Jump to content

Колко сме с Б2


Niki001

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Отговори 828
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Еееее движение в темата :stupid: не е истина. Червеното купе си е отвсякъде Epic! На паяка куатрото той знае какво мисля :stupid: И на колегата draudi e страшно лачено само да го снима малко по-отдалече :bia:

Еее сила сме б2-ковците фе :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги Б2-ковци,някой да знае от къде мога да намеря преден мигач за такава като вашите колици.Един приятел има такава и питам от негово име.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги Б2-ковци,някой да знае от къде мога да намеря преден мигач за такава като вашите колици.Един приятел има такава и питам от негово име.

Да не живее във Фондови Жилища? Една бежава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не живее във Фондови Жилища? Една бежава?

От Шумен е човека.В магазините не е намерил мигач.По авто моргите за сега нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Шумен е човека.В магазините не е намерил мигач.По авто моргите за сега нищо.

В грешка съм значи... Из Фондови Жилища в София се размахва една с един счупен преден мигач и някви лети 13ки.

Кой мигач му трябва? Да се разрова из б2 карантииките май имах един пукнат преден, ама не знам дали беше ляв или десен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В грешка съм значи... Из Фондови Жилища в София се размахва една с един счупен преден мигач и някви лети 13ки.

Кой мигач му трябва? Да се разрова из б2 карантииките май имах един пукнат преден, ама не знам дали беше ляв или десен.

Преден ляв от към шофьора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от новите ми колеги, притежава една прекрасна Б2 синя на цвят(доколкото помня, че я видях само на тъмно). Колегата скоро ще се регистрира и ще я покаже :wacko:. Той има същия проблем със счупен мигач. Иначе колата е 1.6ТД.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В подземния паркинг на Кемпински от няколко дни засичам една лачена Б2-ка бордо, дали собственика чете тук :)

Редактирано от mitaka_f1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В подземния паркинг на Кемпински от няколко дни засичам една лачена Б2-ка бордо, дали собственика чете тук :hilezh:

Кой има б2 тук се спира, само че трудно го намира :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам преден ляв но вече си е сменил цвета,поизгорял е от слънцето инак е здрав :D

Дай някакъв телефон за връзка на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от новите ми колеги, притежава една прекрасна Б2 синя на цвят(доколкото помня, че я видях само на тъмно). Колегата скоро ще се регистрира и ще я покаже ;). Той има същия проблем със счупен мигач. Иначе колата е 1.6ТД.

Чакаме.

Аз даже и на живо бих искал да я видя. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата Джеф Бек продава Б2-то около 500 лева.Зимайте я колата щото по нея има много читави и апетитни неща и са здрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...