Jump to content

Ауди А6 ALLRoad във филм


sre4ko

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Снощи (след 23:00 часа) случайно включих ТВ приемника на ТВ7 и какво да видя? AUDI A6 ALLROAD участваше във филма. Просто се изкефих!!! Една мацка го караше из снега, после в пустиня, след това въвъ вода, а накрая даже с парашут полетя!!! Незнам какво е името на филма, но си беше една страшна рекламка на нашата любима марка AUDI.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има такова и в един руски филм, казва се "Бой със сянка"(Бой с тенью). Много добър филм, а и качествата на един червен AllROAD са показани подобаващо. А също и в Антикилър 2(Антикиллер), отново руски.

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТО ВСИЧКИ ФИЛМИ С АУДИТА, в 5 страници. На страница 4 е с ALLROAD: http://www.imcdb.org/search.php?resultsSty...38ca&page=4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, страхотно е филмчето-с рекламна цел. И аз бях полудял като го гледах. Мацката беше певицата Пинк, ако се не лъжа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз незнам как се казва обаче много се изкефих. Първоначално помислих че е реклама :birthday:

Малко беше измислено, особенно часта с парашута, но все пак беше много яко :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 4 months later...
са и ако успеем да ги изкопаем тоя филм :hilezh:

колега намерихте ли тоя филм? и аз съм го гледал случайно, но искм да го видя пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз сега го тегля,ама е голям -2.8гб,та не знам къде ще мога да го кача,иначе ако имаш регистрация в torrents.ru,можеш да си го дръпнеш и сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това филмче и аз се разцепих да го търся, след като го гледах по Нова телевизия преди доста време! Голямо благодаря на колегата Nikieva, за линка! Качил съм само откъса с Allroad-а на дата.бг, около 100МВ е - ето линк http://hamamatsu.data.bg/AudiAllroad_SkiMax.avi

Смалил съм го като размер от оригиналната резолюция (HD720p) и е рекомпресирано като DivX 6 (ако не тръгва си изтеглете кодека). Теглете на воля, заслужава си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой знае други такива филмчета да ги пише,па ша търсим.

А на Карина и пожелавам скоро да си я купи и да ме кара на ски. :D

Редактирано от Nikieva
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това филмче и аз се разцепих да го търся, след като го гледах по Нова телевизия преди доста време! Голямо благодаря на колегата Nikieva, за линка! Качил съм само откъса с Allroad-а на дата.бг, около 100МВ е - ето линк http://hamamatsu.data.bg/AudiAllroad_SkiMax.avi

Смалил съм го като размер от оригиналната резолюция (HD720p) и е рекомпресирано като DivX 6 (ако не тръгва си изтеглете кодека). Теглете на воля, заслужава си!

Бибълброкс! :) Баце! Ма качи целото де! Ако го имаш... или не съм разбрал нещо, пак.. :bia:

Нама го никъде по никакви торенти :)

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това филмче и аз се разцепих да го търся, след като го гледах по Нова телевизия преди доста време!

Имало е защо да се цепиш, уникално е филмчето просто. :flipoff: Ако не ми пречеше възпитанието щях да кажа, че предизвиква тежка ерекция. :hilezh::flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бибълброкс! :flipoff: Баце! Ма качи целото де! Ако го имаш... или не съм разбрал нещо, пак.. :flipoff:

Нама го никъде по никакви торенти :hilezh:

Е,колко....колко пъти да описвам къде го има,в торенти и цялото 4.69гб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това филмче и аз се разцепих да го търся, след като го гледах по Нова телевизия преди доста време! Голямо благодаря на колегата Nikieva, за линка! Качил съм само откъса с Allroad-а на дата.бг, около 100МВ е - ето линк http://hamamatsu.data.bg/AudiAllroad_SkiMax.avi

Смалил съм го като размер от оригиналната резолюция (HD720p) и е рекомпресирано като DivX 6 (ако не тръгва си изтеглете кодека). Теглете на воля, заслужава си!

Добра работа колега! Аз успявах да намеря само откъси и то с лошо качество!

Супер е клипчето, а за колата няма какво да говорим..

Някой ден и allroad ще карам.. :)

Но ще почакам малко..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен не ми хареса "рекламата" Върти го на 180 в пустинята , ала бала фантасмагории ама сигурно на това се радват в USA. Сигурен съм ,че не само аз забелязах как колата закъса на 7:19 . Не ме разбираите погрешно пфф колата радва ама това ми се видя някакси детенско :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
Все пак трябва от време на време да се тегли за да остане на сървъра.

Целия филм ли е?

Ако да, качи го пак моля те.

Аз намерих двдто в руския торент, но няма сидъри. 2 седмици тържах таска отворен и нито бит свален :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...