Jump to content

ЗА ВСИЧКИ С АУДИ 80-Б3


cekata

Recommended Posts

n1359377547_30182542_3329102.jpgето я и мойта машина :flipoff:

Винаги съм мислил че този тип джанти седат най яко на б3, браво на колегата перфектна е колицата :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми дойде време и аз да се похваля с така мечтаните добавката за предна бронята+задна броня.Предстои боядисване в цвета на купето съшто така и веждата на фаровете също ще в цвета на купето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре колега,веднъж те засичах на ОМВ-то на НИМ една сутрин светнах ма ти не ме отрази :hilezh: Колата ти е много красива :flipoff:

Ако не е тайна от къде си взе добавката и веждата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ли ви харесва да имитирате гоУфове?! :flipoff:

Е кво гоУфово видя в колата? Всичко е умерено и до колкото е видно по снимките, добре изпипано. И мен не ми харесват коли кат твойта неква никва, гола стоковица със стокови 15-ки и вирната като щъркел, но не те питам как може да караш толкова безлична кола, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е чак пък на москвич,на мене лично ми харесва след като боядисам бронийте и веждата в цвета на купето ще изглежда по-добре.А и винаги мога да я сваля такаче.Добавката за предната броня е от MARVEL на гурубляне.Ето снимка и на задната добавка надявам се да ви хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Митко много добре е станала количката . Това на предната броня добавката какви парички е , че ми грабна окото :) и ми добада . Един савет мое лично мнение сега ако и сложиш едно спойлерче на капака от зад става супер :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега,цената е 150лв,а за спойлер от зад още опипвам почвата,има няколко вида които се срещат по често но много се чудя точно кой ще и седи най-добре.Гледам да мисля преди да слагам и не барзам да купувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е чак пък на москвич,на мене лично ми харесва след като боядисам бронийте и веждата в цвета на купето ще изглежда по-добре.А и винаги мога да я сваля такаче.Добавката за предната броня е от MARVEL на гурубляне.Ето снимка и на задната добавка надявам се да ви хареса.

Браво колега mitkoo и аз мислех да слагам такива стопове с мигачи но се отказах. Иначе добре е станало. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стиляне кората под мотора червена ли ти е??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...