Jump to content

Първи изживявания с олио


emergence

Recommended Posts

  • Отговори 164
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Олиото е хранителен продукт, а при наличие на световен глад /в страните от третия свят/ не е хуманно да се хабят дефицитни хранителни продукти вместо нафта. Това е и причината да се използва тази отрова /петрола/ като гориво, а нейните "предимства". Просто ситуацията в БГ е алогична и поради надутите акцизи на горивата се получава парадокса, петролните боклуци да са по скъпи от хранителните продукти.

С риск да те обидя ще кажа, че според мен написа нещо доста тъпо ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм против това да се ползва олио от магазина, защото не е етично да горим храна.

единственото неетично според мен е да използваш за никнейм имената на точно ТОЗИ българин.Ако зависеше от мен

,профила ти щеше бъде изтрит от форума безапелационно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизела работи по добре с използвано олио (което иначе се хвърля) не знам защо но по добре изгаряло ала бала... Плюс тва му се добавя една лъжичка спирт или друг разтворител на всеки литър за да е по течно при първоначално палене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След толкова много изказвания не разбирам защо си купувате скъпа марка автомобил като ауди, след като пишете че ви трябва кола само да ви вози евтино от точка А до точка Б?

90 процента от фирума карат коли за над 5000лв! защо????

Трябваше всички да си купим дарак за по 1000-1500лв, да му рагаме олио и тва е.Колата според повечето изказвания е да ни служи за превоз, а всеки хвърля по един кош пари за марки и дизайни.

Кви ги дранкат някои в тая тема не мога да им схвана логиката :bia::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След толкова много изказвания не разбирам защо си купувате скъпа марка автомобил като ауди, след като пишете че ви трябва кола само да ви вози евтино от точка А до точка Б?

90 процента от фирума карат коли за над 5000лв! защо????

Трябваше всички да си купим дарак за по 1000-1500лв, да му рагаме олио и тва е.Колата според повечето изказвания е да ни служи за превоз, а всеки хвърля по един кош пари за марки и дизайни.

Кви ги дранкат някои в тая тема не мога да им схвана логиката :hilezh::bia:

Абе я пробвай и ти пък после пиши пак как е......... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След толкова много изказвания не разбирам защо си купувате скъпа марка автомобил като ауди, след като пишете че ви трябва кола само да ви вози евтино от точка А до точка Б?

90 процента от фирума карат коли за над 5000лв! защо????

Трябваше всички да си купим дарак за по 1000-1500лв, да му рагаме олио и тва е.Колата според повечето изказвания е да ни служи за превоз, а всеки хвърля по един кош пари за марки и дизайни.

Кви ги дранкат някои в тая тема не мога да им схвана логиката :musik::hilezh:

5000 лв х 5 или 6 така вече съм съгласен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: Много обичам да карам мега скъпа кола на метан , газ или лайна и да дойде някой с кола за 5000 лева но си я кара на бензин и да ми обясни теория как - "то хората дето карат кола за толко много пари не ги интересува колко им харчи, бла бла бла" и то тва го казват един вид - "ето не виждаш ли аз си карам 316-ката на бензин демек това е истинска кола и аз съм тарикат" а пък аз ако ще и с бентли да съм щом е на газ значи не е толкова престижна колкото неговия дарак. :musik: Направо се чудя някои хора как сами си вярват че даже и си мислят че другите им се връзват на смотаната логика. Редактирано от Oyama
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тя работата е известна на всякъде по света "като искаш да си браровец,трябва да плащаш като баровец.Апък който се е изхвърлил като чекия на пясък ще кара после с лайна и тва е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се водиш по тези думи, а нямаш гръб да се правиш на баровец/не си от тия дето не си знаят парите/, след 3-тото баровско плащане вече ще си баровец, но сред клошарите.

П.П. Имам познат, който е прототип на казаното по-горе.

Навремето само циганите бяха с този манталитет, с 2лв. в джоба да се правят на баровци...

Хахахахаха много точно казано :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като искаш да караш евтино (на метан ли ше олио ли ше е) защо трябва да слагаш метана на бавна кола като можеш да го сложиш на бърза (че и луксозна, красива, удобна и прочие) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

У-важаеми колеги! Да ви кажа честно, че с огромно съжаление ще затворя тази неземно смислена тема. Надявам се, че сте се ориентирали в използването на горивните материали втора употреба. Не съм против експериментите, даже ги подкрепям, но с този сме наясно вече. Успешно кормуване с каквото и гориво да карате ви желая!

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...