Jump to content

Спойлер на задно стъкло на AVANT


Recommended Posts

Има ли някой идея дали има ефект от поставянето на спойлер на задното стъкло. По принцип пазаел да не се цапа стъклото но май само пази 100 лв. да не се задържат в джоба :steinigung: Ако някой има или е чувал да сподели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пази яко!!! Даже вдига 2-3 магарета, както и намалва разхода! :steinigung::steinigung::steinigung:

Сега сериозно - дори и да има такъв ефект е само върху най-горните 3 см. от стъклото, които и без това не ползваш много.

При мен ефекта е само декоративен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип управлявва въдушната струя като натисказадната част от купето на долу и респективно увеличава устойчивостта, но по принцип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ReXcHo по принцип много ме кефи как седи, но има ли и някакъв ефект против цапането, че ме влудява и я мия нон стоп

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ReXcHo по принцип много ме кефи как седи, но има ли и някакъв ефект против цапането, че ме влудява и я мия нон стоп

Здравей , аз карам 200авант , които от зад е индентичен с 44Q модела , това е старата стотица спойлера се монтира ниско долу на стъклото под чистачката и няма никога повече да видиш мрасотия по стъклотор , в главния форум на втора страница , темата се казва "Едно дърто ауди което"-има снимка на колата и ще можеш да видиш за какво ти говоря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

audi200avant а от къде да си взема такъв спойлер не съм виждал до сега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде и аз да дам едно скромно мнение..

на колегата Audi200Avant, комбито му няма много общо с B4 комби.. всмисъл че наклона на задното стакло е много голям на С3.. по4ти като на хе4бек, дори съм чувал за версията 4е наклона е същия като на Coupe-to, за да напомня за рали легендата :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде и аз да дам едно скромно мнение..

на колегата Audi200Avant, комбито му няма много общо с B4 комби.. всмисъл че наклона на задното стакло е много голям на С3.. по4ти като на хе4бек, дори съм чувал за версията 4е наклона е същия като на Coupe-to, за да напомня за рали легендата :shock:

Съгласен съм с колегата М , но си мисля че може да се модифицира , а иначе може да се намери в морга , или и аз да погледна дали нямам останал.ако го открия ще ти го дам да си пробваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

audi200avant ще ти бъда много благодарен защото отдавна се мъча да реша този проблем и си мислия че не може да няма някакво подобно решение. Напоследък заглеждам доста марки внасят стандартно в моделите си такива спойлери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Спойлер за B4 Avant, от къде може да си го купя със третия стоп в него в София?

Не мисля че ще има някакъв ефект за движението на колата но стои много добре. Виждал съм на B4 и е много красиво ако е избран подходящия и много грозно ако е сложен само за да има спойлер -особенно видях спойлер на едно 100 - аз щях да го сваля ако беше моя колата - не седеше добре ама никак :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...