Jump to content

A4 B5 1.8T quattro vs Peugeot 106 rally


Recommended Posts

Принципно не обичам да се занимавам с глупости, но тука един колега нон-стоп ми надува главътъ и се репчи тука с едно подобие на кола, казва се пежо 106 рали, 97 година 1.6 двигател 103 коня.

Някой занимавал ли се е да се дърпа с такава дрисня? Интересува ме, ще мога ли да го бия с мойто 1.8Т куатро? И двете коли са stock.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 96
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Принципно не обичам да се занимавам с глупости, но тука един колега нон-стоп ми надува главътъ и се репчи тука с едно подобие на кола, казва се пежо 106 рали, 97 година 1.6 двигател 103 коня.

Някой занимавал ли се е да се дърпа с такава дрисня? Интересува ме, ще мога ли да го бия с мойто 1.8Т куатро? И двете коли са stock.

Иди и го смачкай:2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на старта ще го убиеш

http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/8430.html

http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/734.html

всъщност и после ще го размажеш. вържете някоя бира да те помни тоя юнак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз така мислех но той ми твърди че смачкал А4 1.8Т на предно.. Мен хич не ми се вярваше ама реших да питам..

П.П. Оня може да е бил с преебано турбо :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз така мислех но той ми твърди че смачкал А4 1.8Т на предно.. Мен хич не ми се вярваше ама реших да питам..

П.П. Оня може да е бил с преебано турбо :2gunsfiring_v1:

Ако иска можеш да му кажеш да го пробвам, може и на газ да съм, че да не пада с много :flipoff:

П.П. - иди и го отупай хубаво, не го слушай какви ги говори:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пежо 106 рали е 118 коня. Ако е това мисля че ще те бие.

Цитирам технически данни, друг е въпроса моментното състояние на колите:

Пежо рали 118 к.с.:

Время разгона (0-100 км/ч) 8.7 c

Максимальная скорость 205 км/ч

Пежо 1.6 101 коня (за каквото става дума):

Время разгона (0-100 км/ч) 9.6 c

Максимальная скорость 195 км/ч

Ауди А4 1.8Т куатро:

Время разгона (0-100 км/ч) 8.4 c

Максимальная скорость 220 км/ч

Така че мисля че ако двете коли са в еднакво състояние и двамата шофери знаят как да тръгват, а къатрото тук е определено по-добре резултата е ясен.........

Тръц-а си върви и то доста.

Редактирано от didoya
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека знае ли как да стартира с куатро без да му падат оборотите или обратното - да пали съединителя? Това е доста трудно съдейки от моя скромен опит в драгаджийството.

Също кат съм се пускал с такива пежа винаги са ми зимали старта нечовешки и съм почти сигурен че и на куатрото ше му го земат - са сигурно ше почне да го настига ама дали ше успее до 400тния метър да го настигне не знам, зависи дали пежото чак толкова ше го земе на старта.

Редактирано от Oyama
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко зависи от разстоянието, ако е прекалено късо - не подценявай тая пича въшка, особено ако не можеш да тръгваш добре. Най-добре потренирай малко стартове преди това. Карал съм 106, нищо не тежи тоя кошер и стартира плашещо. Силата му се губи към 140-150, така че ако е по-дълга гонката едва ли ще имаш проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко зависи от разстоянието, ако е прекалено късо - не подценявай тая пича въшка, особено ако не можеш да тръгваш добре. Най-добре потренирай малко стартове преди това. Карал съм 106, нищо не тежи тоя кошер и стартира плашещо. Силата му се губи към 140-150, така че ако е по-дълга гонката едва ли ще имаш проблем.

Напълно подкрепям :hilezh: И си мисля, че едни 4К оборота на старт са добро начало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тея коли са много гадни - аз съм се пробвал с едно саксо - чак на 150-160 го минах ...ама не успях да стартирам хубаво - затова не 4К ами 6К оборота на старта трябва :hilezh:

п.с. и саединителя плавно.... не трябва да се изпуска за да не загубиш така желания ефект на изстрелване :flehan:

Редактирано от Jesus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пежото ще те размаже

най малкото не си драгаджия

Какво излиза, че Техническите данни не са верни?

Прочетохте ли ги?

Говорим при еднакви шофери и състояние на колите, просто ми е интересно дали наистина пежото ще отупа колегата:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нито ти

нито колата

За колата незнам. Аз не съм драгаджия също. Ама оня цървул и той не е :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека знае ли как да стартира с куатро без да му падат оборотите или обратното - да пали съединителя?

Бах тоя мощен тръц, дет или умира или пали съединителя, нещо ти е нефелна колата, аз на мойта до сега не съм палил съединителя ни веднъж, а не е като да не мога да тръгвам с нея. :hilezh: Нещо ти е яко или ментелив или заминаващ съединителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напротив.. точно това става най-често с тез машини.. или пускаш съединителя и оборотите се сгромолясват.. е вярно усеща се уж че тръгваш "мноо бръзо" или пък гледайки да задържиш обороти палиш съединителя.. много е лесно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напротив.. точно това става най-често с тез машини.. или пускаш съединителя и оборотите се сгромолясват.. е вярно усеща се уж че тръгваш "мноо бръзо" или пък гледайки да задържиш обороти палиш съединителя.. много е лесно :hilezh:

Е при мен тоя "феномен" го няма, явно тръца с феноменалните си 150 коня е некво изключение, щот и S-ки да си палят съединителя от место не съм виждал, а не е като да не тръгват като хората, а и аз като тръгвам, нема кво да си мисля, че тръгвам уж бързо щот си гледам оборотомера и той ли показва 5К оборота наужким?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...