Jump to content

съвет от препатил


Recommended Posts

здравеите, карам а 4 1996 и вчера ми сменяха предни накладки, бях дал колата на един познат майстор да ги сменя, връшта ми колата след няколко часа, малко стържеха новите накладки докато паснат, ама както и да е, карам си аз, и след 40 - 50 км нешто почва да чука отпред, слизам да видя - и 2 от 5 те болта на джантата ги няма и 3 тия болт виси на резбата,явно не ги е дозатегнал "майстора", добре 4е си бях до нас и си купих 2 нови болта веднага, тъй 4е колеги, ве4е не си оставям колата без аз да сам там и да гледам кои какво прави и как го прави, пазете се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре 4е си бях до нас и си купих 2 нови болта веднага,/quote]

Добре е че не си бил на магистралата. На тоя да му строшиш тиквата е малко :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип при алуминиевите джанти болтовете се самозатягат.Ако не са затегнато добре, ще си се затегнат сами.В твоя случай болтовете не са били завити въобще, според мене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кретените за това ги презатягат.

За да не се развият когато забравят да ги завият изобщо. :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отмъщението на майстора!:0) Надявам се, че колегата не му е плащал. ама то може би и затова....! Истината е, че евтиното винаги излиза скъпо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда тъпаци колкото искаш, и във сервизите на Рено го правят този номер да слагат по 1-2 болта на джанта, после що се трепеме по пътищата! Тоя твоя познат "майстор" трябва да го забравиш май, аз не бих разчитал на него вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купих 2 нови болта веднага,

Купи сега още един болт, но-по едричък и баавно го завинти на "майсторчето" там, където слънце не огрява! B)

Може да ме викнеш да снимам.

Кога ли някой ще си пребие семейството заради подобни немърливости и недоглеждания??? B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...