Jump to content

BMW e 36 328 coupe vs AUDI 80 B4 2.8 Competition vs Fiat Coupe 2.0 20 V Turbo


Recommended Posts

Ти кво с тая нещасна лагуна умряла ко искаш да ги пуснем с 320-ката на баща ми да ти се разпадне торсиончето като мина покраи тебе ......

Земи книжката и тогава рацерствай :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 139
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ти кво с тая нещасна лагуна умряла ко искаш да ги пуснем с 320-ката на баща ми да ти се разпадне торсиончето като мина покраи тебе ......

Земи на тате 320-ката пате,и ме отнеси,аз грижи нямам,мене къде по-пъпчиви пубери с колите на тате са ме отнасяли.Айде някой ден като си купиш твоя пак ми настръхвай,да видя с твои пари кво можеш...щото аз 11 съм ги сменил и поне 8 са влизали в твоята графа "бегачки"....и нито една не е била на тати!

П.С.

За торсиончето грижи не бери,нося си три в багажника за такива случаи,плюс наушници да не оглушавам от нисколетящи дупета като тебе и антидепресанти,да не си късам нервите като ме скъса на тати талигата :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти кво с тая нещасна лагуна умряла ко искаш да ги пуснем с 320-ката на баща ми да ти се разпадне торсиончето като мина покраи тебе ......

Я кАжи покрай тебе кво е минало, та така ти се е разпаднал мозъка? :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Земи фиата бате, не си струва да наказваш хубавите автомобили по този начин. И понеже си начинаещ шофьор ти препоръчвам горещо да не крънкаш 'ного ваште за бърза кола. Земи си нещо до към 200-300 к.с. после като понатрупаш опит татко може ти купи якия скайлайн който е до 360 на километраж :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вас не вЪ ли е яТ, че плащате данък за 150 коня, а реално ползвате къде 90 :)

Може да не ми отговаряш, че бързо ше ми писне дискусията с теб :dance:

Защо да ползва само 90 е? Въпроса ми е сериозен найстина. Какво имаш в предвид?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да ползва само 90 е? Въпроса ми е сериозен найстина. Какво имаш в предвид?

Щот върви кат за толкова. Просто ако беше по-малко от тия коне съвсем немаше да откинва.

Тоя мотор може да е здрав и надежден, ма с вървенето нема много общо. Върви симпатично, звучи симпатично...

И дотам. То вероятно и предавките са некви странни. Но е факт, че за 150 коне бЕга безумно малко.

Сериозно ти отговорих :steinigung::flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щот върви кат за толкова. Просто ако беше по-малко от тия коне съвсем немаше да откинва.Тоя мотор може да е здрав и надежден, ма с вървенето нема много общо. Върви симпатично, звучи симпатично...И дотам. То вероятно и предавките са некви странни. Но е факт, че за 150 коне бЕга безумно малко.Сериозно ти отговорих :flipoff::dance:
:bia: Чушкупек ,возил ли си се в е 36 320 ,че говориш ,ебати скапаняка.Коя генерация ти е акорда я пусни снимка :steinigung:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: Чушкупек ,возил ли си се в е 36 320 ,че говориш ,ебати скапаняка.Коя генерация ти е акорда я пусни снимка <_<

А ти без инструктор карал ли си :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<_< Чушкупек ,возил ли си се в е 36 320 ,че говориш ,ебати скапаняка.Коя генерация ти е акорда я пусни снимка :flipoff:

Ей пикня селска, мери си малко приказките. Ти не останат модните скъпи маратонки безстопанствени. Ще ебъ у миндила клепоух.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Чушкупек ,возил ли си се в е 36 320 ,че говориш ,ебати скапаняка.Коя генерация ти е акорда я пусни снимка <_<

Аз да не съм като тебе да се воза ве, пухльо :D Аз колите ги карам :D

Затва и казвам, че не струва и не върви кат за 150 коня таа кола.

Ти научИ ли откъде се пускат мигачитИ, или има време, а :D

Неам никво намерение ти пускам снимчици :flipoff: Аз не прайм снимки, а си карам колата.

С жените по същия начин... Ти си карай на снимки ;)

И мисля, че прекали и ти е неподходящ тона меко казано, ма то с една клетка толкоз дет се вика :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да ползва само 90 е? Въпроса ми е сериозен найстина. Какво имаш в предвид?

Говори за Бимър Е36 6-така със 150 коня, спокойно със сигурност няма против ABC двигателя на Ауди. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щот върви кат за толкова. Просто ако беше по-малко от тия коне съвсем немаше да откинва.

Тоя мотор може да е здрав и надежден, ма с вървенето нема много общо. Върви симпатично, звучи симпатично...

И дотам. То вероятно и предавките са некви странни. Но е факт, че за 150 коне бЕга безумно малко.

Сериозно ти отговорих :hilezh::(

Има нещо такова поне сравнена с другата кола от подписа която също е 150 коня има голяма разлика.. в полза на Аудито де :-)

Аз си карам кораба засега ми стига :-) Е чак зле като 90 коня не е.. :-) Щом на това ми тежкото купе бия мондео 136 и т.н. пак чат пат бива :-)

Щях да се извинявам за офф-а, ама тя тая тема и без тва вече на нищо не прилича :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това вървене на 150к АУДИ като 90к най-вероятно става реч за 1.8Т с преебано турбо ... ако някога си карал и ли си се возил на ABC 2.6-150к едва ли щеше да кажеш, че върви като 90к :hilezh:

А относно 320 М50-ката на тате на рендето торсионите верно ще се разхвърчат :hilezh: много добре си пасва този мотор на купето е36, а и на звук го докарва, върви, гори сичко е 6+ :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А относно 320 М50-ката на тате на рендето торсионите верно ще се разхвърчат

Верно ли бе?!Е аз що чак сега го разбирам.Ти нали се сещаш,че сравняваш кола 96кс. със 150?! Точно с тва ренде не мога и да искам да се бегам с който и да е.

Друг е въпроса,че с тоя клепар Kuro Tores бих се бегал и с пазарска количка от Била,щото маминия още на ръчна пали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добре си пасва този мотор на купето е36, а и на звук го докарва, върви, гори сичко е 6+ :zustimm:

На звук и горене съм съгласен, ама па и вървеж чак... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно ли бе?!Е аз що чак сега го разбирам.Ти нали се сещаш,че сравняваш кола 96кс. със 150?! Точно с тва ренде не мога и да искам да се бегам с който и да е.Друг е въпроса,че с тоя клепар Kuro Tores бих се бегал и с пазарска количка от Била,щото маминия още на ръчна пали.
Така е прав си колега :hilezh:За Торес па си прав :zustimm:
На звук и горене съм съгласен, ама па и вървеж чак... :hilezh:
Абе баш добре си върви, 230 си прави на варненската магистрала - тествано!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг е въпроса,че с тоя клепар Kuro Tores бих се бегал и с пазарска количка от Била,щото маминия още на ръчна пали

==========================

Няма смисал да палиш и да си дигаш нервите с тоз състезател,не виждаш ли че баровеца ПОТЕН ВОДА НЕ Е ПИЛ. :bia:

Имам какво да му кажа на момчето,но не е за форума...!

Редактирано от Ziki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам какво да му кажа на момчето,но не е за форума...!

To няма и смисъл, баце. Да е само той - китка да му боднеш, ма те са цяло поколения такива... Тежко й на тая държавица. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To няма и смисъл, баце. Да е само той - китка да му боднеш, ма те са цяло поколения такива... Тежко й на тая държавица. :2gunsfiring_v1:

Ми не е брчет и аз имам кетап от 5 месеца,но знам колко трябва да си изпотя дупенцето за да карам такива коли...

и знам коя кола е за мен и за коя още не ми е досшло времето,както и каде кого трябва да питам и как да разговарям с хората които са видели мн мн повече от мен... и могат да ми помогнат... не да им се прая на велик...

Секи е почнал от някаде ... пак тоз играч ... хората му убесняват кое е най добре за него той им издиша само...

Ае Бирата да е студена пак секи си знай :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не е брчет и аз имам кетап от 5 месеца,но знам колко трябва да си изпотя дупенцето за да карам такива коли...

и знам коя кола е за мен и за коя още не ми е досшло времето,както и каде кого трябва да питам и как да разговарям с хората които са видели мн мн повече от мен... и могат да ми помогнат... не да им се прая на велик...

Секи е почнал от някаде ... пак тоз играч ... хората му убесняват кое е най добре за него той им издиша само...

Ае Бирата да е студена пак секи си знай :angry:

Aз па на 3 месеца тотализирах една кола. После ми дойде идеята, че рискованото каране може да е забавно, но понякога може и да боли. И че е кофти да си видиш скалпа без огледало - части от него да са останали по някво напукано стъкло и кухата ти тиква да е цялата в кръв. :hilezh: Та в последствие почнах да се замислям малко повече... и се чудех що трябваше да таковам мамата на цяла една кола, за да ми дойде поне малко акъл, ама нейсе... :angry:

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и друго: човек за да стане шуфьор трябва,да се блъсне поне един път,но ако му стане навик работата не е на добре. :hilezh:

Това май не е по темата за което се извинявам ...човека пуснал темата сам си я развали :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...