Jump to content

ЗА ВСИЧКИ С АУДИ 80-Б3


cekata

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Ще ме извинете, че Ви цапам темата. Продавам фланци за джанти за Ауди 80!

Междуболтово разстояние: 4X108

Централен отвор: 57mm

Материал: Стомана 45

Дебелина: 15мм

Цена: 100лв. за 4-те

Редактирано от knoxleave
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) МАлко мивкаджийската неска. Сори за лошото качество ама е от телефонче. И да се оплача свиха ми двата предни оригинални тазчета. Да им изсъхнат ръчичките на тези дет са ги свили. :hilezh: Редактирано от iordan0ff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'bozmana'

пичагата това гърне някакво орГинално ли е или си е илиянка и ако да от тея стандартните ли си е защото и на мене ми се иска да побръмчавам ама нащо гърне с тая извивка на края дето се издига към бронята ,може ли да се сложи нормална 'двуцевка примерно' или нещо от сорта и как би седяло дайте някакви снимки ако имате

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'bozmana'

пичагата това гърне някакво орГинално ли е или си е илиянка и ако да от тея стандартните ли си е защото и на мене ми се иска да побръмчавам ама нащо гърне с тая извивка на края дето се издига към бронята ,може ли да се сложи нормална 'двуцевка примерно' или нещо от сорта и как би седяло дайте някакви снимки ако имате

италианските CISAM имат такива накрайници на гърнетата,алуминизирани са и са с двойна ламарина.Дават им и 3 год. гаранция.Колкото до звука,има такива накрайници които имат клапа за регулиране на звука.От неръждавейка са и са почти вечни.Пак са италиански.От 50 до 90 лв. са.Продават подобни които са турски или китайски по 10-15 лв. ама са пълни боклуци.Ето виж как стои.Тези са туркиш дето съм ги снимал
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм само с накрайник, но срязах на половина кривата тръба на ауспуха преди да го монтирам и така си е вече над 3 години. Звук никакъв не вади, но аз и не искам да бучи. Ако беше бегачка, да има и звук, но с тия 90 умрели катЪра си е добре :hilezh:

bwy1253973086d.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление колеги аз напуснах Б3 и като цяло 80 отбора.Беше ми приятно да имам такава машина.За мен си остава една от най-добрите коли въобще правеня някога :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление колеги аз напуснах Б3 и като цяло 80 отбора.Беше ми приятно да имам такава машина.За мен си остава една от най-добрите коли въобще правеня някога :respekt:

И що тай тамън се готвех те питам нещо за мойта "катафалка" Б3-ката. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм си тука колега и чета всички раздели от до,така че питай

еми аз тема направих колега :respekt:

Редактирано от iordan0ff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'bozmana'

пичагата това гърне някакво орГинално ли е или си е илиянка и ако да от тея стандартните ли си е защото и на мене ми се иска да побръмчавам ама нащо гърне с тая извивка на края дето се издига към бронята ,може ли да се сложи нормална 'двуцевка примерно' или нещо от сорта и как би седяло дайте някакви снимки ако имате

ето ти и снимки на двуцевка.Седи много добре,даже вади много добър звук,понеже го надупчих отдолу с дрелката.По този начин и конденза,който се натрупва изтича оттам.Струва 6 лв.Толкова го платих с отстъпката.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко UP-че и от мен ;)

cqs1254761831i.JPG

opt1254762123w.JPG

opt1254762290s.JPG

opt1254762397m.JPG

А ето и една по-стара красавица чакаща по добри дни :)

rgh1254762709x.JPG

klz1254762838y.JPG

cqs1254762878g.JPG

viu1254762907g.JPG

arx1254762934t.JPG

Аuto-Union Wanderer W-24

1937 \straight-4\1767 cc\42 PS (30,9 kW)\105 km/h

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите стоят супер :) жив и здрав да ги ползваш.а антиката ще е нещо забележително след реставрацията.успех ти желая!!!п.с.аз вече съм пак в отбора с б4 авант

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С новите джанти и гуми

Щи крада заднее капак барабар със задните калници ,зарад тее хубави стопчета... ;) ;) ;)

Редактирано от k0ck0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...