Jump to content

ЗА ВСИЧКИ С АУДИ 80-Б3


cekata

Recommended Posts

ее тоя auditeam направо ме изпълва

ако идваш на сливен пу съм най-отпред да гледам

пък ако искаш може и за навигатор да ме земеш :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз най-после да се похваля с нови джанти ^_^

гумите са ми малко големи 195/65/15 но ще съм с такива засега ;)

Браво колега.Кой беше казал че не седят добре на б3 :)Има ли промяна в поведението на колата? Колко се охарчи,ако не е тайна. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпитвам силна любов към този модел джанти ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

img0162.jpg

img0156o.jpg

img0161i.jpg

img0159b.jpg

Браво колега.Кой беше казал че не седят добре на б3 :bia:Има ли промяна в поведението на колата? Колко се охарчи,ако не е тайна. :(

За поведение, струва ми се, че е по-стабилна в завой, но не съм я карал достатъчно дълго за да преценя. Колкото за пари - донесох си ги от Германия и цените нямат нищо общо с българските. Това беше като награда за Б3ката, че успя да ме заведе до там и да ме върне(общо 5 000км) за една седмица :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега vilik искам да питам тия ветробрани как си ги закрепил. :(

Ми имат по едно болтче и са мушнати в уплътнението на прозореца, така я взех, италианеца е магерил нещо... ама от друга страна са практични, можеш да си караш с отворен прозорец.

П.С. Утре ще разгледам как точно се закрепват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tова и мен ме интересува 'а и още от къде могат да се вземат тези въздухобрани и долу -горе за колко ? :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За поведение, струва ми се, че е по-стабилна в завой, но не съм я карал достатъчно дълго за да преценя. Колкото за пари - донесох си ги от Германия и цените нямат нищо общо с българските. Това беше като награда за Б3ката, че успя да ме заведе до там и да ме върне(общо 5 000км) за една седмица :gut:

Как беше разхода за тия 5 000км. - сподели малко инфо да пътя - с какво гориво беше, как се държеше колата за тия км, нещо проблеми, загрявания и тн да си имал?

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как беше разхода за тия 5 000км. - сподели малко инфо да пътя - с какво гориво беше, как се държеше колата за тия км, нещо проблеми, загрявания и тн да си имал?

:flehan:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=56402

Ето на, цяла тема сътворих :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с този капак повече ли ти харесва?

Незнам кво ги кефи да развалят убавата визия на б3 с б4 (лично мое мнение е че е гадно и изобщо не ми харесва) иначе всеки луд по башка си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам кво ги кефи да развалят убавата визия на б3 с б4 (лично мое мнение е че е гадно и изобщо не ми харесва) иначе всеки луд по башка си :)

седанчетата не им отива тоя капак!никак даже!айде купе да е може, при положение да сложиш арните фарки, ама иначе...кога ще видим снимки с новите пружинки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...