Jump to content

Какво става с цените на горивата ???!!!!


tarikata_cs

Recommended Posts

  • Отговори 180
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Някой да има идея как са бензините на безмитните бензиностанции, щото имам приятели дето карат с такъв и нямат никви проблеми с колите пък цените са 8-10 стотинки под останалите.

Току-що говорих с безмитната на Калотина. Дизела е 83, а бензина 89 евроцента.

Относно качеството на нафтата им нямам забележки, но някои твърдят, че при по-новите мотори не е препоръчителна. Официално е от базата на Лукойл в Ихтиман.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И има ли някакъв вариант да се закупува оттам тунджа в големи количества или трябва да ходя да си пълня сам колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И има ли някакъв вариант да се закупува оттам тунджа в големи количества или трябва да ходя да си пълня сам колата?

Лимита е 70 литра и трябва непременно да минеш и сръбската граница. Нужен ти е задграничен паспорт и зелена карта валидна за Сърбия. :nixweiss:

Ако имаш желание ми пиши, като имам свободно време може да отидем заедно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма верно ли?! :blink::f_ck_you:

Баси!

Верно е Ивчо. Последния път направо ми изключиха колонката. :wall::wall: Толкоз гювеч. :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Цитат от форума на фиат:

"Plastex написа: В сряда, 13 февруари."

niko_ymn написа: Не е достатъчно. Един ден никой препродавач няма да го усети. Трябва поне една цяла седмица да се насрочи и всички да сме се презапасили преди нея седмица.

Преди време имаше такъв опит да се въздейства на Мтел с тих час всеки ден и Мтел бяха регистрирали рекордни трафици от телефонни разговори по време на протеста и само се бяха изсмяли на протестиращите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тих час не съм чувал, но имаше 1-2 бойкота на М-тел за един ден или няколко ччаса от един ден и точно малко след единия намалиха сериозно някакви тарифи, естествено казаха, че не били свързани нещата, и че никакъв ефект нямал протеста, ама не беше точно така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Протеста нямаше абсолютно никакъв ефект. Това че някви тинейджъри са си изключили предплатените карти - голям праз. Протеста беше от 12.00 до 2.00 - никой бизнес абонат няма да си изключи телефона в този момент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бах мааму гледам дизела по-скъп от А95 :D

Че то е така от вече почети половин година. Що се отнася до протести, преди време имаше протест срещу Vodafone, абсолютно всички абонати участваха независимо какви са и загубите им бяха повече от огромни. Просто в БГ нищо не се прави като хората, даже и протсет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то е така от вече почети половин година. Що се отнася до протести, преди време имаше протест срещу Vodafone, абсолютно всички абонати участваха независимо какви са и загубите им бяха повече от огромни. Просто в БГ нищо не се прави като хората, даже и протсет.

Така е!!!Защото сме си пълни п...и всичките(и за протести,и за горива и за всичко какво се сетиш).

Вместо да се вдигнем и да го пометеме тоя збирщайн,ние само бля,бля,бля :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е!!!Защото сме си пълни п...и всичките(и за протести,и за горива и за всичко какво се сетиш).

Вместо да се вдигнем и да го пометеме тоя збирщайн,ние само бля,бля,бля :hilezh:

Еми и аз това казвам, но не се притеснявай, ще си продължим с бля,бля,бля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Защото сме си пълни п...и всичките...

Колега, к'ва е тая свенлива автоцензура? :hilezh:

Не ти отива, мъж 100 кила си.

П...и се пише путки! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, к'ва е тая свенлива автоцензура? :flehan:

Не ти отива, мъж 100 кила си.

П...и се пише путки! :hilezh:

:hilezh: П...и се пише пички :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, аз не разбрах как предлагате да протестираме :hilezh: Айде некой да каже конкретно как и ще се опитаме...

Само да не включва нудистки елементи, че усред Февруари нещо много нещЪ :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като пишеме у форума,ся нали ни следят ип-та тва онова,зяшат ни чата... ше се стреснат и ше опраят раотата :hilezh:

Иначе за протести.. автомобилите са ни силата,все пак сме автофорум... видяхте какво беше на един друг протест и колко ентусиасти имаше :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tata пуска най-екологичния ван

Tata планира да произведе най-екологичния автомобил в света. Серийното му производство трябва да бъде факт до края на годината. Двигателят ще функционира с въздух под налягане. Според BBC товарният автомобил ще се нарича OneCAT. Той ще представлява 5-местен ван с каросерия от стъклопласт. Така масата му ще е едва 350 кг, а цената му в САЩ - едва 5000 долара.

Буталата на силовия агрегат на OneCAT ще избутват подавания въздух под налягане от специални карбонови резервоари, вградени в шасито на автомобила. За да се подобри ефективността на такъв двигател при движение на големи разстояния, въздухът ще бъде загряван директно преди подаването му към цилиндрите.

Дозареждането на автомобила при експлоатация ще става на специални станции, където мощен компресор ще подава необходимото количество “сгъстен” въздух за по-малко от три минути само срещу 2 щатски долара. Има възможност това да се прави и при домашни условия с помощта на компресор, захранван директно от битовата електрическа мрежа. Около 200 км ще е способен да измине автомобилът с едно зареждане.

В началото на тази година Tata представи друг, не по-малко уникален автомобил в лицето на Nano, считан за най-евтиния модел в света. В размер на 2500 долара е цената му в САЩ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
вчера сипвам за 90 лева нафта, то не може да ми напълни и 3/4 от резервоара. Докато дишаме така ще е после няма да има от коий да взимат.

накрая верно ще караме на олио като онзи колега от фиат клуб :f_ck_you:

с това олио като запалиш колата ще събереш всички квартални кучета с миризмата на мекици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...