Jump to content

Предлагат ми изгодно Ягуар Х-type


Recommended Posts

Ако ми стане вече сериозно намерението наистина ще те помоля да ме свържеш с него да поговориме. Мерси! :respekt:

Немаш грижи. От няколко месеца той бачка в MOTORSHOW, така че вероятно ще може да ти направи и сравнителна характеристика :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 87
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Е това ми е трудно да си го представя. Сигурно съм предубеден, но Форд никога няма да бъде кола в моите очи.

Ми сигурно си предубеден... форд съживиха Ягуар, Астън Мартин и Ленд Роувър, и напрвиха Волво конкуренти на другите премиум марки. Ягуар в щатите много се купува в последните няколко години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Единствено ме плаши да не си остане завинаги мой, понеже наистина подобни марки супер-трудно се продават в Б-я...

Споко, първо - винаги ще има хора като теб, които да искат нещо по-нестандартно, и второ - няма непродаваема стока, има нереални цени :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отиваме към темата за ЛАнча :P

Ама верно ли ? :respekt: Май сЪ объркА нещо ;)

Споко, първо - винаги ще има хора като теб, които да искат нещо по-нестандартно, и второ - няма непродаваема стока, има нереални цени :bia:

Много си прав ;) И мисля колата е ок, аз само съм се возил, не съм имал удоволствието даже само на "кръгче", но действително си е класен автомобил.

И е далеч повече от луксозно Мондео. Все пак точно тези серии са далеч от XJ серията, но предполагам нема да са лоши ;) Действително ще е по-трудно да се разделиш с нея, още повече, че при тези возила твърде много се търсят предимно по-мощните екземпляри, аз поне така мисля....Ама щом има много хора дет карат А8 2.5 TDI, що пък не и тва ;)

Накрая просто ще добавя, че точно дизел Jaguar едва ли бих си взел :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И е далеч повече от луксозно Мондео.

Бе не е далеч повече, чисто мондео си е, но много ефектно на вид. И това че е дизелово го прави доста по-достъпно. Също и доста по-лесно ще се продаде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не е далеч повече, чисто мондео си е, но много ефектно на вид. И това че е дизелово го прави доста по-достъпно. Също и доста по-лесно ще се продаде.

Добре де, да кажем че усещанията ми от XJ-X350 малко са ми замъглили съзнаниетo :respekt:

Колкото до дизела, незнам какви са им тия дизелови двигатели, затова го казах, все пак аз поне винаги свързвам тази марка предимно с бензинЪт :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С поддръжката може да имаш наистина проблеми, даже главите на болтовете на някои от сглобките не пасват на стандартните европейски ключове.
E и това не е лъжа, мамка му. :)
Споко, първо - винаги ще има хора като теб, които да искат нещо по-нестандартно, и второ - няма непродаваема стока, има нереални цени :)
Е да де, ама ако реалните цени на подобна стока те водят до брутални загуби, то тая стока си се нарича непродаваема. То е ясно, че примириш ли се със загубата ще продадеш всичко, но такава сделка си е чисто самоубийство. В това е проблема.
Много ме кефи и това: http://youtube.com/watch?v=oKTiwCez6Zs
Кое, онЪз мацка дет се превърта през капаците на колите ли? ;):) Щот аз бих ги взел кат прИмоционален пакет. :bia:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да де, ама ако реалните цени на подобна стока те водят до брутални загуби, то тая стока си се нарича непродаваема.

Е да де, но това е цената да бъдеш извън масата :) Както много пъти се е казвало - кеф цена няма. Иначе си купуваш Голф дизел - може и на печалба да излезеш :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони, аз лично, бих се замислил за някой Олроуд, ако ги имах за даване тия пари :)

Подсещам те само, защото съм чел някъде, че на са ти безразлични този модел Аудита :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един инакомислещ човек. :) Да, тествал съм го, доста прилично върви и то като се има в предвид, че е само 115 коня за това голямо купе.

Ами щом ти харесва как се държи колата, значи имаш сериозни основания да я купиш. Задачата, която стои пред теб, можем да я опростим и да я сведем до един прост математически модел, който ще разпишем в Excel. Сега в момента още съм пиян от снощи, пък и нямам много свободно време да щракам по тия копчета, така че дай някакъв skype и да седнем тия дни да ги разпишем нещата. Аз се наемам да ти помогна с каквото мога, щото се кефя на идеята ти. С тия аудита сме големи сектанти - приличаме на онези дето цял живот почиват на едно и също място, хранят се в един и същи ресторант и т.н. Което е тъпо... Принадлежността към марката не трябва да се асоциира с фанатизъм според мен. А ягуар е много подходящ за таргет групата, в която сме ние феновете на Ауди. Признайте си, всички карате Ауди и заради престижа и представителността. Иначе щяхте да си купите VW, Skoda, Seat, Opel или Ford (и то най-вероятно комби), ако бяхте абсолютни прагматици. Значи всички от форума сме склонни да платим едни пари отгоре само за имидж и представителност. В същото време не караме Меро или Баварец, което означава, че искаме да сме малко по-различни от масовия имиджов контингент. С такива доводи стигаме до марките Audi, Lexus и Jaguar. Ние караме Ауди, защото не сме достатъчно информирани за другите марки и минимизираме риска с избора си.

За продаваемостта ще си говорим после, че трябва да излизам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами щом ти харесва как се държи колата, значи имаш сериозни основания да я купиш. Задачата, която стои пред теб, можем да я опростим и да я сведем до един прост математически модел, който ще разпишем в Excel. Сега в момента още съм пиян от снощи, пък и нямам много свободно време да щракам по тия копчета, така че дай някакъв skype и да седнем тия дни да ги разпишем нещата. Аз се наемам да ти помогна с каквото мога, щото се кефя на идеята ти. С тия аудита сме големи сектанти - приличаме на онези дето цял живот почиват на едно и също място, хранят се в един и същи ресторант и т.н. Което е тъпо... Принадлежността към марката не трябва да се асоциира с фанатизъм според мен. А ягуар е много подходящ за таргет групата, в която сме ние феновете на Ауди. Признайте си, всички карате Ауди и заради престижа и представителността. Иначе щяхте да си купите VW, Skoda, Seat, Opel или Ford (и то най-вероятно комби), ако бяхте абсолютни прагматици. Значи всички от форума сме склонни да платим едни пари отгоре само за имидж и представителност. В същото време не караме Меро или Баварец, което означава, че искаме да сме малко по-различни от масовия имиджов контингент. С такива доводи стигаме до марките Audi, Lexus и Jaguar. Ние караме Ауди, защото не сме достатъчно информирани за другите марки и минимизираме риска с избора си.

За продаваемостта ще си говорим после, че трябва да излизам :hilezh:

ноо къркаш баце

мноооооо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони, аз лично, бих се замислил за някой Олроуд, ако ги имах за даване тия пари :dance:

Подсещам те само, защото съм чел някъде, че на са ти безразлични този модел Аудита :bia:

Еее това беше удар под сръста. Не ми бъркай в раната, моля те! Не просто си чел, аз огласих целия форум, че за Олроуд всичко давам, пък ти как скромно го споменаваш. :) За 25К обаче няма още читав такъв. А и там разходите май са по-тежки и от при Ягуара даже. Там и горивцето се лее из ведро и въобще не е кола за ежедневна перманентна градска обстановка каквато на мен ми се налага. Но един ден ще си купя де, в това съм се зарекъл твърдо. Мерси, че ме подсети все пак! Сега отново ще ще хвърля в мечти. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ноо къркаш баце

мноооооо

То и аз не къркам малко, но на Ванката ще му повторя, че "Гъз глава затрива". :dance::):)

Вече и аз съм си извлякъл поуки и съм се кротнал. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какво, освен с по-високият клиренс, се отличава от една А6-ца?

Аууу, е тука ме нацели в слабото място. Е как с какво бе, баце, с по-мъжкарското, внушително излъчване, с по-мускулестата стойка, с намръщената визия, с универсалната си приложимост, с яките си двигатели и високото си ниво на оборудване, как да кажа... С ВСИЧКО. Просто е перфектния автомобил в моите очи. Една гениална инголщадска мисъл, една виртуозна творба на инженерния възход и естетическия триумф....(лелее, ще ме поканят в рекламния отдел май :hilezh: ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярвам ти, но както виждаш си успял да ме рзвихриш и се впуснах в лекции. :blackey:

Ми да те развихря съвсем - в една сходна тема, един пич твърдеше, че над 180 Олроуда отскачал от асфалта като гумено топче... :hilezh:

Оправяй се с пича, аз съм само посредник, а както е известно, посредникът винаги е... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да те развихря съвсем - в една сходна тема, един пич твърдеше, че над 180 Олроуда отскачал от асфалта като гумено топче... :blackey:

Оправяй се с пича, аз съм само посредник, а както е известно, посредникът винаги е... :hilezh:

Ми ако е бил на 2-3 магистралки колегата мое и не Олроуда да е отскачал, ами той самия, ама айде тва е друга тема. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом на 180 отскача от асфалта, няма да си купувам :hilezh:

Аз принципно, под 220 не карам, за да не ми падне реномето :flipoff::blackey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да те развихря съвсем - в една сходна тема, един пич твърдеше, че над 180 Олроуда отскачал от асфалта като гумено топче... :hilezh:

Оправяй се с пича, аз съм само посредник, а както е известно, посредникът винаги е... :flipoff:

ЕЕЕ тука вече се изпуснахте.....И направо прее...хме темата на колегата!

Но както и да е...Питам аз щом при 180 олроуда подскача като гумено топче...какво се случва с ДжиТиАй-ките и Асрите при 220 км/час както обикновенно ги карат Колегите????

:blackey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питам аз щом при 180 олроуда подскача като гумено топче...какво се случва с ДжиТиАй-ките и Асрите при 220 км/час както обикновенно ги карат Колегите????

Висок е, колега. ДжиТиАй-ките стържат асфалта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Висок е, колега. ДжиТиАй-ките стържат асфалта.

Ми явно моя олроуд сигурно е с рязяни пружини от Мерцедес 190!!!(Тип Пазарджишки мургав сводник)

Щом при 245 км/ч си стои като залепнал на пътя.......

:blackey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...