостатъците.

П.П. Преди '89г. имаше такава секта наречена "москвич". Е нема как да ги убедиш, че по-убаво от дванайстицата нема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 131
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Едно окачване от ебей издържа 15-20хил.км. без да се пази(личен опит).

Е нормално ли е според теб да си взема кола и да не ме изкарва и година окачването?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нормално ли е според теб да си взема кола и да не ме изкарва и година окачването?

НЕ, не е НОРМАЛНО!!!

Тоест не си вземай такава кола и няма нужда да пишеш и задаваш риторични въпроси в такива теми.

Така добре ли е, доволен ли си?

Айде и аз да обобщя ( за кого ли не знам, ама все пак), А4, B5 е изключително недомислен като окачване автомобил, троши както хардуера, така и джоба на собственика си с ГЕОМЕТРИЧНА прогресия, т.е. има всички характеристики на автомобилен и финансов АД :lol::lol::naja::naja::):):hilezh::yau: (В ЕДНО С ЧИСТИЛИЩЕТО) за притежателя, околните и света на автомобилизма като цяло!

НИКОГА НЕ СИ КУПУВАЙТЕ А4-КИ В5-ЦИ,тва е.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Venko74 15/20км без пазене (зимата без пазене дай ми голф или б4 да му сменяш пролета предницата ходя и на ски през седмица с колата до лалето на витоша някой колеги знаят какво е нагоре зимата) за мен си е добре колата е много добре според мен в сички други отношения!А примерно аз паза изкарва двойно!За мен това е колата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямаме пътища , не забравяйте че всеки следващ модел е направен умишлено по калпав , аз като гледам носячите на б5 ако се рециклират като хората или се сложат оригинални няма да е така честа смяната , но каквото и да си говорим за тука требва лада нива или уаз тва българия жалка работа

Редактирано от stangata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сетихме се, е и?

Цялата тема съм прочел и горе долу 80% от оунърите на А4 Б5 обвиняват пътищата ни.Окачването си било много здраво,ама видиш ли нямаме пътища.

Добре,ама нали се сещате,че и други коли се движат по същите тия пътища,а аз лично трудно се сещам за някоя с толкова проблеми по предницата :D

Дам, ще се сетят някои хора най-накрая, ама им е доста трудно понеже са си сложили розови очила с надпис Ауди А4 Б5 и не виждат реалноста - ако е толкова добра тази кола, защо толкова и пада цената в сравнение с други автомобили ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сравнение с кои автомобили колега? Това, че някой иска 5-6К за Б4 не означава, че цените не са им паднали. Обезценката си е за всички видове без значение от марката. То бива сектантство ама чак пък толкова. По ваща логика не трябва да се купува друго освен Ауди и всеки с друга марка е балък неразбирач.

Редактирано от Shubert
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...