Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Здравей колега, интересувам се от предния мост на б4 компетишъна. Моето б4 е куатро, предполагам че е същия, но не съм сигурен. Някой ако знае да сподели. И цена? А също и от спойлера на тавана до задното стъкло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предния мост би трябвало да е същия, цената само на магарето е 60 лв, спойлерчето на тавана струва 15 тина лева, доколкото видях не е оригинално

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, предния мост на куатрото има ухо на което се хваща скоростната кутия, а обикновените б4 нямали. От б4 куатро дали ще имаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам и от куатро, само трябва да провериш дали и от двете страни има уши за тампоните на скоростите или само от едната страна че има два модела магарета, и гледам отдалечко си да предупредя че не пращам по куриери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам че си с евтиния радиатор, втора употреба е 80 лв , скъпата версия е 150 лв , но без да видя твоя не мога да кажа с кой модел си, имам и двата модела рариатори :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябва ми регулатор за налягането на бензина за Ауди 100 2.0Е 1992г. , ААД двигател и каква е цената?

Редактирано от ivoi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

емо търся глава с код KV или NF

Глава за мотор ли, колко цилиндров е мотора и на какви мотори се слага ,за да знам какво да търся и къде е надписа който трябва да гледам, хора давайте повече информация за частите които търсите и аз не знам всичко :gmorning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Emsi_audi ,жив и здрав да си!Днес от бързане не можах да ти благодаря,че ме изчака толкова с този мигач.

Ще се реванширам някой ден. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми следната работа -

обиколих 3-4 морги, намерих само 1 такова на което едната чофчица беше счупена, все пак го монтирах и закърпих положението, но не ми се вярва да издържи много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KV е от 2.2 10в пет цилиндара-с 40мм клапани

NF пак е от петак но нямам идея от кой-и тази глава е с 40мм клапани

от такива нямам, от 2,2 турбо KG няма ли да стане

Трябва ми следната работа -

обиколих 3-4 морги, намерих само 1 такова на което едната чофчица беше счупена, все пак го монтирах и закърпих положението, но не ми се вярва да издържи много.

Пласмасата е крехка и много често се чупят, ще видя имам ли такъв клапан който да е здрав, само да предупредя че не пращам по куриери

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови коли за части

ауди б4 1,9 тди 1993 г, ел стъкла ел огледала, централно, с челен удар стария модел помпа с бошовия дебитомер

ауди б4 1,9 тди 1995 г, ел стъкла ,ел огледала, климатик, новия салон новата помпа и пиербург дебитомер, колата работи неравномерно на ниски обороти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@emsi_audi

Добре колега, пиши когато провериш.А евентуално за копуването ще е чрез някой познат от столицата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@emsi_audi

Добре колега, пиши когато провериш.А евентуално за копуването ще е чрез някой познат от столицата :D

ок :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега да не би случайно да имаш 4-5 оригинални лети джанти от ауди 80-90 ?

http://blog.dtrally.info/wp-content/upload...09/01/rims1.jpg

имам само две такива 14 ''

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...