Jump to content

ЗА ВСИЧКИ С АУДИ 80-Б3


cekata

Recommended Posts

Наистина бронята е станала хубава, а отстрани и задната броня ще махнеш ли лайсните ?

най-вероятно не,защото колата не е Куаттро Спорт изпълнението и си е с хрома навсякъде.Аз затуй не съм пръснал емблемата черна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да де ама нали сега хром линията е малко развалена с новата броня някак си прекъснато ми седи, като че на историята със Стилян ми намирисват нещата :bia: сега е момента да му дадеш твоята старата броня и лайстните :icon_arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Далече съм от хрома вече, няма смисъл.

Ще инвестирам в следващата, тази няма на къде повече...... лично убеждение :icon_arrow: .

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да де ама нали сега хром линията е малко развалена с новата броня някак си прекъснато ми седи, като че на историята със Стилян ми намирисват нещата :) сега е момента да му дадеш твоята старата броня и лайстните :bia:

само дет Стилян имаше само един хром детайл,а аз 20.Точно нищо не се е развалило с бронята,щото съм си с хром емблемата и бела оптика.Па и ми дреме и да се е развалило нещо,щото си имам 5-ак с куаттро и без брони да е нема да ми пука :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-вероятно не,защото колата не е Куаттро Спорт изпълнението и си е с хрома навсякъде.Аз затуй не съм пръснал емблемата черна

Девойката ко се заглежда по таз черупка отзад!? :bgdev: :bgdev:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Класическа изчистена визия ,класика с оранжевите мигачи, но с тази снимка колега ни е доста трудно да видим истинския потенциал на твоята кола :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ще те помоля да намалиш поне четири пъти фотографията,прати ми линка на ЛС и ще го постна отново,никой не е длъжен да чака 10 минути зареждането на едно фото.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре хАтанасе..... сложи ли кхонито.... или мене ми се стуваше ония ден, че ти върви ниско носо..... <_< жив и здрав.... мн радват снимките.... а какво да гАворим за колата......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре хАтанасе..... сложи ли кхонито.... или мене ми се стуваше ония ден, че ти върви ниско носо.....

Е още преди 2 месеца, а носо е нисък щот е с АВТ пружини отпред.

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...