Jump to content

Колко сме с Б2


Niki001

Recommended Posts

Наистина е запазена,колега-за това я взех аз. Верно има леко ударче отпред по-в ляво, обаче всичко е правено като за 2010 година кола-не е изчуквано,а подменяно и кит няма,не се бърза за никъде също така. Доста старание и влагам защото си го заслужава.На финала съм само времето не ми стига,защото не давам никой нищо да пипа по моите коли-сам си ги правя. На 176000км е. Доста години е стояла на митницата конфискувана,после на търг са я купили,после краш-теста и после при мен (2-ра година). Като стане сигурно аз ще дойда до София с нея така че ще я видиш щом искаш. :bia: А на другата няма какво да и правя-тя е нова!!! Не я карам да не се скапва-само съм я прибрал и стои така. С немските документи е още.

Страхотна е нямам думи. На живо кой знае.... сигурно ще мирише на нова. :hilezh: Задължително да ни известиш като ще имаш път до София да и се нагледаме ;) ;) :) Кой знае пък може да ни създадеш повод да се поЗбереме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 828
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Кое не ми разбра??? 75 коня е седана с 2-те врати(DT му е двигателя) Купето е 90 коня (DS е неговия) то по-скоро аз не зацепих за коя ме пита :bia:

Разбрах те вече :) ако искъш моеш и мойта да видиш тя е по - горе в темата ви трябвало да си я видеял... но знам ли :bia: Audi 80 b2 GTE 112 коня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приятели на моето б2 му се скъса жилото на предния капак при ръчката нещо да ми помогнете

Взимаш едни клещи и дърпаш жилото, ако не се предаде лесно (в което съм сигурен) взимаш втори клещи и държиш шлауха на жилото. А най-лесно с чираци да дърпаш жилото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дясната с крилото е моята , другата мисля да я последва същото...

това в ляво , не е много в цветущо здраве , но не съм и очаквал да е ...може и да стане като моето :respekt:

Редактирано от AudiCoupe85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ся ше ва закопая!!!

Казвал ли съм ти че си мноо..долен :):hilezh::hilezh::lol:

Айде взимай го.

Редактирано от Niki001
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по цел ден гледам една покъртена 90-ка б2 и ми се реве.По ми се реве,че комшията неще да ми даде б2-та му дет е копие на първата ми и е кат от магазина отвътре и отвън с 15-ки ББС :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде Я изкопах тая не знам май от снимките на кайпо на някоя среща беше :P не за друго ама се оказвам на тая снимка пасажер :lol::hilezh:

3035056A.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, но до колкото се >У<питвам да разгадая загатката май е 1.6 зареди това се съмнявам че е куатро иначе нищо не пречи да е сменян мотора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...