Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 102
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

MySpace е истината :hilezh: Там нямам спам. :bia: Пък е и идеален като за нашия форум :bia:

Защо смяташ, че там няма спам? Смея да твърдя, че такива много развити социални общности спама е много добре развит.

Аз съм получавал спам в майспейс нееднократно.

Адрес на коментара
  • 1 month later...

Най просто казано и двете са социални сайтове (нещо като по богат на функций БЛОГ) Идеята, е че можеш да си общуваш с познати и непознати да намираш нови хора с интереси като твоите... Давам пример с групите, в които съм аз Примерно Еърсофт групата на България и световната също ... Няколко групи за фентъзи книги и автори и от скоро Групата на АКБ... Освен да си комуникираш с хора можеш да си играеш разни игри в свободното време. Общо взето като форума само дето има 1000 допълнителни шукарийки :hilezh:)

Адрес на коментара
  • 5 months later...

Вярно имало бе, 38 мембъра :lol: Мен пък ме кефи, като гледам горе гласуването, колко сме единни българите във всичко :hilezh: Във всяка тема, в която има анкета все половината са на тъй, другата на инак :biggthumpup:

Адрес на коментара

Не че имам нещо против, създаването на такава група във Facebook , но стига това да не е за сметка на присъствието тук във форума ни. Мисля че трябва да се консолидираме около идеята която ни обединява.

Адрес на коментара

Не ми харесва по принцип идеята, контактите сред хората да стават все по-виртуални. Аз съм за здравите социални връзки създавани по барове, кръчми и не толкова селски вечеринки :blink: . За това гласувах с твърдо НАЙН ! А и идеята на форума е друга, за това се правят и срещи, за това го има и него.

Адрес на коментара
  • 1 month later...

Групата ни във Фейсбук се увеличи осезаемо за 1 ден! Всеки, който има профил в сайта, е поканен да се присъедини към групата :hilezh:

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...