Jump to content

ауди 80 б3 JN-???????


mitko000

Recommended Posts

здравеите имам едно питане кам хора с ауди б3 1.8i JN-моторьт и всички които разбират от този тип двигател.До скоро знаех че моето ауди б3 1.8пьлна инжекция е 115 коня но като свалих резервната гума има лепенка с някакво описание и пише 66kw или 90коня вазможно ли е да е 115 и има ли JN-изобшто такав мотор.Като я настапя ми се струва че варви повече от 90коня.Незнам някои ако знае нешто нека драсне...БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

90 коня е

ама ся да не се депреснеш,че колата ти е 90 коня

за мен една кола върви когато на баира с 4 човека си дърпа а не се пъне

:flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ама ся да не се депреснеш,че колата ти е 90 коня...

Когато ми се прииска да покарам по-агресивно оставям ADA-та (101) и се меткам на JN-a (90)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно си е 90коня маи ще се депресирам ама добре си варви колицата.Баштами като я купува 2000година някав олигофффрен гледал там номер на дв. и му казал че е 115 ама шпек хахах интересното е че чичоми има сьштото 90коня не сам го карал возих се ама нешто не фарфи кат моито брадчеда го е карал и вика че е мартвец ама незнам абе колко дали толко са 90-90 нема да умираме сепак мерси колеги надявам се и за напред да си помагаме с мненияето една снимка да си кажете мнението

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно си е 90коня маи ще се депресирам ама добре си варви колицата.Баштами като я купува 2000година някав олигофффрен гледал там номер на дв. и му казал че е 115 ама шпек хахах интересното е че чичоми има сьштото 90коня не сам го карал возих се ама нешто не фарфи кат моито брадчеда го е карал и вика че е мартвец ама незнам абе колко дали толко са 90-90 нема да умираме сепак мерси колеги надявам се и за напред да си помагаме с мнения

Колега, опитай се да си прочетеш поста на глас !!! Ще останеш без дъх. Препинателните знащи са откраднати от автоджамбази .... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баштами като я купува 2000година някав олигофффрен гледал там номер на дв. и му казал че е 115 ама шпек хахах интересното е че чичоми има сьштото 90коня не сам го карал возих се ама нешто не фарфи кат моито брадчеда го е карал и вика че е мартвец ама незнам абе колко дали толко са 90-90 нема да умираме сепак мерси колеги надявам се и за напред да си помагаме с мненияето една снимка да си кажете мнението

И Маркес ше ти завиди на артикулацията ей :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаците малко сам ги пропуснал от бързане ако е проблем извинявамсе.Аудито е с спортно окачване и доста твардо вози.А да ви попитам кои джанти по му стоят тези на горната снимка или тези???Съжалявам за снимките не се виждат много добре нямам други,но все пак тия джанти ги има всяко 2ро ауди мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми харесват оригиналните на б4 как му седят и на ниските гуми,на колко са ти гумите смисък размери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите имам едно питане кам хора с ауди б3 1.8i JN-моторьт и всички които разбират от този тип двигател.До скоро знаех че моето ауди б3 1.8пьлна инжекция е 115 коня но като свалих резервната гума има лепенка с някакво описание и пише 66kw или 90коня вазможно ли е да е 115 и има ли JN-изобшто такав мотор.Като я настапя ми се струва че варви повече от 90коня.Незнам някои ако знае нешто нека драсне...БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Впрочем 1.8 пълната инжекция не беше ли 125 коня, или аз се бъркам нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Впрочем 1.8 пълната инжекция не беше ли 125 коня, или аз се бъркам нещо?

бъркаш се 112кончета е DZ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами примерно моето 1,6 бяга повече от на комшията 1,8 90 коня, отвсякаде. Ама е бутано затова.

Кой го бута?Двама роми докато се бягаш ли :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А JN с разпределителен вал от DZ стаа 112 кончета :bia:

Да и това е вярно.Четох в един руски сайт как на RU мотор слагат вал от DZ и мощността се вдигала драстично :rotcol: .То между другото раликата между DZ и JN е в разпределителните валове мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то по тази логика май най-добре е човек да си вземе Ауди 80 с JN мотор 90к.с. и да си смени вала за да стане 112к.с.Така хем ще кара мощна кола хем ще плаща малък данък :rotcol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой го бута?Двама роми докато се бягаш ли :hilezh:
Не не го бутат мангали обаче колегите усетиха правилната посока със смяната на разпределителните валове. Просто двигателите на Ауди са доста идентични и със замяна на определени детаили се повишава мощността.Идеята е да се получи добро пълнене и обдухване на цилиндрите. по голям въртящ момент.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...