Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 102
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ма да не наскачат после от УС и да кажат "Тебе кой ти даде зелена светлина?"

Никой няма да наскача, достатъчно е, че си коректен и питаш :bia::blink: Скачай смело :bia:

Адрес на коментара
Публикувано (Редактирано)

Audi Club Bulgaria се казва групата :steinigung:

Както казах и преди има доста интересна опция за качване на клипчета, снимки, също така могат да се посочват бъдещи събития и да се следи кой ще присъства и т.н.

Enjoy!

Редактирано от trespasser
Адрес на коментара
Има ли интерес от страна на потребители и модове/админи да се направи една група във Facebook. БМВ-тата имат, Ауди Емоушъните имат, макар и никой да не пише нищо там...

Плюс това има чат и т.н. И все пак Facebook си е Facebook... :hilezh:

И от мене глас, а и вече съм и в кюпа :hilezh:

Айде, само осем сме, който има регистрация да влзиа без да му мисли много :)

И още една характеристика на фейсбука - направен е, и е създаден от Майкрософт на Бил Гейтс.

Така е. Mark Zuckerberg са го финансирали Майкрософт.

Долнопробни инсинуации ;) Оня (Марк) е същата работа като Бил Гейтс - богаташче с голям попечителен фонд, който прекратява да учи в харвард за да се занимава с Фейсбук, чак началото на тази година МС купиха 15% дял или нещо от сорта. Преди това нямаха нищо общо.

Адрес на коментара
Хората споделят ТУК.

Май не е съвсем удобен тоз Face book, и е създаден с цел да "продава реклама базирана на подадени данни" при регистрация, ако не греша и съм разбрала добре.

Правилно си разбрала. Цялата идея на facebook е да продава marketing research. И явно доста компании ползват услугите. Компанията се оценява на няколко милиарда в зелено :hilezh:

Адрес на коментара
Бъдещето на социалната мрежа "Facebook" под въпрос

Софтуерният предприемач от Силиконовата долина Аарон Грийнспан, предяви съдебен иск срещу търговската марка на Facebook с аргумента, че той пръв е използвал термина

25.06.2008

Продължителната съдебна битка на основателя на социалната мрежа Facebook Марк Цукерберг и неговите състуденти от Харвард стигна до федералната зала в Сан Хосе.

Съдебните спорове може да имат решаващи последствия за бъдещето на фирмата.

Предмет на спора е дали ConnectU, мрежа за запознанства, създадена от някои от състудентите на Цукерберг от Харвард, може да поднови споразумението, което е имала с Facebook.

Дано да го затворят. Много се изроди идеята на сайта и в момента е единствено глобален разпространител на спам :rolleyes:

Много ми е противен. Вече вместо да си кажем по едно здрасти с някои от познатите ми или да проведем разговор, се изпращат малоумни клипчета или анкети/ игри. Съвсем убиват всякакъв социален контакт подобни мрежи, а уж са създадени ТОЧНО за тази цел.

Адрес на коментара

Под "спам" имам предвид "забавни" клипчета, картинки, малоумни игри. Някои от тях са така направени, че за да ги прибавиш или направиш се изисква да зарибиш още N на брой хора. Или съобщения от рода: ако не препратиш това нещо на поне 10 твои приятели ще бъдеш нещастен 10 години. И всички като почнат да препращат в несвяст....

Откакто съм се регистрирал съм получил не повече от 10 смислени съобщения/ писма, а само на ден малоумните мултимедийни забавления са многократно повече.

Някой ще ме светне ли какъв е смисъла от тази (а)социална мрежа?! Networking, dating, relationship, friendship ... това за мен са неща, които нямат място във виртуалното пространство. Get a life, people!

... иначе за убиване на няколко часа от работното време е идеален ... особено с quizz- ove като Which chalga singer are you?

Адрес на коментара

Тва, че хората дето познаваш нямат и капка акъл в главата и разпространяват спам си е твой проблем (и техен).

Иначе такива простовати изрази "Get a life, people!" са повече от смешни... отче...

Адрес на коментара

Имат си дотатъчно акъл, но .... просто са жени. И за голяма част от тях това е the ultimate source for entertainment. А можеш ли да ми кажеш какво ти дава фейсбук и в конкретния случай принадлежността към определена група (АКБ)?

Това, че ти и редица други се чувствате добре в тази социална мрежа е ОК, но все пак имам право да изразя и своето мнение, нали? :steinigung:

Редактирано от _koko_
Адрес на коментара

Адаш, де да бях. Просто не разбирам защо хората, като не одобряват нещо, без то да има някакво отражение върху техния начин на живот, започват да плюят. Затова и защитата. Иначе ми е все тая.

Всеки има право на мнение, но да ми казваш "Get a life" е не просто нагло, ми не знам. На мен фейсбук не ми дава нищо. По същия начин както АКБ не ми е дал нищо. Това не ми пречи да го посещавам почти всеки ден откакто е създаден, нали? И колата не ми дава нищо, пък ако ти кажа колко пари наливам в нея, сигурно ще ми кажеш, че съм болен.

Поздрави.

Адрес на коментара

Явно ти дават нещо всичките тези неща, щом ги ползваш :steinigung:

Няма лошо, всеки е свободен да харесва или не нещо, и съответно да го ползва или не. Стига само изказването на мнение да става по цивилизован начин, а не да е повод за конфликти!

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...