Jump to content

Реотаните на задното стъкло


Recommended Posts

Единия електрод oт реотаните се е отлепил/разпоил от стъклото. Задното стъкло е запотено винаги. Имате ли идеи как може да се оправи този проблем или да бягам в сервиз.

Ако действам с поялника рискувам да пътувам без стъкло :twisted:

Приемам всякакви идеи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грубо но ефективно - камък и после при застрахователите, може да си изтръгнеш и колоните ако са ти застраховани :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грубо но ефективно - камък и после при застрахователите, може да си изтръгнеш и колоните ако са ти застраховани  :)

:flehan::flehan::flehan: И аз съм имал този проблем и това е най-доброто спасение. Всичко друго е "закърпване". Постарай се предварително да си запазиш стъклото, за да се оправиш бързо. То е единствената, част, която не подлежи на овехтяване от застрахователя. Но не знам имаш ли застраховка :?: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Как само от един скъсан реотан ти се запотява цялото стъкло? Тока не врти ли през другите? Аз имах 3 скъсани но останалите си работеха докато не се разпои обувката на единия кабел и тогава вече почна побългаряването защото колата беше HONDA и стъкло за нея НЯМА. Но го реших проблема като запоих пера от реле със сребърни пъпки към текстолитово парче и го подпъхнах под гумата на стъклото така че да контактува с пистата и така. А за нагревателите има лепило /проводимо/ на BISON но е много скъпо към 30лв за 3-4 гр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

taka do kolkoto znam tova se pravi mnogo lesno picove ,zada napravish reltanite da rabotqt ispolzvai nai obiknoven moliv, lepilo i magnit .

Vzimash moliva nastragvash grafit na sitno kato prax slagash magnita ot vanshnata strana na zadnoto staklo parvo lepiloto na prekasnatoto mestence slet tova ispolzvash grafita kato magnita zadarja malkite castici po lepiloto i problema e reshen .ok

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

taka do kolkoto znam tova se pravi mnogo lesno picove ' date='zada napravish reltanite da rabotqt ispolzvai nai obiknoven moliv, lepilo i magnit .

Vzimash moliva nastragvash grafit na sitno kato prax slagash magnita ot vanshnata strana na zadnoto staklo parvo lepiloto na prekasnatoto mestence slet tova ispolzvash grafita kato magnita zadarja malkite castici po lepiloto i problema e reshen .ok[/quote']

idejno, idejno :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

predi da si oklepate zadnoto styklo s lepilo i grafit po-dobre si napravete experiment dali grafita se privlicha ot magniti :biggthumpup:

Dali ne se praveha opitite za vizualizacia na magnitnite poleta s metalni strujki vmesto s grafit? :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих лепило, което е точно за това което ми трябва, но струва 20 кинта а е около 2-3мл. А колко работи не е ясно...

Ще ида в шлосерството на МЕИ-то, там финни стружки бол!

Благодаря за идеята, ще пиша за резултатите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...