Jump to content

И аз освен да се похваля с новата кола ;)


shpeksi

Recommended Posts

И аз преди 2 седмици се сдобих с мечтаната кола :):D Модела е А6 Ц5 1.8Т - 98 г. Не знам какво да кажа освен, че е перфекта :D За съжаление докато се наканя да я снимам се нацапа, но въпреки това я снимах:

195023d.jpg195024i.jpg195025q.jpg195026z.jpg195027j.jpg195029d.jpg195032v.jpg195033I.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

.....ей много се харчат тия А6 1.8Т :hilezh:

Не знам колко се харчат но е ебаси зора да се намерят, освен ако не са с десен волан де :hilezh::hilezh:

Мерси на всички за пожеланията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам колко се харчат но е ебаси зора да се намерят, освен ако не са с десен волан де :hilezh::hilezh:

Мерси на всички за пожеланията.

И аз да се присъединя към колегите милион километра и до сервис само за консумативи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз освен да се похваля с новата кола :rolleyes:

И освен да те поздравя и да ти кажа-добре дошъл в сектата на V-5 :rolleyes:

Моята я чипнах,пробвай и ти.Ако се чудиш къде-пиши на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без аварии и инциденти да си я ползваш за дълго време и безкрайни километри. Честито! :)

И да я покажеш на някоя среща!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз освен да се похваля с новата кола ;)

И освен да те поздравя и да ти кажа-добре дошъл в сектата на V-5 :)

Моята я чипнах,пробвай и ти.Ако се чудиш къде-пиши на ЛС.

Има време и за чип. Сега първо ще сложа ГИ.

...И да я покажеш на някоя среща!

ДОбре, че ме подсети. Сега редовно ще проверявам като се заоговаряте за среща ::):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има време и за чип. Сега първо ще сложа ГИ.

ДОбре, че ме подсети. Сега редовно ще проверявам като се заоговаряте за среща ::blink::blackey:

Лично мнение ама за мен е престъпление да се слага газ на тази кола. Дали си олял окло капачката като си наливал масло или си излиза само. Може да се изкажа малко неподготвен ама ако се омазва сама може да ти е запушен мъркуча за картерните газове и да надува. И ако е така някои ден може много лошо да запушиш на някое кръстовище.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има време и за чип. Сега първо ще сложа ГИ.

ДОбре, че ме подсети. Сега редовно ще проверявам като се заоговаряте за среща ::):hilezh:

Колега, куатро ли е или е като моята - само табелката за красота и респект :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мнение ама за мен е престъпление да се слага газ на тази кола. Дали си олял окло капачката като си наливал масло или си излиза само. Може да се изкажа малко неподготвен ама ако се омазва сама може да ти е запушен мъркуча за картерните газове и да надува. И ако е така някои ден може много лошо да запушиш на някое кръстовище.

За мен не е престъпление и не виждам какво ще й стане на колата с хубав ГИ. Преди да ми сменят маслото го нямаше това и предоплагам тогава е станало, но нищо не пречи да си проверя и маркуча за картерните газове.

Колега, куатро ли е или е като моята - само табелката за красота и респект smile.gif

Само за респект някой я е сложил :hilezh::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...