Jump to content

BMW e 36 328 coupe vs AUDI 80 B4 2.8 Competition vs Fiat Coupe 2.0 20 V Turbo


Recommended Posts

Колеги вече почнах курсовете и почнах да се замислям и за кола,имам парици и нашите ще ми помогнат ,харесъл съм си тези трите коли,не бъдете пристрастни а кажете коя от трите коли наи ще ми подхожда,разход,ходова част,вървеш,любител съм на високите скорости и искам спортен автомобил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 139
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги вече почнах курсовете и почнах да се замислям и за кола,имам парици и нашите ще ми помогнат ,харесъл съм си тези трите коли,не бъдете пристрастни а кажете коя от трите коли наи ще ми подхожда,разход,ходова част,вървеш,любител съм на високите скорости и искам спортен автомобил

Нещо по-скромно за начало......така да почнеш с мощна докато нямаш опит......поне аз съм малко скептично настроен:nixweiss: По-добре първо свикни, мощните коли няма да избягат, живота е рпед теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнаех че има 2.8 competition

А иначе като избор не бих взел нито една от трите :nixweiss:

Много ми е интересно като се качиш на тая ламя 2.8 и като ти даде 20+ граЦко ако е на бенз па за газ да не говорим колко ще я караш

Аз примерно бих си взел 2.0 16V или 2.3

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б4- ката е прекалено консервативна за човек с твоето положение. БМВ- то е далеч по- гъзарско. Можеш да се огледаш и за калибра турбо и Хонда ЦРХ или Голф VR6 :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз взех книжка преди 9-10 месеца и 2те коли дето карам са по 150 коня (от подписа)(далеч съм от мисълта, че мога да шофирам дори що годе добре). Иначе отначало и аз си джитках с голфче 1.6 моно на газ. Не че сега съм натрупал големия опит хахаха да имам 10 000 километра карано.

И е готино и има тръпка и те разбирам, че ти се кара нещо такова ама по 200 коня коли на по 1 тон купе? Смятам, че е множко въпреки, че сигурно съм най-близо до твоите разбирания от досега писалите. Смятам, че 2.3 Купе е предостатачно, макар че и то върви много за рефлексите, които и аз и ти все още нямаме изградени.

Вземи един голф на газ строши го от каране там година година и нещо поне минимален опит да имаш. А и както казаха спортните коли няма да избягат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз ако имах такава трилема бих заложил на купе DZ или ABK.

Не са най-рацерските но пък са чувствително по-икономични и лесни за подръжка.

Пък като се поочукаш след година вземи бегачка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тези трите коли ако искаш скорост Фиата е колата...Пълен боклук и кош е ама по вървеж ще ги разцепи и аудито и бмв-то...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе най-добре си вземи някой кошник, да не те е яд като го блъснеш... Първата ми беше кадетче и на него се научих. Малко беше поочукано накрая, но замина за същите пари за които съм го купил :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Куро, преди 15 години първатта ми кола беше 3А3 968а. 1 тон купе, 23 коня, въздушно охлаждане,ненормално голям въртящ момент,несинхронизирана скоростна кутия, метално табло и вратите се отваряха напред. Според мен ти трябва нещо такова :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги вече почнах курсовете и почнах да се замислям и за кола,имам парици и нашите ще ми помогнат ,харесъл съм си тези трите коли,не бъдете пристрастни а кажете коя от трите коли наи ще ми подхожда,разход,ходова част,вървеш,любител съм на високите скорости и искам спортен автомобил

Имам чувството че пускаш темите си с оглед на това с коя ще предизвикаш по-голем фурор сред потребителите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с трите ще се пречукаш сравнително бързо. Дай да ти продам мойта В3ка за 1000-2000лв., тя е безопасно бавна. :lol:

Б3 посмъртно няма да си купя имаме б3 1.9 бензин и бмв е 36 320,но нещо ми слабеят като вървеш,епа за 1000-2000 лева кат викаш си преставям кво ще е :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и все пак има ли 2.8 competition или не :lol:

и колега както казах замисли се за разхода дали ще можеш да отделях една "двайска" за тунджа на ден....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fiat Coupe е това което търсиш.

2.0 Турбо - ще върви повече и ще харчи доста по-малко

Дизайна е трепач, въобще не могат да се мерят с него 80 и 3-ка хихи. Какво говориш!?

Колата е стархотна и изглежда много маниашки, особено червена :lol:

В Италия я водят за "народното" Ферари.

От тук идва и единствения (теоретичен) недостатък според мен.

Шанса да попаднеш на скъсана от гъзене бройка, от някой фен на Шумахер по Италианските магистрали, клони към 90 % :lol:

Ама не вярвам и да намериш и 328 от някой 65 годишен пенсиониращ се чичка....

Редактирано от Gecata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б3 посмъртно няма да си купя имаме б3 1.9 бензин и бмв е 36 320,но нещо ми слабеят като вървеш,епа за 1000-2000 лева кат викаш си преставям кво ще е :D

Естествено, че ще ти слабеят :lol: Под 200 к.с. кола НЕ взимай :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо ама ше ли имаш пари да им платиш акциза на тея колици? А за разхода под 20 градско се съмнявам да ти дават с нормално каране на стъпка незнам колко ше утиват. Имай в предвид, че 30 лева са 12 литра бензин а с която и да е от тея коли с 12 литра ше минеш 60 километра в най-добрия случей. 20 леа на ден ше даваш за бенц особено сега отначало като ти се кара незнам. Ти дано да си жив и здрав да караш, че на 500 километра стаж и 200 коня автомобил ми звучи доста нездравословно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно ти кажа Куре...... земи си колата с която ше се очистиш по бързо за да ти дое акъла :D

П.С Не ме питай от де знам.... знам ви селския манталитет на каране :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S също ще му малее, RS да търси или ако толко настоява за S, то в най-лошия случай да е S1 :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кола под 300 коня не взимай, иначе ще мине една седмица и пак ще ти малее... Ако може и 400 още по добре.

Да те питам нещо куре. Ти пишеш тук, всичко което сънуваш ли? :heiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да те питам нещо куре. Ти пишеш тук, всичко което сънуваш ли? :)

<_<:hilezh::)

Нали се сещаш че не върви да возиш цвички за 160 леА в обикновена кола :)

За телефона нема да повдигам въпроса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...