Jump to content

Подгряващото на дясното огледало не работи...


Tuchev

Recommended Posts

На лявото странично огледало подгряващото му работи и дори когато е изпотено или мокро веднага се изчиства и всичко се вийда,но на дясното нещо се е преебало...От какво е така?Мога ли аз да си го оправя или трябва да го карам някъде специално за това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

колега първо какъв цвят ти е стъклото?защото ако не е оригинално може да няма подгрев.а може и да не е зака4ен кабела

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами пробваи следното:махни капа4ката отдоло и виж дали са вкл.буксите кьм огледалото намират се в горния ляв или десен ьгьл

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами според мен може да са се окислили буксите или да не са зака4ени.ако не е пукнато огледалото няма кво да му стане.успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички :hilezh: Утре ще го видя и ще кажа какво му е било :hilezh:А тези подгревачи постоянно ли работят или само когато натисна копчето за подгряване на задното стъкло?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работят само с подгряването на задното стъкло!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа разглобих огледалото,всичко си е включено,но явно не е там проблема...Къде другаде може да е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам същия проблем. А4 '97

Подгрява ми само лявото огледало.

Дясното не ще. :gmorning:

Нагревателя на задното стъкло работи.

Ел. регулация и на двете работи.

Така че, като намериш проблема пиши, че да се хвана да го оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ина4е можеш ли да си настроива6 огледалото от джоистика вътре?

Ми нагласям си го във всяка посока...само този тъп нагревател не работи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък НЕ ми работи и лявото и дясното, но за това пък ми РАБОТИ там ресните за задното стъкло. Проверих бушони все пак...не е бушон. измерих буксите с мултицед дава почти 12 Волта (тоест ток до там стига...пилнах, шкурнах, изчистих и пръснах със WD-40 и пак неще... Идеи ?!?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък НЕ ми работи и лявото и дясното, но за това пък ми РАБОТИ там ресните за задното стъкло. Проверих бушони все пак...не е бушон. измерих буксите с мултицед дава почти 12 Волта (тоест ток до там стига...пилнах, шкурнах, изчистих и пръснах със WD-40 и пак неще... Идеи ?!?!?

аз имах същия проблем.отзад на огледалото има едни пътечки които се прекъсват и много вероятно да е при теб такъв проблема.има начин да се запои .даже беше обяснено как става,мисля че в този форум .потърси с търсачката.аз срещу 50 лв. си взех ново.сега бачка.успех

Редактирано от firedept
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам едно абсолютно здраво и работещо ДЯСНО огледалце от А3

ако някой иска да го купи да каже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е същия проблема, работи само лявото, иначе всичко останало е ок, задно стъкло, ел. управление на двете огледала, ел прибиране и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде взе ново за 50лв. На мен за втора ръка ми иска толкова григорич.

[/quote

огледалото го взех от едно малко магазинче на симеон ,но няма секция за мъртвата точка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е същия проблема, работи само лявото, иначе всичко останало е ок, задно стъкло, ел. управление на двете огледала, ел прибиране и т.н.

.....И ПРИ МЕН Е ТАКА, САМО ДЕТО ЛЯВОТО ОГЛЕДАЛОТО ГРЕЕ ДОРИ И БЕЗ ДА ПУСКАМ ПОДГРЯВАНЕТО НА ЗАДНОТО СТЪКЛО??? ЩО ТАКА??? ДА НЕ Е НЕЩО ОТ БУШОНИТЕ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен дясното постоянно е топло като работи колата, без натиснат бутон за загряване на задното стъкло. Лявото не грее в никое положение на джойстик или бутони. Явно не трябва да е така, ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...