Jump to content

Покупка на нова кола купе


покупка на нов автомобил  

455 гласа

  1. 1. ??? ????? ? ????? ????? ??????? 30-50 ???.??

    • Audi ?3
      251
    • Opel Astra GTC/OPC
      95
    • Peugeot 308 Feline
      19
    • VW Golf GT Sport
      51
    • ????
      56


Recommended Posts

  • Отговори 1,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ми не съм гледал цените как са, само на GTI видях че е 52К с DSG. Само от такъв имам впечатления. Много хубави впечатления :flipoff: Но може също 1.4ТСИ(170к.с.) или 2.0ТДИ(170к.с.) Аз невиждам смисъл да си купиш малка кола която да върви еднакво или подобно на А6цата ти. Требва се разцепва. ГТИ-то много пара ама е кеф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам,че и 1.4тси 140 коня е 8,8 до 100...което е сравнително добре...(на хартия)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чуденката ми е пред Пежото.

Мотора мисля ме устройва, материалите и качетсвото на изработка също.

Много ме кефи панорамния покрив и многото дисплеи.

Взоията също очаквам да е добра.

Бах го, след А6 да минеш на Пежо... :hilezh: Но пък ако те кефи... :)

Въпреки че това с новото Пежо дет не се чупи, ми идва малко оптимистично. Виж за орлето, може да ти викат ръжда или вежда :hilezh: , но поне върви уникално за кола за тези пари. Аве вЕрно що не пробваш голфа? :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Verter, изобщо не ти разбирам идеята.

Освен колата да е нова.

Нали не мислиш че кой да е производител прави изделия които се чупят?

И нали не мислиш че има ново изделие което не проявява скрити (заводски) дефекти?

Ако не ти пука за "остатъчна стойност" си купи което ти хваща окото. Останалото са глупости.

Тия митове за "здравите" немски коли отдавна са заминали в кошчето на някой китайски конструктор. :hilezh:

------

За да имаш СТАБИЛНА кола на добра цена е чудесно да си купиш 1-2 годишен автомобил на който предишния собственик е преживял детските болести. Но ако си падаш да "преболедуваш" с колата си (виждам че те влече) - купувай. Всяка марка го може.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не съм сигурен!

"А3" съм сигурен, че не ме устройва, не и в тези варианти.

Астрата мисля отпадна като вариант, заради салона си.

Чуденката ми е пред Пежото.

Съпорта на Пежо е отвратителен. Вервай ми! :hilezh: Ае, що ли си мисля, че и пежото няма да ти хареса, след като се повозиш

Ако все пак се навиеш на такава малка кола пак си помисли за А3-ка от Германия, само че Sportback със стъклен покрив open sky, кожа и s-line пакет. Това мисля, че ще ти покрие очакванията :bia: Само че не с 1.4ТСИ или 1.9ТДИ, щото и двата не вършат работа. 2.0ТДИ или 2.0ТФСИ :D

П.П. Ето едно такова, само че като комбинираш open sky със s-line, кожа и по-сериозен мотор, цената отива доста нагоре. Ае, я погледни и голфа, нищо че е толкова безличен. Иначе колата от обявата, която ти копирах е уникална красавица :blink:

Редактирано от johnny_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съпорта на Пежо е отвратителен. Вервай ми! :blink: Ае, що ли си мисля, че и пежото няма да ти хареса, след като се повозиш

Ако все пак се навиеш на такава малка кола пак си помисли за А3-ка от Германия, само че Sportback със стъклен покрив open sky, кожа и s-line пакет. Това мисля, че ще ти покрие очакванията ;) Само че не с 1.4ТСИ или 1.9ТДИ, щото и двата не вършат работа. 2.0ТДИ или 2.0ТФСИ ;)

П.П. Ето едно такова, само че като комбинираш open sky със s-line, кожа и по-сериозен мотор, цената отива доста нагоре. Ае, я погледни и голфа, нищо че е толкова безличен. Иначе колата от обявата, която ти копирах е уникална красавица :bia:

Aз твърдо съм за тази А3-ка, 2.0 мотор. S-line пакет, кожи, open sky пакет (много ме кефи тази екстра :D

А и все пак е на цена 27 000 Е и е само на 30 000 км, и ако е разработена добре, и не е била карана от някой "болен от детски болести", както каза колегата grizzly, колата е страхотна..

Ако аз разполагах с тези средства в този момент, бих се ориентирал към такава покупка.... :hilezh:

Успех в избора и търсенето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пежото направо го зачертни!

Одисеите с Ауди-то ще ти се сторят като детска приказка в комбинация с обслужването на София Франс...

Определено най-добре е А3-ката, но с такива спрели двигатели не виждам смисъл..

GTI-ката е друга риба.., ако ти стигнат парите е най-разумния избор. Другия вариант е новата Honda Civic! Уникална е!

И да се присъединя към колегите кола на година, година и половина си е нова кола с гаранция и т.н., но ползваш 20-30% отстъпка за това, че някой ти я е разработил, а със сигурност ще вземеш кола с по-добър двигател и повечко екстри по този начин. Чисто новото си е готино, но загубите като я продаваш след това са доста по-чуствителни. А и само заради да вземеш ново да вземеш кола гола като пушка хич не си заслужава и кефа от това, че караш нова кола бързо минава и остават само мислите.."можех да взема с такива и такива екстри.."

Нова кола бих си купил единствено, ако мога да си позволя да я избера с двигателя и екстрите, които искам без да се ограничавам.

Редактирано от godo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чуденката ми е пред Пежото.

Много грозно това според мен ... Като силует много прилича на 307 и все едно ше караш кола от преди 6 години, предните фарове и решетката са ужасни просто ... За СФА нищо добро не съм чул ... Ако наистина ше даваш пари за нова кола, що не погледнеш верно Леон-а ? Двигатели като на Голф-а, съвсем нов модел, с много по-спортно излъчване, четириврат, а прилича на купе с тия скрити задни дръжки, тоя при Демир верно изглеждаше много наточен, въобще некъв добър мелез между спортна и практична кола ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дебитомер, клапан на турбото и т.н. - консумативи! При Пежо и Опел ако мислиш че докато ти сервизират колата КОЕТО ПОВЯРВАЙ МИ НЯМА ДА Е РЯДКОСТ ако мислиш че някой ще ти даде да висиш до майстора на сладки раздумки много се лъжеш!

А честно казано само при споменаването на марките Опел и Пежо, пред тази на А6, била тя и 01г... а мерси! Да не говорим за разказите ти от преди години за Ауди 100 на 7 години и чисто новата Шкода която беше гледал! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Te новите пежа хич не се чупят :hilezh:

Недей с тази ирония колега една кола когато не се полагат грижи за нея се чупи. Моето 307 е на 66000 на 2г и 8мес знаеш ли колко съм дал за части....... Да ти кажа 100лв /2бр накраиници на кормилната щанга 25лв/35лв и 40 за маистор/ от обслужването в СФА не се оплаквам за тези години несъм видял лошо маслото ми го сменяха за около 2часа, пукнато предно стъкло за 8ч с две думи доволен съм.

Просто споделям мнението си като продам тази ще се кача на 308 /затвърдих решението си благодарение на Влади защото и аз се чудех за Астра но нещо не ми допадаше/ НА Влади съм му обещал като реши ще му дам да покара моето да се повози предполагам разликата във возията не е голяма.

Редактирано от dd81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направихте го човека целият в кърви :hilezh:

Но той си е виновен - само с тази мисъл за Пежо заслужава строго наказание :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате - Пежо, Опел, Форд- недей. Ако ще си сменяш стария кадет или голф 2 стават иначе не!

Относно возията на 308 тя е втърдена в сравнеие с 307. Поне така твърдят в тестовете на медийте.

Пробвай новата Хонда Сивик - мисля че е чудесен избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отивам да си извадя медицинско и ще ви съдя.

направо ме разбихте. Не казвам, че не ви вярвам, но съжалявам да го чуя.

Поне да пробвам Пежака и една Сивик и да видиме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GT

на 147 имаш веднага тест-драйв :lol:

Току що се видяхме със Стани76 и той ми спомена за твоята Алфа. Ще се радвам, да я погледна.

Проблема е, че сега 147 има някакъв гаден фейслифт и май няма да мога да си купя стария дизайн

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...