Jump to content

Покупка на нова кола купе


покупка на нов автомобил  

455 гласа

  1. 1. ??? ????? ? ????? ????? ??????? 30-50 ???.??

    • Audi ?3
      251
    • Opel Astra GTC/OPC
      95
    • Peugeot 308 Feline
      19
    • VW Golf GT Sport
      51
    • ????
      56


Recommended Posts

Абе гледах Шкода Суперб почвали от 36000лв и сега имали някаква промоция, що не пробваш с нея, комфортни са, по дълга база от пасата, дори подобра изработка и повече екстри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За мен е важно, ако може отзад да е с независимо окачване. Повечето са на мостове и полумостове.. Независимото е друга работа. Цивик typer колко струва??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен е важно, ако може отзад да е с независимо окачване. Повечето са на мостове и полумостове.. Независимото е друга работа. Цивик typer колко струва??

мисля около 60 и нагоре е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що се видяхме със Стани76 и той ми спомена за твоята Алфа. Ще се радвам, да я погледна.

Сега карам Ауди-то, но кажи коя вечер ти е удобно, ще ти дам да я покараш ;) Ще видиш и как изглежда кола на 1година, може и да размислиш :bia: Питай и Демир за някой Леон все пак :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алфа 147 е на пазара от 2000 г. в момента се очаква в близката година да се наследи от 149.

Не си заслужава според мен.

Колкото до 159 не мисля, че е евтина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен е важно, ако може отзад да е с независимо окачване. Повечето са на мостове и полумостове.. Независимото е друга работа. Цивик typer колко струва??

Новият - Type R е с торсен отзад! - http://youtube.com/watch?v=KfqN_DDkppc

мисля около 60 и нагоре е!

Като гледаш Сивика, виш и Аккорда, въпреки че ще го сменят всеки момент, той и затова всигурно е много изгоден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият - Type R е с торсен отзад!

:bia:

първо е с предно и нема кво да прави торсен отзад. Второ има разлика между TorSen(torqe sensitive) и torsion bar :musik: което няма общо с независимото задно окачване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

алфа ГТ не става много... аз имах тая дилема преди 2 години и нещо точно беше излязла карах я известно време... 1.9 жтд като спреш на светофара и ти падат пломбите...

хонда сивик 2.2 дизел - уникално приятна количка...много приятно бях впечатлен, но 54К

голф съм карал и гти и 2.0тди с дсг - дсг е страхотно а за гти да не говорим :bia: отделно има и страшна визия ако искаш хот хетч както казва чичо Джереми - тва е твоя избор...

пижото...след 6 месеца всички служебни ше са такива... не виждам идеята за бързия спортен хетчбек в него... да не говорим и за мотора който не изглежда особено бърз за 8.8 (не съм го карал не мога да коментирам)

А3ките без екстри са трагедия...

аз имах същата дилема преди 2 години и половина само дето имах възможност и карах доста коли тогава...накрая си купих а3 на 2 години с всички екстри 2.0 тди... причините са няколко

1. не купих чисто нова кола - трябваше да платя още 30К за тва удоволствие...което не ми носи реално нищо освен, че трябва да сменяш гаранционните неща и да се занимаваш хехе а отделно и ги фърляш тия пари в кофата

2. реших за ауди и поради сравнително добрия процент обезценка - колкото по-скъпа кола купуваш толко повече губиш :musik: проста истина

3. удоволствието и динамичността - 2006 избраха а3 2.0тди за най-добрия спорт хетч и то хората, а не журналисти...и примерно карайки към боровец - слизаш ухилен и нагоре по завойте карайки без да се напиняш си кат на релси - много е приятно... отделно колата е по-широка от старата а4ка, има поне за мен чудесен дизайн и не на последно място нема секи втори след 6 месеца да има същата

има и други причини де ;) карам я колата 2 години и не съм пипнал нищо по нея освен консумативи и не съжалявам нито за миг за избора си...

та в тая връзка ако ше се самонавиваш за нещо - недей... ко имаш някоя кола на сърцето не слушай никой деиствай и ше си хепи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак откарах в София Франс Ауто 2 часа :stupid:

бяхме се уговорили да видя клиентско 308 1.6Т Feline и то беше там.

Направо съм впечатлен! много ми допада тази кола, тия дни ще тествам 308 1.6HDI Premium (само това имат)

Ето малко снимки

Това е 1.6 Turbo с кожен спортен салон, двузонов климатроник, 6 Airbags, стъклен покрив с ел.щора, алуминиеви елементи, ксенон със завиващи фарове, ел сгъваеми и управляеми огледала, 17" джанти, темпомат, Аудио MP3 Clarion, кожени волан, ск.лост, ръчна спирачка,подлакътник, бордови комп с два дисплея, бели уреди, спортна задна броня, кожени апликации по вратите, ESP, ABS, трислоен червен металик, парктроник и мн.други

Ако го платя кеш ми излиза 40000лв.

Предполагам повечето от вас ще си променят мнението, ако видят колата на живо в това изпълнение (мое мнение)

а и дизайна от абсурден, започва да ме привлича все повече.

Май ще ме псувате много....... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

влади, винаги съм те мислел за човек с вкус

но да кажеш че това е кола ....

на пръв поглед е уж с дизайн некъф

но после

става ми зле като го гледам

а вътре е отврат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам feline какво е, тук в Испания има три вида за 1,6/150 коня модела на 308. СПОРТ и ГТ и премиум цените са 18600 и 20500 и 22500. Като гледам много си се запалил по пежото. Не целяи свят кара ауди, за това има и други марки.

Редактирано от toro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вътре наистина е много зле! Абе ти замислял ли си се да вземеш някой на надница, когато трябва да си правиш колата и го наемаш! Ти тва Ауди го изкара, че се чупи всеки ден, едва ли е така...! Абе ако те кефи Пежото купи си го кво толкова!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо съм впечатлен! много ми допада тази кола, тия дни ще тествам 308 1.6HDI Premium (само това имат)

Фейслифт на 307 :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък гарантирам, че вътре е по-добро от А3 (дори със всички екстри)

както се казва едно е на снимка, друго е на живо.

Колко от вас са сядали в 308?

а в Feline?

На мен ми харесва и с удоволствие ще си го карам

.......

аудито не се чупи толкова, ама ми писна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

влади, винаги съм те мислел за човек с вкус

но да кажеш че това е кола ....

на пръв поглед е уж с дизайн некъф

но после

става ми зле като го гледам

а вътре е отврат

:stupid:

Няма какво да се добави :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък гарантирам, че вътре е по-добро от А3 (дори със всички екстри)

както се казва едно е на снимка, друго е на живо.

Колко от вас са сядали в 308?

а в Feline?

На мен ми харесва и с удоволствие ще си го карам

.......

аудито не се чупи толкова, ама ми писна

По написаното от теб личи, че си си я харасал и ти е на сърце! Тогава ти пожелавам най-хубавата да вземеш и в сервиза само за обслужване да влизаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 115 гласували само 1 е за пежо

и verter него избра

нещо пренебрегва джокера май

ами като са гласували такива като теб :huh::huh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трай

не ме издавай

ко да та издавам те та знаят ве ПАПУНЯК :huh::huh::hilezh:

Ко искаш си купи ауди и да не мое да отвие болтовете на джантите ли :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, нали знаете, че вкуса се изчерпва като стане въпрос за нова кола и ограничени финанси!

ОК, нищо няма да купувам!

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...