Jump to content

Покупка на нова кола купе


покупка на нов автомобил  

455 гласа

  1. 1. ??? ????? ? ????? ????? ??????? 30-50 ???.??

    • Audi ?3
      251
    • Opel Astra GTC/OPC
      95
    • Peugeot 308 Feline
      19
    • VW Golf GT Sport
      51
    • ????
      56


Recommended Posts

Къв Лансер

Къв Голф

Ква тоята

:bia::):)

АУДИ А3 Е ИСТИНАТА

ТОЧКА

Мухахахахах верно ли ве капацитет! И за 43 000 кво Ауди ще вземе, някво уникално 1.6 и с интериор като на бус :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

По добре на ЛИЗИНГ да вземе по СКЪПО АУДИ отколкото ПЕЖО напРИМЕР

Тук си прав определено, ама аз реагирах така, заради категоричното ти изказване!

Ся АУДИ си е хубава кола, но да се отрича всичко друго е тъпо, защото всяка кола си има добри и лоши страни!

Аз много харесвам АУДИ, но има неща които страшно ме дразнят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук си прав определено, ама аз реагирах така, заради категоричното ти изказване!

Ся АУДИ си е хубава кола, но да се отрича всичко друго е тъпо, защото всяка кола си има добри и лоши страни!

Аз много харесвам АУДИ, но има неща които страшно ме дразнят!

Аз ЛИЧНО се срамувам като сравняваме АУДИ с ПЕЖО РЕНО ТОЙОТА ИЛИ ГОЛФ

След време ще съжелява ако не вземе АУДИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ЛИЧНО се срамувам като сравняваме АУДИ с ПЕЖО РЕНО ТОЙОТА ИЛИ ГОЛФ

След време ще съжелява ако не вземе АУДИ

Колега това че ти си недоволен от смяна на марката не означава че и той ще е така, най-малкото може да имате различна преценка кое е по-важно - дали двигател, дали комфорт, дали разход, дали здравина ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това че ти си недоволен от смяна на марката не означава че и той ще е така, най-малкото може да имате различна преценка кое е по-важно - дали двигател, дали комфорт, дали разход, дали здравина ...

С първата половИна от поста ТИ съм съгласен

НАИСТИНА за всекИ е разлочно

По Втората половИна от поста НЕ съм съгласен По ДвИгател Комфорт Разход И ЗдравИна другИте маркИ не могат да се сравняват с АУДИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ЛИЧНО се срамувам като сравняваме АУДИ с ПЕЖО РЕНО ТОЙОТА ИЛИ ГОЛФ

След време ще съжелява ако не вземе АУДИ

а Мazda влиза ли в групата?

...в смисъл сега срамуваш ли се?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а Мazda влиза ли в групата?

...в смисъл сега срамуваш ли се?

Мазда 6 ,Мазда 3 не могат да се сравняват с АУДИ

ИМАМ лИчнИ наблюденИя над НОВИ такИва колИ

А пък не говорИме въобще да сравняваме Мазда 3 с АУДИ А3

ЗАЩОТО ЩЕ СТАНЕМ СМЕшнИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами виж някой пише ли като теб! Не сме сляпи че да натъртваш и огромни и цветни букви всеки път като се пише ауди. Заприличваш на хората с девиза мерцедес и всички останали, само че сега е ауди. Може да си пишеш кротко не с малки и големи букви смесени в думите и изриченията, все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами виж някой пише ли като теб! Не сме сляпи че да натъртваш и огромни и цветни букви всеки път като се пише ауди. Заприличваш на хората с девиза мерцедес и всички останали, само че сега е ауди. Може да си пишеш кротко не с малки и големи букви смесени в думите и изриченията, все пак.

За това сорИ

КлавИАтурата сЕ ебава

Относно другото Съм прав

Момчето БИ трябвало АУДИ да сИ вземе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе за 60 бона и малко има бмв новото купе серия 123d. Няма такъв мотор май... 2л дизел с 204 коня и ускорение 7 до 100....

Редактирано от toro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе за 60 бона и малко има бмв новото купе серия 1. Няма такъв мотор май... 2л дизел с 204 коня и ускорение 7 до 100....

Няма и такава грозотия и теснотия..иначе двигателя е готин..

Лансера изглежда обещаващ :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека обобщя

Мазда 3, 6 сам карал ,не струва

Тойота абсолютно всИчКИ , Не струват ,Много неудобна кола ,

Пежо , карал съм всИчКИ малкИ о едно 407 , не струват ,Малкото пежо много го духа вятъра

Рено не съм карал НИТО една , но съм чувал че не струват

АУДИ а3 ИМа супер ВИЗИЯ , Добре ВОзИ , И те забелязват навсякъде :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека обобщя

Мазда 3, 6 сам карал ,не струва

Тойота абсолютно всИчКИ , Не струват ,Много неудобна кола ,

Пежо , карал съм всИчКИ малкИ о едно 407 , не струват ,Малкото пежо много го духа вятъра

Рено не съм карал НИТО една , но съм чувал че не струват

АУДИ а3 ИМа супер ВИЗИЯ , Добре ВОзИ , И те забелязват навсякъде :bia:

А ако не искаш да те забелязват? Повръща ми се от лайненца с нови аЛдита дет си мислят че пътя е техен щот им е скъпа колата. И направо ме е срам че и аз карам кола от същата марка като видя някое такова животно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар, че вече спомена че втора ръка не те устройва, те съветвам да погледнеш последните ТТ-8N - има уникални екземпляри от края на 2005 и началото на 2006, на смешни километри за около 40000 лв. Хем е купе, хем върви, хем е Ауди,,, хем е 1.8Т!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако не искаш да те забелязват? Повръща ми се от лайненца с нови аЛдита дет си мислят че пътя е техен щот им е скъпа колата. И направо ме е срам че и аз карам кола от същата марка като видя някое такова животно.

ТОВА вече ЗАВИСИ от шофИОра

ТУКА няма НИКАКВА връзка с АУДИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май в повечето случай има една такава зависимост.Тия дето искат да ги забележат с аЛдита и подобни са си достатъчно нагли като хора и още повече като шофьори. Просто няма как някой да НЕ иска да го забележат и да прави изцепки и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АУДИ а3 ИМа супер ВИЗИЯ , Добре ВОзИ , И те забелязват навсякъде :hilezh:

а пък тази А3 ми е толкова безлична...изобщо не мисля че те забелязват. И голф ГТИ и Леон-а, та даже и октавията РС са много по-добре изглеждащи, по-ефтини и по-готини колички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар, че вече спомена че втора ръка не те устройва, те съветвам да погледнеш последните ТТ-8N - има уникални екземпляри от края на 2005 и началото на 2006, на смешни километри за около 40000 лв. Хем е купе, хем върви, хем е Ауди,,, хем е 1.8Т!

Да ве и вътре прелича на УАЗ-ка! А да не говорим инцидентно (което всъщност винаги се налага) ако трябва да се качи и 3 ти човек!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги вие не разбрахте ли че колегата Verter просто иска да се отърве от 1.8Т ?

Шегувам се са да не земете да ме нападате за легендата 1.8Т само добро или нищо :flipoff:

Те доста неща се написаха и верни и неверни

Аз лично двуврата кола чисто нова не бих си купил никога, набиваш сериозни пари не са нито по-бързи нито по здрави почти непродаваеми са, губят стойност значително по-бързо но за всеки влак си има пътници.

АЗ мисля че едно ТТ дори и на 7-8 г е много по-кола от новите пласмасови герой в магазините ако иска да си земе едно такова да се наиграе и ще загуби 2 пъти по-малко пари, да не говорим че АУДИ си а ауди и сравнението с орель, пежо и сие е неуместно откъм качество ,визия присъствие ако щете НА ПЪТЯ а и от финансова гледна точка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ве и вътре прелича на УАЗ-ка! А да не говорим инцидентно (което всъщност винаги се налага) ако трябва да се качи и 3 ти човек!

98786819_4.jpg98786819_5.jpg

Ето и един Exclusive салон (дават го за под 25К еуро)

124721174_5.jpg

Кисело е гроздето май...

А за третия човек verter сам ще си прецени...

Редактирано от chaos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...