Jump to content

BMW e 36 328 coupe vs AUDI 80 B4 2.8 Competition vs Fiat Coupe 2.0 20 V Turbo


Recommended Posts

Такъв че да трябва да го носиш в отделна чанта <_<

Мобифон Драгон :hilezh:dragon.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 139
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Фани си купи Бентли - ем има голем вървеШ, ем е еУегантно - ше ти оди на маратонките :hilezh:

В Bеntley-тата има система за защита обаче. Ако се качиш с маратонки - бие ток по гъзО :):hilezh:

Явно аз съм бил сбъркан едно време :)

Първо исках да си купя моя собствена кола. Да е надеждна, да ме води навсякъде, по всяко време...

Да мога да я обслужвам без да гладувам или да искам заеми или пък мама и тати да удрят раменца...

Явно съм бил сбъркан да :) И най-лошото е че съм такъв и ся....

Е, не съм лОвил момитИ с нея, ма а ко некоя не и е аресвала, дан съ е качвАла :hilezh:

Па и таксита и ТАРАнваи колкот щеш, аз кат съм казАл, че ше ги возим, да са мислИли кво съм имАл предвид B)

Ся гледам, не си на моя акъл, та зимай 200+ коня и ГАЗ...

Ама глей да е лачена , та ако се заседи пред блока да мое поне коНшийтИ да цъкат с език кат я гледат :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

benefon-sigma.jpg:)

Като сме тръгнали да ги мерим ето и моя:

БЕНЕФОН ДЕЛТА

:hilezh::)

С него без майтап може да убиеш некой рейсър като Oyama :hilezh::hilezh:

post-10797-1214678446_thumb.jpg

Редактирано от SG mobile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б3 посмъртно няма да си купя имаме б3 1.9 бензин и бмв е 36 320,но нещо ми слабеят като вървеш,епа за 1000-2000 лева кат викаш си преставям кво ще е :respekt:

Немаш акъл за 5 стинки. В3 е най-бързото Ауди произвеждано някога. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Speedy АВК-то е най-бързото ауди произвеждано някога :respekt: и ти говориш колкоТ да не заспиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги вече почнах курсовете и почнах да се замислям и за кола,имам парици и нашите ще ми помогнат ,харесъл съм си тези трите коли,не бъдете пристрастни а кажете коя от трите коли наи ще ми подхожда,разход,ходова част,вървеш,любител съм на високите скорости и искам спортен автомобил

Трябва ти Опел Кадет 1.3 или Голф 2 1.3. Смятам че ти е рано да се качваш на спортна кола. Много ти е рано даже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сме тръгнали да ги мерим ето и моя:БЕНЕФОН ДЕЛТА :):bia:С него без майтап може да убиеш некой рейсър като Oyama :bia::)
Тоя телефон ше го счупя с оная ми работа а вас ше ви почупа с левото мадо. :respekt: Иначе БМВ-то е най кола каточели от изброените. Аз съм на мнение че млад шофьор като се качи на мощна кола най бързо може да се научи да кара стабилно.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Аз съм на мнение че млад шофьор като се качи на мощна кола най бързо може да се научи да кара стабилно...

Понекога мненията ти са плод на желанието да си контра :)

Говорим за тия младите шофери, дет едвам потеглят, дет стискат воланЯ и дет не са убедени, че като щракнат лостчето нагоре свети точно ляв мигач ли ? :)

Кво стабилно ве, те полвината не могат да карат НАПРАВО !!! :bia:

Напрао ме смле с тоя ти коментар :bia::respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понекога мненията ти са плод на желанието да си контра :)

Говорим за тия младите шофери, дет едвам потеглят, дет стискат воланЯ и дет не са убедени, че като щракнат лостчето нагоре свети точно ляв мигач ли ? :)

Кво стабилно ве, те полвината не могат да карат НАПРАВО !!! :bia:

Напрао ме смле с тоя ти коментар :bia::respekt:

Кат си купиш кола 35 коня това гаранция ли е че няма да се пребиеш ???? Или пък това че колата ти е двеста коня значи ли че не може да се кара бавно - мощната кола за мене е много по безопасна от скапан кенеф в ВСЯКО отношение, ако шофьора е еднакво внимателен и в двете коли ще бъде два пъти по сигурен в мощната !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ти ползва мигачи бе, важното е да има шпер и да се суче

Се сте се усукАли и вие :)

90% от те тия коментираните "расови" баварци немат сила да пръднат :bia:

За мигачите ние знаем, че истинския рацер не ебаа такиа раЛти :bia:

Само да ти кажа, че мигачите не са за теб да ги ползваш, а за другите да ТИ ги ползват, като им ги даваш :respekt:

Тва ако си пропуснАл нещо в глобалната идея на посоко-показателя :)

Заблуждаваш се, че е само понякога. :)

Добре де, исках да съм умерен в коментара си :)

Контра си е човекО по дифолт :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като видим форум дето сички се съгласяват помежду си и ме засърбяват пристенцата - то ква дискусия може да се получи като сички са едномислени кат овце баси. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кат си купиш кола 35 коня това гаранция ли е че няма да се пребиеш ???? Или пък това че колата ти е двеста коня значи ли че не може да се кара бавно - мощната кола за мене е много по безопасна от скапан кенеф в ВСЯКО отношение, ако шофьора е еднакво внимателен и в двете коли ще бъде два пъти по сигурен в мощната !

35 е много малко....Нема вече такива коли...Освен некои де, ма те бръмчът силно и дават представа за мноу коне :respekt:

200 коня е малко много в коментирания случай....Може да се кара и бавно (сложно е), много по-добър вариант е...

Но има един съшествен недостатък в ръцете на неопитен водач...

Обикновено тоя недостатък носи доста проблеми :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, исках да съм умерен в коментара си :respekt:

Контра си е човекО по дифолт :bia:

Бъди честен, не умерен. Човека просто умира да се заяжда с някой. Тежко увреден е от Тунинг-бг, където това е нормалната форма на комуникация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъди честен, не умерен. Човека просто умира да се заяжда с някой. Тежко увреден е от Тунинг-бг, където това е нормалната форма на комуникация.

Нда, знам ги там...Кво да ти кажа, по светЪ ората си праат колите и джиткат.

На неколко седмици некой пусне снимка у некой форум. Драсне некой реТ...

През останалото време си висът по гаражите.

Ние тука чоплим семки и се прайм на батки.

Тва е :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а вас ше ви почупа с левото мадо.

Да не си болен от слонска болест уа :respekt:

Торес, рънкай бащата за един БТР, тогава щти дреме на пацата за ПТП-та :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нда, знам ги там...Кво да ти кажа, по светЪ ората си праат колите и джиткат.

На неколко седмици некой пусне снимка у некой форум. Драсне некой реТ...

През останалото време си висът по гаражите.

Ние тука чоплим семки и се прайм на батки.

Тва е :respekt:

Кво да почна да качвам снимки на нисана в ауди форума ли ? Нали съвсем ше почнете да ме псувате. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...