Jump to content

A4 B5 1.8T quattro vs Peugeot 106 rally


Recommended Posts

И го наказах със "силата на словото" :flipoff: , леля му сигурно още хълца, милата :hilezh:

Простак с простаците, а в теб се кълняхме, като най-възпитаното момче у форумъТ. :):flipoff::respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 96
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Деева и чатърите. :)

Еdit: Прочетох темата в беенвепове-а. Василе, Василе, е за такива личности говорех аз.

"Чак по едно време изгасиx музиката да чуя дали не ми е загаснал двигателя ... мамка му мноо са тихи тия 6 цилиндрови двигатели мърка като котенце, а е правен преди 11 години. Сичко е наред и пак си пускам музиката."

"Викам си айде ще ги остава да са по напред с една кола разстояние за да е по честно щот аз съм с баварка. Т`ва ми даде възможност да видя и кви модели са че за мен колите са 2 вида БиЕмДабълЮ и НеБиЕмДабълЮ."

"Пуснах 150-те коня да потичат след бързаците. Следващите 10 секунди ще ги забавя на каданс за да можете да усетите тръпката."

Ебати драматурга, ебати нещото. :)

Редактирано от Ivo-G
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебати драматурга, ебати нещото. :D

Бухахахаххахах къв е тоя паляк ве, аууууууууу УМРЕЕЕЕХ!!! :):P:top::):P

"Пуснах 150-те коня да потичат след бързаците. Следващите 10 секунди ще ги забавя на каданс за да можете да усетите тръпката."

Верно са му се сторили, като на каданс докат набере 80 не е било лесно, заеби не съм вервал, че има толко болни ора. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз съм "дришльо" с пежото и искам да изясня на недоразбралите :lol:

1во пищите все едно не колата са ви наплюли ами незнам какво

2ро тука става въпрос на едно дърпане

3то никой не сравнява ауди с пежо, лично аз на Ицо съм му казвал хиляди пъти, че ако имам възможност бих си взел ауди, може да потвърди

4то възникна този спор защото колата ми е rallye, което някои хора си мислят, че е супер вървяща ... други пък си мислят, че аз съм си измислил тоя виртуален тунинг.

5то това което ме издразни е, че не можете да приемете че има вероятност моята кола да дръпне а4ката, не казвам, че е голяма, не казвам че е малка.

Спирам с номерата, станаха много.

Лично аз не бих гледал тези руски сайтове, защото се пишат лъжи. Засичана ми е колата и е правила 0-100 за 7.9 - 8.1 във върхова форма, с кофти съединител 8.7 ...

Засечете на този модел а4 0-100...

Аудито е:

- по-висок клас

- по-качествен автомобил

- немски автомобил :birthday:

- 150 коня

- тон и половина

Тежка представителна кола

Пежото е:

- малка спортна кола

- нисък клас

- френска чекия

- 103 коня

- няма и 800 кила

Лека малка осичка

(няма база за сравнения)

Нека не забравяме, че говориме за коли, които са вече стари - моята е 1997 година, каквото и да си говориме 11 години са си време, в което колата е каране, удряна, поддържана добре или зле ... моята не е карана толкова защото това ми казаха от СФА (софия франс ауто) не знам дали да има вярвам или на авто къщата, от която e взета (www.a2bg.com)

Хайде със/на здраве! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала! Човека излезе точен! :rolleyes:

Сега само чакаме дръпката.

ПП. За тия с петиците нямам думи - има силно облъчени от наща "секта" и не вярвам да се оправят някога. Казаха ми, че периода на полуразпад бил към 100-120 години. Ще си умират заслепени :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм навит да го тегля това пежо 088 44 33 730 нека ми се обади или ако идва към Пловдив да го дръпна :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Да ви кажа тия пежа хич не са за подценяване, вървежни са и то много. Нищо чудно ако отупа 1.8Т

Колега, аз съм виждал Лада Самара да сцепва WV GTI и VW Корадо.

Незнам какво и бяха правили на тая Самара ама аз останах смаян.

http://www.youtube.com/watch?v=TlDULgIQEas

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен пък най ми харесва да чета в бмв - форума какво става като се "развартят тези шестаци", това 318 320, вануси, освен вейрона, не виждам нищо по бързо от тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен пък най ми харесва да чета в бмв - форума какво става като се "развартят тези шестаци", това 318 320, вануси, освен вейрона, не виждам нищо по бързо от тях

318 не е шестак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казаха пилотите на колите-рекордьори на максимална скорост (Audi 80) :)

Качете се, покарайте, пък после коментирайте.

Никой (здравомислещ) не би казал, че 2.0 "шестак" е най-вървежния двигател, но не би казал и че е смешен... :hilezh:

Аз лично го намирам за доста приятен при нормално шофиране. Имайте предвид, че "шестаците" правят по-често работни тактове на оборот сравнено със същия двигател, но 4 цилиндров!

Така, че айде да приключим с темата за 6-те цилиндъра, от която ви потича слюнка, и да се върнем на въпроса - Пежо 106 или Ауди А4 - кой кой? ;)

Редактирано от trespasser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казаха пилотите на колите-рекордьори на максимална скорост (Audi 80) :hilezh:

Качете се, покарайте, пък после коментирайте.

Тоя пак се засегна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще и като пишка с орнаменти да изглежда това няма значение за вървежа му. А тук обсъждаме точно това.

баце не знам какво обсъждаш ама 700 кила срещу тон и половина нещо ми се губи смисъла ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...