Jump to content

новата визия на А6


bezrukov

Recommended Posts

През следващите две години предстои да видим новите поколения на трите най-уважавани в Европа модели в средния клас – BMW Серия-5, Mercedes-Benz Е-Клас и Audi A6.

Случайно или не, в интернет се появиха почти едновременно компютърни образи на версиите комби на BMW Серия-5 и на Audi A6 Avant.

<SPAN lang=BG>

38167474_5e13030374.jpg

a6-28-07-07.jpg

От това което виждаме за комби версията на А6 личи, че тя ще носи много от новата стилистика на Audi A5 и A4, ще има диодна секция във фаровете, подобна на тази при кабрио версията на А3.

Платформата на която ще бъде произвеждан този модел е удължена и модернизирана версия на платформата на която се произвежда A4. При Audi A6 <SPAN lang=BG>обаче ще има повече елементи изработени от олекотени сплави, за да се намали теглото и да се увеличи динамиката.

Като цяло наборът от двигатели ще повтаря този при А4, но ще видим и някои нови, като дизеловият би-турбо V6 с мощност 300 к.с. и новият бензинов TFSI V8 с мощност 430 к.с. Базисният модел на новата „шестица” на Audi ще остане само с предаване към предните колела, но естествено ще има и вариант „quattro”, като това ще бъде новото поколение на системата 4х4 на Audi, при която движещият момент се разпределя поотделно не само между предната и задна оси, но и между двете задни колела. Така се постига невероятна стабилност като се запазват динамичните качества на колата.

Новото поколение на Audi A6 ще се появи малко по-късно от това на BMW Серия-5 и Mercedes-Benz E Клас, които ще видим най-вероятно в края на другата година. При Audi A6 първо ще видим концепция през 2009 г., а серийната версия ще се появи в началото на 2010 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

незнам, по ми се струва достоверно да изкарат фейслифта, на който вече има снимки и чак тогава ново поколение, а менно C7...до колкото знам се говори 2010 за ново поколение А8,а тая А6-ца е доста грозно направена....същото беше и с А5 и А4 преди да излезнат, имаше страшно грозно фотошопски истории....па тия вече за двигатели говорят, смех <_<

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен също не ми се нрави като визия, нещо ми напомня на Skoda Roomster с тея фарове, надявам се да го пооправят преди да го пуснат на пазара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я пък аз съм дебил и ми се нрави <_< Много по яка е от Е класата,а за 5-та на БМВ няма коментар просто

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по нещо да си приличат отзад :birthday:

и по какво точно си приличат?? тва че и 2-те марки са прекарали белите светлини в горната част на стоповете ли? ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам по кво точно си приличат,ама БМВ е мноо по-убаво отвсякъде... :birthday:

Аре да се не отплесвам,че темата е за А6...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам по кво точно си приличат,ама БМВ е мноо по-убаво отвсякъде... :birthday:

Аре да се не отплесвам,че темата е за А6...

Въпрос на вкус,Аудито ми харесва повече.БМВ-то много "сделано" изглежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....но естествено ще има и вариант „quattro”, като това ще бъде новото поколение на системата 4х4 на Audi, при която движещият момент се разпределя поотделно не само между предната и задна оси, но и между двете задни колела. Така се постига невероятна стабилност като се запазват динамичните качества на колата.

Охаааааа :hilezh::hilezh::birthday::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не те хванат вземи една и за мене. ;)

Може и да ти взема, но ти не си истински мага луд фен :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и да представят новото поколение с новата генерация А6, ма нищо не се знае..а и те от Ауди до колкото знам въобще никво потвърждение за това поколение на quattro не са казвали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе е хубава колата - определено повече ми харесва от предишната А6 (с тия гадни скосени ръбове на задния капак)

но между новото и старото А4 ми харесва старото повече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм сигурен че тва няма да има почти нищо общо с A6 C7 когато се появи официално...същата работа беше и с А5, преди да излезнат официални снимки не изглеждаше въобще добре...ама след като се видяха официалните :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тия почнаха да се излагат... заеби.

Не разбраха ли че този фар с тая подчертавка отдолу ги прави да приличат на някакви дръпнати японци.

Все едно че няма очи... или е сляпа тая кола. Като форма добре ама тия фарове..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма вие сериозно си вервате,че това е новия модел,а не опит на първокурсник, да изходи нещо на фотошоп:hilezh:

Редактирано от QUATTRO_BG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...