Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Здрасти търся щори за задните врати за Ауди А6 Ц4 седан,номерата са 4A5 861 333 и 4A5 861 334,предполагам че за авант са различни?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся маска за Ауди А8S-line face lift 2007-2009г

За да отговоря ще ми трябва номера на рамата, може и на лично съобщение, втора употреба нямам, мога да доставя само нова.

момчета трябват ми задна брония стоп десен външен и фар десен за ауди 90 б3 89 година ако има бяла брония със хром лайсна

Здравей, броня имам но не и бяла, цената е 60 лв за задната, предната е 80 лв, стоп имам само нов на 35 лв оранжев, ако е червен цената е нагоре, фар в момента не мога да предложа, имам само ново стъкло но е доста скъпо.

Здрасти търся щори за задните врати за Ауди А6 Ц4 седан,номерата са 4A5 861 333 и 4A5 861 334,предполагам че за авант са различни?

нямам за седан, на аванта не са същите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся хидравлична рейка за ауди а4 1.8Т АЕБ 97г. . Търся и турбо компресор за същата кола.

GSM:+359 883 312920

Редактирано от bypkaH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся хидравлична рейка за ауди а4 1.8Т АЕБ 97г. . Търся и турбо компресор за същата кола.

GSM:+359 883 312920

Имам частите ,но работя само на място , не пращам по куриери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся ляв мигач /бял/ за Ауди А8 Д2 1998г. имаш ли ?

Л.С. ; Скайп : jori-mask ; мобилен: 0897 666 161

мога да предложа само нов, цена с отстъпката за форума -60 лв бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Tyrsq vytre6eni kormilni nakrainici za Audi A4 koito sa razbiti . Sre6tu zapla6tane pi6ete na li4no ako imate da se razberem

Имам нови , цена с отстъпка за форума е 35 лв бр.

Редактирано от emsi_audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся задна стабилизираща щанга за А4 Б6 Авант Куатро, както и долна помпа за съединител . Двигателя е ASN но тя е еднаква за доста двигатели.

Благодаря ви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся задна стабилизираща щанга за А4 Б6 Авант Куатро, както и долна помпа за съединител . Двигателя е ASN но тя е еднаква за доста двигатели.

Благодаря ви

мога да проверя и да дам в понеделник цените за нови, втора употреба нямам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега намират ли ти се колони от фабричното озвучаване за А4 питам, а ако имаш и Bosse дай цени и за тях...

Редактирано от Cyclon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега намират ли ти се колони от фабричното озвучаване за А4 питам, а ако имаш и Bosse дай цени и за тях...

Имам за а4 до 2000 година за предните кори, цената е 15 лв на говорител, босе имам за а6 ц5, но са по големи от на а4 и не стават.:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Емси,

Трябва ми хоризонталното гумено уплътнение за А4 97-01 пред предното стъкло и пред пластмасите на акумулатора.

Имаш ли такова и колко струва?

Поздрави,

Светльо

Редактирано от Sako8222
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Емси,

Трябва ми хоризонталното гумено уплътнение за А4 97-01 пред предното стъкло и пред пластмасите на акумулатора.

Имаш ли такова и колко струва?

Поздрави,

Светльо

Здравей, най-вероятно го имаме, но една седмица не съм на работа, ако искате звъннете на 0895435089 Иво, това е колегата който е на работа в момента, той ще провери и ще отговори точно на въпроса.

имаш ли голямата перка на радиатора с номер 1k0 959 455 CM за Ауди а3 2003+ ? :help:

нямам такава кола за части.

имаш ли голямата перка на радиатора с номер 1k0 959 455 CM за Ауди а3 2003+ ? :help:

нямам такава кола за части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали случайно ще се намерят предна броня и шофьорска врата за 2-врато Ауди А3 98 година - черно на цвят ?

предна броня имам само нова комплект с ножа е 150 лв

с кой модел дръжка е вратата, стария или новия и как ти трябва само таблата на вратата или оборудвана?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега, искам да попитам имаш ли само уреда за таблото, който показва температурата на водата за Ауди 100 2,3 бензин С3 90год. И да те питам от следващата стотица съвместимо ли е и ако да, имаш ли и колко струва. Понеже е комби търся и плъзгащата се кора на багажника, както и кората на капака на багажника отвътре. Също търся и стоп-вътрешния (на капака-десен) да е гладък, а не прорязан посредата.

Поздрави.

Петър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега, искам да попитам имаш ли само уреда за таблото, който показва температурата на водата за Ауди 100 2,3 бензин С3 90год. И да те питам от следващата стотица съвместимо ли е и ако да, имаш ли и колко струва. Понеже е комби търся и плъзгащата се кора на багажника, както и кората на капака на багажника отвътре. Също търся и стоп-вътрешния (на капака-десен) да е гладък, а не прорязан посредата.

Поздрави.

Петър.

Здравей колега , за съжаление точно такава кола за части не съм взимал и нямам това което търсиш.:(

Привет колега! Имаш ли спойлер на задния капак за Ауди А4 седан ? и колко пари му търсиш :rolleyes:

Имам, 1 бр , цената е 80 лв.За ауди а4 95-2000 година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...