Jump to content

Това е недопустимо и унизително


Recommended Posts

На мен ли ми се струва или половината не сте разбрали за какво говори Кокича. Не става въпрос за "юзъра" под самия аватар, ами за малко по - надолу има едно "Група" - тя не може да се променя, а при членовете пише Ауди Клуб Бг Мембер, а при смотовете кат нас пише само "мембер" :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 195
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На мен ли ми се струва или половината не сте разбрали за какво говори Кокича. Не става въпрос за "юзъра" под самия аватар, ами за малко по - надолу има едно "Група" - тя не може да се променя, а при членовете пише Ауди Клуб Бг Мембер, а при смотовете кат нас пише само "мембер" :stupid:

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко,

четейки следващите редове, вярвам, че ще разбереш, колко много те ценя :hilezh: (независимо, че не веднъж изповядваме различни тези).

В темата, в която спорехме за горивата, наблюдавах безцелният ти, от гледна точка на страничен наблюдател, "поход" срещу "Стената".

И автоматично, в главата ми изкочи образа на един всеизвестен герой от едноименият роман на Сервантес, Дон Кихот.

Знаеш, какви са събитията в този роман.

И автоматично, за мен, ти стана Дон Кихот. Надявам се, че ме разбираш правилно. Ти, едновременно си и не си Дон Кихот.

Не си, защото не си човек с ментални проблеми, какъвто, според мен е бил Дон Кихот и не си, защото за разлика от Дон Кихот, водиш борба срещу несъществуващи вятърни мелници. Но си, защото водиш тази "борба", независимо, че мелниците не съществуват. От една страна ти се възхищавам, от друга ти се чудя на акъла, за какво ти е.

А относно ПРИНЦИПНОСТТА ти, надали има някой, който да се съмнява в това.

М/у другото, след това споделих това заключение с друг съфорумец и той формулира правилното име, с което вече те наричам, четейки подобни теми.

Та името е Дон Кокот. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само още не мога да схвана какво протиш имаш там да пише това на членовете?Чак пък и унизително?????

Мисля,че всеки когато членува някъде и спомага с вноса за това по един или друг начин, е редно това да бъде отбелязано някъде в страни.Не мисля, че се парадира с това или се натрапва пред останалите.Просто го пише и толкова!

И се надявам казаните думи да не се отнасят за тези от модераторите които са ми приятели(а не знам и другите които не познавам дли го заслужават)....просто защото не е редно и ако става въпрос за тях искам да ти кажа,че не си прав!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в този наш живот има една дума "ПРИНЦИПНОСТ".
Пречи, че се делим на патриции и плебеи.

Явно урокът с "емоушъните" не е разбран. Те просто не си разчетоха силите, скараха се с мен(удариха ми БАН) и в крайна сметка паднаха надолу. Има една народна поговорка "Каквото посееш, това ще пожънеш".

Коко :hilezh::hilezh: защо такива хора като теб са толкова малко на този свят :):hilezh: ???

...............................................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нарочно не четях темата вече 24 часа и чак сега я чета.

Подобен скандал възникна между нашите колеги от Санкт Петербург и явно последните верси на Инвайжън позволяват такива надписи.

Интересното е, че много от моите познати мишкуват. :respekt:

Димо, който е явно скорошен член се опитва да ги защити без аз да го критикувам, защото той е нов член и най-малкото го обвинявам него.

Откъде дойде идеята за темата ми?? Имахме среща по наши фирмени въпроси и се оказа, че единият от участниците е Изпълнителен директор на фирма вносител на части. Попитах го за отстъпки и той каза "Елате с представителите на клуба". Аз му отговороих "Това е трудно, заети са момчетата". И последва отговор ". Отстъпката е на Ваше име г-н Георгиев и вече я имате". Само Вие може да се разпореждате с нея. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета темата и не мога да разбера...

В такива случаи прилагам максимата: "Каквото и да ти говорят знай че става дума за пари"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета темата и не мога да разбера...

В такива случаи прилагам максимата: "Каквото и да ти говорят знай че става дума за пари"

Бат Фори не уцели, но утре ще ти обясня. :respekt:

Не за пари, а за свършена работа ставаше...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко, според мен пич се вкарваш в некви излишни филми, защото колкото и срамно да звучи за администратор :):hilezh: ако не беше подхванал тази тема, не знам кога щях да видя че има такива надписи ... но ако си нямате друга работа спорете си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересното е, че много от моите познати мишкуват. :lupe:

Понякога не е лошо да се мишкува. Пример: ако ти напиша какво си мисля за теб в този момент никога повече няма да ми говориш, гарантирам ти ;)

Темата е меко казано несериозна. Всеки може да прави избор дали да е член на Клуба или не. Но за мен е проява на наглост да караш членовете един вид да се чувстват гузни от това и да го крият. Тези "балъци", които са решили да са официални членове и да отделят от времето си и огромната сума от 75 лв. на година, мисля имат правото поне да имат тази титла в профила си. Необяснимо е за мен по какъв начин това би подразнило някой разумен човек? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....огромната сума от 75 лв. на година, мисля имат правото поне да имат тази титла в профила си.

Аз пак да попитам, не беше ли 150лв въпросната сума или греша?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодая на всички участвали в темата.Отвреме навреме се явява такаква тема и почва любимия спор кой е по по най.В резултат на това този форум продължава да съществува и неговата популярност не намалява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва е недопустимо и унизително, Под аватара: Група: Audi Club BG Member

Не мисля. че унизително да съм член на Ауди Клуб България!

Считам за достойно под аватара ми, да е точно тази групата.

От тук нататък въобще не са ми ясни мотивите на Коко за този негов пост.

Дано да има желание да ги изясни.

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...