Jump to content

Колко сме с Б2


Niki001

Recommended Posts

Зависи какво бяло?

Ако му се полират стоповете (за им се покажат истинските цветове) и всички лайстни се пръснат в контрастен цвят (например черен) може да се получи много ефектно

Редактирано от Don_Diego_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • Отговори 828
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Днес случайно видях едно двуврато B2 сив мет. с кожа,много добро и с Дзверска стойка,полафихме си с пича и ми разказа набързо за замисленото от него 'проектче' :respekt: незнам дали момчето ни е съфорумник,пожелавам му успех и по бързо да го изкарва на пътя :zustimm:

Редактирано от pace
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Колеги нещо темата замря.. Искъм да ви питам относно този клип http://vbox7.com/play:5edda7853c ако някои има такава решетка с тия фарове за продажба може да ми драсне едно ЛС :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте,

Не предполагах, че има такова място за собственици на В2. Много ми хареса, а и вече се възползвах от услугите на emsi_audi.

Притежавам от 5 години B2 86-та...двигател DT. За протокола-Силистра. Реално аз я взех колкото да карам нещо за малко...но постепенно се влюбих в нея...и то на стари години. Доста време гледах любопитно кога ще се предаде тази кола, просто само я карах, и карах, и карах.....ама тя не иска....от там и се образува любоФТЪ. Силно съм респектиран от направата й. Последно време съм решил да й се отблагодаря и да я приведа в приветлив вид.

Ако някой може да помогне с електрическа схема, много ще съм благодарен. Аз имам една от PDF file, от руска книга, но е ужасно нечетлива.

ПП. Моделът е СС

Редактирано от gogo63
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Здравейте колеги с Б2ки ! Ас също съм горд собственик на такова AUDI от 14 години. За съжаление чак сега разбирам за тази тема. Бих искал и ас да се присъединя и да искажа огромното си удовлетворение от този автомобил. Това е колата която ме накара да се влюбя в марката AUDI и честно казано не бих я сменил с друга.За съжаление обаче годините на експлоатация започнаха да си оказват значение и вече на места си има нужда от сериозни ремонти по купето. Въпреки това обаче не бих я сменил с друга , а и като погледнем реално не бих казал че този автомобил има достоен конкурент с който да бъде заменен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Здравейте и честита Нова Година.

Колата е Audi 80 B2, двигател 1,6DT, карбуратор Pierburg 2E2.

Карбураторът има нагревател на автоматичния смукач и нагревателен елемент на канала на икономайзера долу на първа камера. ТЕ се управляват от електронен ключ/или там както се казва/. Самият той се намира на изхода на водната система от двигателя където е и датчика за измерване на температурата на водата. Самият "електронен ключ" е с 4 пера. И съдържа двата изключвателя на гореспоменатите нагреватели. Единият сработва/изключва на 42 градуса, а другият на 65 градуса. И така стигам до въпроса...как му е името, заводския номер и от къде може да си купя такъв!

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Я да ъпна и аз темата малко. Колата у с 1.6 карбуратор 75 к.с.Пребоядисвана е миналата година. 

 

http://imageshack.com/a/img839/396/my3r.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 years later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...