Jump to content

Audi A3 1.8 T + чип ??? = 200 кс?


Recommended Posts

здравеите колеги,

интересува ме какво Ви е мнението за този двигател на А3 - 1.8 Т 150 кс, и как е с чип (има ли някои с чип на този мотор) защото видях че вдига конете с 50 и стават около 200 кс ? как мислите, заслужава ли си слагането на чип

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора като цяло се слави че е доста здрав,само евентуален ремонт на турбината излиза по сколенко...

Иначе А3 1.8Т с чип става нещо страшно,а пък ако е и 4х4 много малко коли по световарите могат да му се опънат.

п.с. S2-ки :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи казвате става пушка а ? на мен точно за това ми трябва и избрах този модел и мотор

с чип има ли някои и повече впечатления от този мотор .. как е със стабилността? все пак в момента карам бмв Е39 520 98-ма и е доста по голяма кола погледнато /макар със задно/ и би трябвало и по стабилна .. абе млад съМ и ме сърбат нещо краката =) а с тоя кораб ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи казвате става пушка а ? на мен точно за това ми трябва и избрах този модел и мотор

с чип има ли някои и повече впечатления от този мотор .. как е със стабилността? все пак в момента карам бмв Е39 520 98-ма и е доста по голяма кола погледнато /макар със задно/ и би трябвало и по стабилна .. абе млад съМ и ме сърбат нещо краката =) а с тоя кораб ..

Батка зимай,няма да съжеляваш.Стабилна си е особено ако е със Sport окачване и готини гуми няма проблеми.

По-принцип си е доста бърза,а и ти как от "мъртвородения" ще се качиш на нея ,направо ще ти се струва

че излиташ :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка зимай,няма да съжеляваш.Стабилна си е особено ако е със Sport окачване и готини гуми няма проблеми.

По-принцип си е доста бърза,а и ти как от "мъртвородения" ще се качиш на нея ,направо ще ти се струва

че излиташ :rolleyes:

:hilezh::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а някои с такава кола + 4ип демек към 200 кс има ли да сподели .. ? защото само затова бих си взел колата - че чипа вдига конете от 150 на 200 :flehan:

какво очакваш да ти кажат....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия 200 коня на леката а3ка за мен трябва да ги извъртиш на куатро такава...иначе леко леко по завоите....нз...:hilezh:

ама къде чипват А 3ки с чип и стават 200 коня ?! не стават ли към 180+ :hilezh:

бтв. има заводски а3ки 1.8Т 180 коня

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия 200 коня на леката а3ка за мен трябва да ги извъртиш на куатро такава...иначе леко леко по завоите....нз...:wall:

ама къде чипват А 3ки с чип и стават 200 коня ?! не стават ли към 180+ :zustimm:

бтв. има заводски а3ки 1.8Т 180 коня

Виждал съм в сайтове с чип тунинг, че се вдигат към 40 коня на 1.8Т, зависи от чипа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.digitaltuning.bg/products.php

от тук ще ти стане ясно................ :rolleyes:

AUDI Технически данни

A6 1.8 TURBO - 150CV 195 HP

За А4 е същото, но какви пари са чиповете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта от 150к.с. заводско стана към 185к.с. след чип, махане на катализатора, ще метне още към 5-8 коня отгоре.

Доколкото съм запознат, предлагат се три версии - 170, 185 и 195 коня. Последната не става на всички 1.8Т.

Колата, аз поне не мога да си я позная. Леко лудна така да се каже. Стана и доста по еластична, което е голям кеф.

Разхода хвръква нагоре, като я настъпваш.

Може да се очакват редица проблеми, след чипване, защото колиците са на доста км, и някой неща издишат впоследствие.

След БМВ-то, А3 с чип ще ти се стори като самолет, а и как спира, не е истина :rolleyes:

Обаче, возията, екстрите и пространството, ще ти липсват.

Важното е да ти кеф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, защо най-големия чип не става на всички 1,8Т? От какво зависи?

Това го чух от Стефчо Сумиста. Един колега с А4 Б5 1.8Т попита за тази версия, ама неставала за него. На моята кола става, но Стефчо ме съветва да не я слагам, че става доста опасно. Няма да издържат доста неща.

Предполагам нещо с електрониката е. Който разбира да каже.

Абе 185коня са си екстра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе 185коня са си екстра.

Да ... потвърждавам. :rotcol:

В неделя се возих в чипнатото А6 1.8 T quattro на Verter и с трима души товар и това голямо купе направо ми се зави свят. :bia:

... обаче Акурата понавървява повече, а Verter ... даже и на газ ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Това е достатъчно за да се коментира друго ...

Абе то и аз мога сега да напиша в моята интернет страница, регистрирана с домейн "ultratuningsolutions.com/org/net", че продавам чип, който вдига 55 коня и 45% nm... Въпроса е колко ще е вярно. А и другия въпрос, при условие, че е вярно това, на каква цена се повишават следните показатели?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...