Jump to content

АУДИ А4 2.5 ТДИ КУАТРО 180


Recommended Posts

Иване,(PARI NEMA DEISTVAITE)

Сакаш да кажеш че това е твой профил, така ли ?

zloben9000

Joined: November 04, 2006

Last Login: 6 hours ago

Videos Watched: 4,239

Subscribers: 9Channel

Views: 4,968

Name: Master of the Universe

I study Business Administration, and I drive an old and SLOW and cheap 4000 EURO car with LPG system !

:-( , damn !Country: Bulgaria

P.S.айде и аз да покажа моето 1.8Т/url]

Малейййй много варка тва Ауди бре :wall:

Да не си му сипал керосин :)

Редактирано от Fory
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 65
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да му сложа една снимка от днес на маг.хемус да си прецени сам колко е прав "PARI NEMA DEISTVAITE" или крив беше по-правилно :)
сток ли си, или с чип?
P.S.айде и аз да покажа моето 1.8Т
с какъв зоб е това магаре?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иване,

Чакам отговор !

И да те питам що псуваш България ?!?

Що избега бе мишко ?

Редактирано от Fory
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сток ли си, или с чип?с какъв зоб е това магаре?

С чип :D ОБаче ефекта от чипа се усеща във ускорението от 0 до 180 ги прави толко бързо че ми се струва че преди за същото време дигах 120-130. Не мисля че има особен ефект при макс скорост пък и то може още но бях със семейството и имаше мноо заплеснати отпускари по магистралата :D Всеки случай и преди чипа съм ги дигал няколко пъти така че за максимална няма смисъл за удоволствие има голямо. Вече карам над 2000 км с новото ECU и още не съм се нарадвал а и разхода ми е същия както преди което е приятен бонус в нашата смешна държава където нафтата е по-скъпа от супер бензин :) . Ако се интересуваш повече пиши на лични имам приятел за тея неща ,аз лично съм повече от доволен :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иване,

Чакам отговор !

И да те питам що псуваш България ?!?

Що избега бе мишко ?

Обещах да не коментирам .. но съм принуден.

ФОРИ Страдаш от някакви внушения, потърси помощ навреме :)

-------

а за аудито А4 1.8Т

Top speed 236 km/h (147 mph)

Не може да не е тунинговано.

Редактирано от PARI NEMA DEISTVAITE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иванчо, ти сам ни посочи къде да гледаме твоето видео

А това твоят профил

zloben9000

Joined: November 04, 2006

Last Login: 7 hours ago

Videos Watched: 4,239

Subscribers: 9

Channel Views: 4,974

Name: Master of the Universe

I study Business Administration, and I drive an old and SLOW and cheap 4000 EURO car with LPG system !

:-( , damn ! Country: Bulgaria

А това си ти и твоите любими занимания

http://www.youtube.com/watch?v=OM1c_Im43rU

Нямам коментар, нека другите преценят !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това си ти и твоите любими занимания

http://www.youtube.com/watch?v=OM1c_Im43rU

Нямам коментар, нека другите преценят !

Колега да не осъмнеш взривен :wall: , сега като го разобличи трябва да се озърташ постоянно за нападение с голямото БУУУУМ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше подготовка за празнуване НОВА ГОДИНА :)

Трябва да кача видеото от 01.01.2008 ... Беше като 3тата световна :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом пък не признаваме една от легендите на Ауди - 1.9ТДИ, нека и аз постна една снимка от последните дни. Обърнете внимание на съотношението скорост/разход! От София до Пловдив карах с 160 до 220 км/ч. и средния разход беше 5.8/100 на края на пътуването.

П.П. : Не е хубаво в името на някакъв безсмислен спор да се отричаме от едно от най-добрите постижения на любимата ни марка. Не бяхме ли Ауди фенове? Или аз бъркам? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.5ТДИ е ТРАГЕДИЯ в автомобилостроенето бе. :hilezh:

защитавате го тоя мотор .. защото няма да може да си продадете количките на добра цена. ЗАТОВА ! :wall:

Некой нема ли да ме защити тука от тия 6 цилиндрови дизелари. :D

Вече съм напълно обеден, че коефициента ти на интелигентност граничи с минус безкрайност.

И недей да стоиш до късно пред компа, че утре трябва да ставаш рано за училище. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: джангър да става.
Така като гледаш 85 дали съм на 13 :D +още 10 може да ги догодиш ;)
ето един днешен фотос и от мен. Русе - Варна - Русе среден разход 12.80 лв / 100 км средна скорост от 120 до 230.
Малииии като ви срещне човек с тия бегачки да бега настрани :wall:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Мисля че, двигатели са направени за това че който му трябва по-мощен двигател да си купи по скъпият,съответно 2,5 тди има много повече вкарани инвестиции за разработка и направа,съответно струва повече, и има повече хляб в него.Можеш да си закачиш отзад на теглича лодката или яхтичката и да летиш с 150 на магистралата без проблем,ако ти стиска.Но с 1,9 тди едвали ще успееш!

Неможем да сравняваме 1,9 и 2,5 няма значени дали са на бензин или дизел. Но всеки човек е хубаво да се простира според чергата си. 2,5тди хвърчи но иска и поддръжка,по скъпи части и тн. но пък има по голям ресурс! Ако си карал бензин и минеш на дизел и то на 1,9тди ще се чустваш скопен кон.Но ако минеш на 2,5тди говоря за ново поколение след 2003 ще се чустваш комфортно.Защото този мотор е шедовър на Ауди. Както и новият на БМВ - 2007 година. Е помисли си,кое първо парите като разход или удоволствието!!!

Успех в Избора! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 years later...

карам 2.5 тди втора година проблеми несъм имал  да харчи между 10-16 градцко  извън градцко ако карам 90/100 около 10 настъпим ли я 150/170 стига до 25-30 но на мен друг ми зарежда колата така че това не ми е проблем.обслужването на мотора излиза около 2бона гожоря за а4 2003 180кс куатро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо - темата е от 2008. И второ - айде без глупости, 25-30/100 извънградско...ако не лъжеш само за спорта (и ъпвайки тема от 2008) то значи имаш някакви доста сериозни проблеми с тоя автомобил. Че 2.5 се е разминал с икономията без да и каже "здрасти" е факт, но дори градско не може да направи подобен разход. При мен извънградското е между 7 и 8.5 или около 9-9.5 при скорости до 160-180. Градското не слиза под 10, зимата леко повече, но докато загрее, а той загрява доста добре, почти като бензинка. Е не прави 90 градуса за 5 минути, но съумява да пусне парно и да лъха топличко и да не ме държи в страната на белите мечки.

 

И обслужването е не повече от 1500 лв., а не 2000 лв. (което не е евтино пак, но не го решавам аз, все пак...). При мен излезе 1300 лв. , айде да речем с ремъци Conti от висок клас да е не повече от 1500. Аз съм заложил на INA, мисля, че е добро решение. 

 

Това за 25-30 е глупост, особено пък ако е вярно и някой друг плаща тая лудост, то е глупост и от неговата страна. Ма ти си знаеш де.

Редактирано от Veli_907
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...