Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

колега търся една част която регулира наклона на гърба на седалките - ей тука има и снимки : http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=86573

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам от а3, а не знам дали ще стане от друго ауди, имам седалки от 80 90 , купе а4 и 100 от които може да се свали тая врътка , но техните са разполпжени по друг начин и не знам дали ще станат за а3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми се струва да са някви стандартни, най-малкото с а4 би трябвало да са сходни... Поне така си мисля Какви са им цените ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, ще поогледам моргите ако намеря от а3, ако не успея - ще ти се обадя да видим наистина става ли това от а4 :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Емо , търся за В 3 кутия за филтър за купето преди вентилатора. Не знам да ли не става и от В 4 и колко струва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо, цена за малкото (дясно) странично огледало на А4 Б5, 95 г.

Може и без подгряване.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Емо , търся за В 3 кутия за филтър за купето преди вентилатора. Не знам да ли не става и от В 4 и колко струва?

Става от б4 цената е 20 лв имам 1 в момента ;)

Емо, цена за малкото (дясно) странично огледало на А4 Б5, 95 г.

Може и без подгряване.

Благодаря предварително!

Цената за такова огледало е 60-80 лв в зависимост от състоянието имам едно или две в момента, доколкото знам фабрично на всичките огледала слагат подгрев, лошото е че след 15 тина години експлоаттация на повечето не работят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей , интересува ме за 80 купе , на шибидаха пластмасовият държач десният която го държи , имаш ли и каква му е цената?

Редактирано от tomi4160
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам, но люковете ги продавам само комплект цената за комплект без машинка за отваряне е 80 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата седмица чакам да ми докарат един бус със джанти но какво ще дойде не знам

МОРГАТА НЯМА ДА РАБОТИ ОТ УТРЕ 24.10.2010Г. ДО ПОНЕДЕЛНИК 27.10.2010Г. ВКЛЮЧИТЕЛНО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Интересувам се от преден калник за Ауди Б4 ляв/ от страната на шофьора/ и ако може цвят бордо

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Интересувам се от преден калник за Ауди Б4 ляв/ от страната на шофьора/ и ако може цвят бордо

Поздрави

нямам бордо калник, иначе ще намерим друг цвят цената е според състоянието от 40 до 50 лв

цена за бубина и клапан на картерните газове a4 1.8t 97г

оригинална бубина втора употреба струва 40 лв за бр, ако се вземе комплект 4 бр са по 30 лв B) , нямам здрав клапан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...