Jump to content

Слабо ли е слабото окачване на А4?


Vic

Колко хиляди километра сте навъртяли от:  

122 гласа

  1. 1. ???????? ?? ????? ????? ?? ??????

    • ?? 10
      49
    • ?? 20
      28
    • ?? 30
      11
    • ?? 40
      7
    • ??? 40
      27
  2. 2. ?? ??????? ????? ? ??? ?? ?? ?? ???????

    • ?? 10
      35
    • ?? 20
      23
    • ?? 30
      14
    • ?? 40
      9
    • ??? 40
      22
    • ??????? ?? ????? ???
      19
  3. 3. ?? ??????? ????? ?? ????? ????? ??? ??? ??????

    • ?? 10
      13
    • ?? 20
      9
    • ?? 30
      6
    • ?? 40
      4
    • ??? 40
      12
    • ?? ?? ??????? ????? ???
      76


Recommended Posts

Гледам, че темата се е упнала и да се поправя...

Като отидох в сервиза се оказаха 3 носача за 600 леа...

Евала. Мен 500 лева ми излязоха с доставката от eBay до тук целия комплект 12 части + болтовете и труда..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 131
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Евала. Мен 500 лева ми излязоха с доставката от eBay до тук целия комплект 12 части + болтовете и труда..

Надявам се да няма следващ път да ги сменям, но ако има и на мен ще ми излязат толкова :)

Човек се учи докато е жив все пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз така като тебе, в края на май месец т.г. ми казаха, че имам 3 носача на дясното колело за смяна, и ми искаха над 300 лева само за носачите! А аз тогава вече се бях ровил в eBay и много добре знаех, че за тия пари оттам си взимам комплект. Ше им давам 300 лева за 3 носача ай сиктир :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две нови А4-ки съм карал, В5 и В6 като и двете ги продадох на около 130000км. и окачването беше като ново. Факт е обаче, че карам доста внимателно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Носачите са МООГ, смениха ми ги в ХЕЕД91, два долни по 188 лева и един горен 96 лева.Останалото са работа и реглаж.

Направо ми идва да те понатупам бре приятелче. Не можа ли да ми се обадиш и щяхме за малко повече парици да ти вземем целият комплект на MOOG.

Е нямаше да струват, като на Ицката, но тия направо са те одрали в цената. :hilezh:

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ХЕЕД91 кво искаш, отдавна не си правя колата там, всъщност откакто Тихомир не е приемчик :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде да я правя тая кола ? Мишо е му се занимава, оня смешник Жоро така ги вижда нещата, че от радиаторче за парното ми отвори двигатела...

Коко стана неочаквано, аз ти обясних на срещата...Бях отишъл за един горен само, а то какво стана...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяната на носачи не е кой знае колко сложна работа. Дет се вика можеш и сам да си ги смениш, дигаш колата на стойки и си работиш. Не е голяма философията. Не се изискват някакви кой знае какви способности. Малко четене и си ОК.

Инак аз знам един човек който може да свърши тая работа, но е на 30км източно от София.. Аз моите не ги смених при него и да ти кажа съжалявам, щото щеше да свърши същата работа но нямаше да ми вземе толкова пари. Ония ме отрезаха със 140 лева, баси майката :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е значи в ХЕЕД за работа си зимат нормално... 90 лева беше смяната и 30 лева реглажа...Само цените на носачите ми отрезаха главата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

суиип, баце, цените се менят (естествено нагоре) в зависимост от това дали частите си ги купуваш от тях, или си ги взимаш от вън. имай го предвид :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и още един момент - като си купиш частите от сервиза после си поемат гаранциите, а ако е с твои части и не дай си боже стане нещо - всички ще вдигат рамене.

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и още един момент - като си купиш частите от сервиза после си поемат гаранциите, а ако е с твои части и не дай си боже стане нещо - всички ще вдигат рамене.

И да стане нещо с тяхна част, пак вдигат рамене ;)

Оффтопик: абе човек какъв е тоя аватар, направо ми станА :bia:

Golf 4 kolega neka da ne se obizdame ;)

Се тая.. :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяната на носачи не е кой знае колко сложна работа. Дет се вика можеш и сам да си ги смениш, дигаш колата на стойки и си работиш. Не е голяма философията. Не се изискват някакви кой знае какви способности. Малко четене и си ОК.

Е като е така,защо даде 140лв??? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така. Не се ли сещаш, че едва след като олекнах с парите почнах да се интересувам относно въпросната смяна! И наистина не е кой знае какво, дет се вика могъл съм и в гаража ми на село да си я свърша тая работа сам, ама незнаех. Нищо, дай боже да няма следващ път ;) но ако има вече ще знам :D

Както казват ония гейчета-водещите на "Сблъсък" - "Няма невъзможни неща" :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз в клуба на разхлопаната предница след около 8000 км. по лунни пейзажи :respekt: .Отдясно се разхлопа бая и работата отива на поне един долен носач и кормилен накрайник в най-добрия случай ,но ще си ги сменям сам,вече съм участвал в подобна операция на пасат В5,та не е никаква философия,освен загубата на време естествено.Та моя извод относно окачването на А4 и всеки един произволно взет автомобил е:в тая дупка на кенеф ,в която живеем и наричаме "държава", с тея пътища всяко окачване на кола различна от Г2 и Опел или пък на БТР и танк е слабо .

Заради това и на крадливите педали от общината няма да им платя 300 лв.данък,а ще си ги сложа на предницата. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце зимай от еФтините носачи от eBay.de! То се е видело че вече всичко се прави еднодневка! За парите, с които ще си купиш комплект тук, оттам си взимаш два. Почти съм убеден, че скъпите няма да издържат повече от два еФтини комплекта :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Баце зимай от еФтините носачи от eBay.de! То се е видело че вече всичко се прави еднодневка! За парите, с които ще си купиш комплект тук, оттам си взимаш два. Почти съм убеден, че скъпите няма да издържат повече от два еФтини комплекта :hilezh:

Абе Ицка коя е тая "огнена лисичк" :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми някаква мацка :bia:

Излиза на първо място като търсиш за "get firefox" в Гугъл Картинки.. и реших да си я сложа :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми някаква мацка :)

Излиза на първо място като търсиш за "get firefox" в Гугъл Картинки.. и реших да си я сложа ;)

Аз помислих, че няква дето си решил да й го сложиш <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е на 103 000 км и преди седмица и смених всичко по предницата , не беше всичко за смяна но маистора при когото ходя ме посъветва да сменя всичко та за 103 000 смених освен всичко по предницата четерте спирачни диска също спирачни маркучи и двата лагера отзат на главините това е първия по сериозен ремонт които съм и правил утре ще ходя до торнто около 1200 км с вращането и ще я тествам как е след ремонта!!Според маистора ми които е фен на Ауди и е Българин за това си ходя при него на А4 2.8 предницата кара по малко защото мотора е по тежък и я натоварва повече иначе предницата с мотор 1.8 искарва доста повече е зависи и от стила на каране разбира се!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи адски много от пътя... Докарай си колата с новата предница тука и след една година ще си за нова предница :taunt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След няколко месеца по софийските пътища смених 1 долен носач. На дневен ред ми е още един май, може да има и още нещо. Като се има предвид, че не знам дали някога са сменяни (в сервизната книжка не видях да е описано) смятам, че не е кой знае колко зле. Не е чак толкова болка за умиране. :musik:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...