Jump to content

A6 2,5TDI най-големия провал на AUDI


pepsico

Recommended Posts

не знам дали да се хваля но днес смених още една помпа. и повярвайте ми не са им само това проблемите

P.S. според мен това за раждясването на помтите са глупости.

и още маслото и ГНП-то нямат никаква връзка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

как ме мързи да пиша....

да започнем с това кое се троши по V6 мотора:

1.нафтова помпа

2.дебитомер

3.вакумен клапан на турбината-върви с цялата турбина(само в пловдив можеш да го намериш отделно)

4.турбина

5.скоростна кутия(само автоматиците)

6.повдигачи и валове

7.перката си прави среща с радиатора(болезнена)

...и защо се троши:

защото бай Франц от Хамбург не дал една торба с пара и не плаща дебелите данъци за да я държи таз кола в гаража!а си е направил тънката сметка че ке я избие само с каране...затова като видим някоя А6-1999г. на 200 000км умирам да се смея(а тука пове4ето са на 130К!!!!) - по 35 000км на година са и въртели!!е как бе? като А6 на най малко км което съм виждал е 2002г. на 110 000км - карано тук!!!като знам коя я е карал и че не си е давал много зор....

Колкото до тези неща които съм изброил признавам за първите две и за автоматиците че са калпави...а другото е в резултат от поддръжката на Хасан там или бай ти Гошо тук.

Е как нема да се трошат бе вие ако им разберете оригиналните километри ще изпаднете в екстаз!!!!И после най големия провал - ебем ти и провала,ебем ти и све.... :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казва Демир, тези коли са карани, карани, карани, та сцепени, провал дръжки, приятел си купи А6 2.5тди на реални 90 000км., колата е 2001г. преди около година и половина, но колата му излезе около 10к. лв. по-скъпа от тези които бяха на пазара към момента, и до сега автомобила е перфектен.

както знаете нищо не е вечно, особено нещата които са създадени за да генерират средства не на тези които ги карат :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А6-1999г. на 200 000км умирам да се смея:

8) 8) Демире, такова може да се намери с късмет в Белгия, но при швабите е абсурд - прав си. :biggthumpup: :biggthumpup: А че качеството е занижено - човекът ме помоли да не цитирам кой е. Срещал се е с почти всички шефове на автоконцерните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво излезе сега? Аз какво да правя...Май има два варианта - или да си карам старата кола, или да пазаря от магазина една нова шестичка - гледам, че в момента са на промоция - 6000лв. :biggthumpup: . Pepsico, в Пловдив работите ли с моят модел или от опашка с V6 нямате време :biggthumpup: ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е сега вече ме ядоса :biggthumpup::biggthumpup::lol: Тоя нямал грешка оня бил провал :):) Като не ти харесва 2.5 tdi v6 свали един па го прати у шоплъка.Ние че му найдеме место под капака.Демир ясно ти каза нещо за подръжка и километри ама май не четеш.А че е скъп ме то всяко удоволствие се плаща.Най ме е яд че се наложи да пиша за нещо дето е ясно от начало.Щом AUDI са турили тва под капака значи си е МОТОР.

ПОДКРЕПЯМ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти май изобщо нямаш поглед върху А6 2.5TDI V6 и А6 2.5TDI V5.

P.S. И аз изобщо не се интересувам от това колко е скъпа потдръжката на един автомобил. Все пак става въпрос за сериозни части а не за консумативи.

Става ми ясно че хората които обсъждат тази тема предимно се возят на колите си и четат по списания тая колко коня била оная колко вдигала

И един въпрос още: защо на старото 2.5TDI V6 аз още не съм видял скапана турбина или ГНП примерно (те все пак са на доста повече километри от новите) :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти май изобщо нямаш поглед върху А6 2.5TDI V6 и А6 2.5TDI V5.

P.S. И аз изобщо не се интересувам от това колко е скъпа потдръжката на един автомобил. Все пак става въпрос за сериозни части а не за консумативи.

Става ми ясно че хората които обсъждат тази тема предимно се возят на колите си и четат по списания тая колко коня била оная колко вдигала

И един въпрос още: защо на старото 2.5TDI V6 аз още не съм видял скапана турбина или ГНП примерно (те все пак са на доста повече километри от новите) :wink:

колега V5 дизел такова животно нема...и я ми кажи кое е това старото 2.5 Тdi V6,че нещо съм го пропуснал...това за списанията мога да ти кажа само че давам 150лв. на месец от джоба си за да съм информиран и нищо лошо в това не виждам....а това че си сменил 10-20 помпи на коли които са на 1 000 000км не те прави голям капацитет в моите очи...

П.С. я ми кажи що V6Тdi трошат перките???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

грешка на ръката за старото 2.5TDI V5 имам предвид 5 цилиндровия редови двигател. и изобщо не твърдя че съм голям капацитет просто имам някакви наблюдения и ги споделям с Вас но явно има доста хора като теб (не се обиждай) които се информират предимно предимно от литературата а там тези неща просто не ги пише. :!: :!: :?: :!: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е нема кво да се обиждам...аз се информирам от списанията за тенденциите в автомобилостроението по принцип...иначе за Ауди(и Сеат) мисля че съм доста напред с материала...

P.S. btw в Аутотехника работя....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е нема кво да се обиждам...аз се информирам от списанията за тенденциите в автомобилостроението по принцип...иначе за Ауди(и Сеат) мисля че съм доста напред с материала...

P.S. btw в Аутотехника работя....

Ай сиктир, още един дет кат види картинка в некое списание и мноо разбира вече :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е нема кво да се обиждам...аз се информирам от списанията за тенденциите в автомобилостроението по принцип...иначе за Ауди(и Сеат) мисля че съм доста напред с материала...

P.S. btw в Аутотехника работя....

А, бе, не се прави на модерен, бе, всички те знаем тука колко си смотан и как нищо не разбираш! Земи трай малко - човекът бачка в сервиз, не разбра ли? :wink::wink:

А и всички Аудита са провал! :wink:

:wink:

Пепсико, фен си, не мога да го отрека. Просто малко погрешно тръгна в началото с тия провалища... И някои от нас реагираха. Не ни се сърди - и ние сме фенове като теб, и ние имаме чувства! :wink::wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно наистина съм се изказал малко пресилено с думата провал простете можеби наистина е само стъпка назад :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно наистина съм се изказал малко пресилено с думата провал простете можеби наистина е само стъпка назад :oops:

Сега вече пееш нашата песен! :tanz:

Добре дошъл от сърце и от мен! :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

между другото и аз съм го чувал това от този сервиз

и какво би си помислил човек след като го чуе и от още един двама собственици на такива коли

може пък и да си е провал :wink: това не значи, че марката ауди е провал

ами не го приемайте толкова лично, просто да си купиш Ауди 2,5 тди при нашите условия/на по 300-400к, с "перфектна"/ си е провал .. :grinsevil:

сигурно има нещо вярно в това което казва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...