Jump to content

Recommended Posts

След 300 предупреждения юзерът е спрян. Поредна обида към модератор и оплакване от потребители на форума за езика на потребителя.

http://audibg.com/forum/index.php?s=&showtop...st&p=405777

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=2069...st&p=404285 - Къпо .. той така или иначе си е баннат

Модератори, в момента, който забележите някой от 2-мата потребители регистрирали се с друг акаунт, спирате им правото за постване.

Къпо, Рулз .. момчета пак прекалихте .. напуснете сами форума .. не сте за тук. 3000 пъти ви предупредих да не обиождате модератори и потребители, явно си мислите, че сте някакви светила във форума или нещо подобно .. е не сте .. желая ви здраве и щастие.

Адрес на коментара
Къпо, Рулз .. момчета пак прекалихте .. напуснете сами форума .. не сте за тук. 3000 пъти ви предупредих да не обиождате модератори и потребители, явно си мислите, че сте някакви светила във форума или нещо подобно .. е не сте .. желая ви здраве и щастие.

Тва, че не сме за тук е ясно отдавна и ние сме го разбрали, ;) би ли обрисувал ей така за бъдещите поколения и юзери, какъв трябва да бъде идеалният юзер на АКБ, просто за инфо да знаят хората към каква лъчиста светлина трябва да се стремят. А тоя линк дето пак си го пуснал за "оправдание" не е много меродавен, щот с въпросния юзер си имаме отношения и закачка от други места, не се оправдавам не ми и дреме, че ПАК си ми затрил юзера. Аз нема кво да напускам не може да напуснеш нещо, което дефакто е нищо. ;) С най добри пожелания Борето. :respekt:

Адрес на коментара
Тва, че не сме за тук е ясно отдавна и ние сме го разбрали, ;) би ли обрисувал ей така за бъдещите поколения и юзери, какъв трябва да бъде идеалният юзер на АКБ, просто за инфо да знаят хората към каква лъчиста светлина трябва да се стремят. А тоя линк дето пак си го пуснал за "оправдание" не е много меродавен, щот с въпросния юзер си имаме отношения и закачка от други места, не се оправдавам не ми и дреме, че ПАК си ми затрил юзера. Аз нема кво да напускам не може да напуснеш нещо, което дефакто е нищо. ;) С най добри пожелания Борето. :respekt:

Радвам се, че го разбираш.

Успехи и на теб! ;)

Адрес на коментара
След 300 предупреждения юзерът е спрян. Поредна обида към модератор и оплакване от потребители на форума за езика на потребителя.

http://audibg.com/forum/index.php?s=&showtop...st&p=405777

..........

Аз мисля, че малко е пресилено твърдението, че КОЙ ЗНАЕ ПЪК КАКВА ОБИДА Й Е НАНЕСЪЛ....

Не е ли малко "сапунен сериал" цялата работа - 2 месеца изобщо не съм стъпвал тук и като се връщам - същата история - сапунени мехури наляво и надясно...

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара

Не е пресилена... Проблемът е точно в това, че не си стъпвал скоро тук, за да можеш да даваш обективна оценка дали едно или друго действие е пресилено :respekt:

Адрес на коментара
Не е пресилена... Проблемът е точно в това, че не си стъпвал скоро тук, за да можеш да даваш обективна оценка дали едно или друго действие е пресилено :respekt:

ЧНГ и на теб ;)

Адрес на коментара
епа то момчето така си говори

вие не му ли свикнахте

кви са тия драми незнам

:rolleyes: По добре момчетата да свикнат, че така не трябва да се говори.... и не само тук. ;)

Адрес на коментара
:rolleyes: По добре момчетата да свикнат, че така не трябва да се говори.... и не само тук. ;)

Е, недей така, излиза, че от тук тръгваме света да оправяме.

Знаеш ли колко от хората дето се "борят" за справедливост тук, всъщност са социопати, които са онеправдани в реалния свят.... лесно е да си велик в интернет

Адрес на коментара
Е, недей така, излиза, че от тук тръгваме света да оправяме.

Знаеш ли колко от хората дето се "борят" за справедливост тук, всъщност са социопати, които са онеправдани в реалния свят.... лесно е да си велик в интернет

Не брей! Не става дума за оправяне на света и за справедливост - просто за елементарно общуване.... макар и в интернет.

Адрес на коментара

... или точно защото е в Интернет... Голямата част от интернет бабаитите са тихи и кротки наживо... Няма как да си и помислиш колко са отворени, когато са анонимни :rolleyes: Нямам предвид конкретните двама, мисля и двамата знаят, че нямам нищо против тях, KYPO даже ме кефи. Само дето не е това начина, по който трябва да се общува тук. ;)

Адрес на коментара
... или точно защото е в Интернет... Голямата част от интернет бабаитите са тихи и кротки наживо... ...........

ААааа за това идеше реч. Това имах предвид. Лорда ме разбра, виждам че и ти.

Адрес на коментара
KYPO даже ме кефи. Само дето не е това начина, по който трябва да се общува тук. :)

Па така е шматките сме си фенове взаимно. :)

Не ве многократно съм казвал и показвал, че не мразя никого е с много малки изключения, това че пиша понякога по-рязко нищо не значи, просто такъв ми е изказа, тези дето ме познават знаят, че на живо съм още по-пиперлив и кво, не си обичам приятелите ли и не ги уважавам. Повечето от хранените от мен са ми познати за обич не може да се говори, но поне уважение има, и некси форума предразполага към някаква измислена близост и понякога по навик започвам да си пиша с тях, като уж по-близки и земе че стане някое недоразумение. Пак ще повторя, не се оправдавам, няма за какво. :)

Адрес на коментара
Па така е шматките сме си фенове взаимно. :)

Не ве многократно съм казвал и показвал, че не мразя никого е с много малки изключения, това че пиша понякога по-рязко нищо не значи, просто такъв ми е изказа, тези дето ме познават знаят, че на живо съм още по-пиперлив и кво, не си обичам приятелите ли и не ги уважавам. Повечето от хранените от мен са ми познати за обич не може да се говори, но поне уважение има, и некси форума предразполага към някаква измислена близост и понякога по навик започвам да си пиша с тях.............

Боби, е за това държа на познанството ни - щото си точен.

Адрес на коментара

Ще ли звуча като "сноб-мъченик", ако кажа, че тук едва ли има някой, който да робува на думичките повече от мен? Сигурно. Но хобито ми (което почти съм успял да превърна в професия) се храни с думи и ща-не ща, аз трябва да му набавям такива. Думите обаче, не са нищо повече от несполучлив опит за назоваване на понятията, и както с всичко останало, така и с тях, нечии опити са по-успешни от други. И ако в разговор нещата обикновено се получават, то това е защото разполагаме с цял арсенал от невербални кодове и сигнали - език на тялото, мимикрия, тонове, интонации...

Но единственото по-важно нещо от думите и понятията, което безусловно реабилитира всеки един "обратен ефект", който и думите, и понятията съвкупно произвеждат е смисъла. Когато, сред караулното безвремие, двама войници си говорят за жени и единият - този, който примерно е роден там, където под думата "трева" местните хора са навикнали да разбират "паша", каже "мойта пичка", то не трябва обезателно да се разбира, че новобранецът е с женски полов орган. Не! Той просто разправя мили случки за вярната си приятелка и го прави по единствения нормален казармен начин, с цялата си момчешка привързаност и войнишка любов. И аз често говоря глупости, ама не ги мисля. И проблема никога не е в думите, а в отношението. Баннатите колеги едва ли са били злонамерени. Сигурен съм дори, че не са били преднамерени...

Адрес на коментара

Лелеее, какво сложно нещо написа. Как можа да го измислиш? Заболя ме главата до като го прочета....

Та искаш да кажеш че употребата на казармен тон е подходящо във форума?

И е много мило и романтично?

Адрес на коментара
... Баннатите колеги едва ли са били злонамерени. Сигурен съм дори, че не са били преднамерени...

Е надали и са намерени :hilezh:

Преди сипеха заплахи за бой, това ако е "едва ли е злонамерено"....

Всъщност честно казано ми е все едно за тях, или добро или нищо...

Адрес на коментара
Та искаш да кажеш че употребата на казармен тон е подходящо във форума?

И е много мило и романтично?

Под казармен имах предвид ежедневен, непринуден, неофициален...

Що'т ние българите имаме два езика - казуален и обикновен (човешки). Единият ползУваме в Учреждения, другия - на маса. И когато случайна бледа репортерка-дебютант от Канал 1 ни мушне микрофон в лицето не мое'м да кае'м нищо...

Адрес на коментара
Е надали и са намерени ;)Преди сипеха заплахи за бой, това ако е "едва ли е злонамерено".... Всъщност честно казано ми е все едно за тях, или добро или нищо...

Преди още да прочета поста ви колега, бях сигурен по отношение на неговото съдържание. Ако вие лично сте бил заплашен с физическа саморазправа от някои от тях, (което спрямо вас е все едно да стреляш по врабчета с балистична ракета), бих се учудил. Въпрос на тълкуване на репликите им.

А последната реплика, която си позволих да маркирам в червено, е общоприета за хора, които не са сред живите, с което си изказване, ако вече си навлечете техния гняв, че бъде напълно оправдан и ако бъдете негативно изненадан от техни прояви по ваш адрес, то вината си е изцяло ваша.

Дано съм бил ясен и точен.

..........
:hilezh::)

Аз може и да не съм кой знае колко обичан, но човека също си ви го каза с думи, достъпни и за човек с високо надменен статус на мирогледа си.

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара

Отдавна ме гложди един въпрос не са ли това малко крайни мерки спрямо КУРО а вече и Audi_rullz това че са по емоционални от други и изразяват мненията си по малко по различен начин прави ли ги половин човеци ???

Трябва ли да бъдат наказвани за това че се държат по фриволно ???

И като се държат по фриволно какво от това в повечето случаи е забавно

Оставам с убеждението че има много хора които не могат да хванат тънката граница между това да говориш освободено и откровенното заяждане.

Адрес на коментара
Отдавна ме гложди един въпрос не са ли това малко крайни мерки спрямо КУРО а вече и Audi_rullz това че са по емоционални от други и изразяват мненията си по малко по различен начин прави ли ги половин човеци ???

Оставам с убеждението че има много хора които не могат да хванат тънката граница между това да говориш освободено и откровенното заяждане.

Аз пък се чудя дали да не се прави при регистрация, некво тестче и тези болезнено чувствителните да бъдат предупреждавани че в интернет форум е възможно да чуят неща, които техните души е възможно да не понесат. Да са предупредени един вид за да няма самоубийства. :hilezh:

Редактирано от audi A3 1.8T
Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...