Jump to content

Audi vs BMW


Oyama

Recommended Posts

Интериора на последната петица е FUGLY!

Сега ще ти кажат,че не е грозен, а е такъв щото е страхотно ергономичен :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 717
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

No Comment.

70061161517070.jpg

:hilezh: :hilezh: ААААААуу тоя грездей го имаше истипосан и в нашия форум ;)

То германчето станало освен секс символ ми и национален герой

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв душевно болен трябва да си, само да си помислиш, че салон на автомобил трябва да изглежда по този начин??? Волана е отвратителен, скоротстния лост се извисява над подлакътника, което при механична скоростна кутия практически го прави(подлакътника) неизползваем, празното поле в централната конзола, както и абсурдната ниша за очила свидетелстват за тотална липса на креативност. "Махагоновата" линия тип мушама-имитация-на-дърво (PVC фолио) би била горе-долу сносна, ако не се разминаваше по такъв идиотски начин с тази на дръжката на вратата. Абе и помен от красотата на старата петица няма... Просто АНТИ-ЧОВЕШКА кола. Реве ми се като я гледам, а ако трябва всяка сутрин още несъбудил се да се качвам в тази пародия на автомобил...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

модове, айде заключете я вече тая тема - ясно е че полза никаква :hilezh:

Редактирано от Nico
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специален поздрав за всички почитатели на БМВ. :hilezh::hilezh:;)

http://vbox7.com/play:b9696117

Не забравяйте обаче, че тези времена отминаха вече.

Е ти като чуеш БМВ само за мутрите ли си мислиш ;) ;) Ти сега искара Ауди най-примерната марка

А за онези времена-повярвай ми не са отминали въобще.Просто са сменили дрешките и методите

Редактирано от BENZINO_VN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е, че имиджа на БМВ се поизчисти тука, това за сметка на Ауди и ФВ Туарег...

ЕБАТИ ТЪПАТА ТЕМА
Бе не е тъпа, ама много я оспамихме :hilezh::hilezh:;) Редактирано от monz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Германеца е пич, познавам хора от Троян, които го познават и нищо лошо не виждам като си е сложил 2 - 3 лепенки на 80 - ката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Германеца е пич, познавам хора от Троян, които го познават и нищо лошо не виждам като си е сложил 2 - 3 лепенки на 80 - ката

Руси не се излагай ма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Германеца е пич, познавам хора от Троян, които го познават и нищо лошо не виждам като си е сложил 2 - 3 лепенки на 80 - ката

Може и да е добър по душа :gut: Но експериментите му върху колата е извращение чесно-ти на тея пейки,добавки на броните и прагове викаш няколко лепенки

Щом казваш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къв е тоя германеца ве, да го таковам?!? Кво толкоз кат стане дума за ауди и тия с куците бмв-та, дето са срам за марката се изказват с "германеца". Ае само да не показвам снимки на цигански бмв-та, щот всеки трети циганин кара е36-ца (тва е щот останалите двама карат гоуф :gut:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къв е тоя германеца ве, да го таковам?!? Кво толкоз кат стане дума за ауди и тия с куците бмв-та, дето са срам за марката се изказват с "германеца". Ае само да не показвам снимки на цигански бмв-та, щот всеки трети циганин кара е36-ца (тва е щот останалите двама карат гоуф :angry:)

Айде да сме квит-тука имаме поне 200 коня ,като само от лепенки имаме 100 :gut::gut:

Донче доволен ли си

post-21616-1224856982_thumb.jpg

post-21616-1224856998_thumb.jpg

post-21616-1224856982_thumb.jpg

post-21616-1224856998_thumb.jpg

Редактирано от BENZINO_VN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В манталитета е проблема. Не в лепенките.

В такава и така налепена кола, може да се очаква само празна глава зад волана и тежък крак на педала.

А дали ще в Ауди, Трабант, Ролс Ройс или Порше ... се в гъз.

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да сме квит-тука имаме поне 200 коня ,като само от лепенки имаме 100 :gut::gut:

Донче доволен ли си

Оф бате, и ти си мислиш, че тоя е зле?! Квито съм ги виждАл на живо, направо не ми стига акъла да ги осмисля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Германеца е пич, познавам хора от Троян, които го познават и нищо лошо не виждам като си е сложил 2 - 3 лепенки на 80 - ката

Е точно тия "две-три" лепенки са разликата между човека и маймуната, между красивото и кича , между селото и града, между една циганка от околовръстното и Наоми Кембъл, между автомобил и посмешище. Как да ти го обясня...Вземи разгледай TУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В манталитета е проблема. Не в лепенките.

В такава и така налепена кола, може да се очаква само празна глава зад волана и тежък крак на педала.

А дали ще в Ауди, Трабант, Ролс Ройс или Порше ... се в гъз.

По-точно не може да бъде казано! :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

модове, айде заключете я вече тая тема - ясно е че полза никаква :blink:

Не е точно така,за мен беше лъч светлина да разбера,че във форума има хора със солидни познания по латински и литература.Тъкмо бях решил,че сме се събрали само галфони.Това сериозно.

Иначе човекът ви го каза-такива теми в техния форум се терминират още в зародиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука е Свобода, Демокрация и Капитализъм!

А къде отива свободата на словото?

Или който мисли различно го заключваме!

Айде нема нужда...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е точно тия "две-три" лепенки са разликата между човека и маймуната, между красивото и кича , между селото и града, между една циганка от околовръстното и Наоми Кембъл, между автомобил и посмешище. Как да ти го обясня...Вземи разгледай TУК

Напълно съм съгласен с мнението. Това да си прос като цървул не е никак лесна работа. А в нашата мила родина валяло от такива... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм , дойде да търсиш милост ли? :hilezh: Никаква милост ! Продължавайте да се правите на състезатели и да се мъчите да дрифтите из кварталите, само по-леко със стълбовете ,че ми омръзна да се прибирам, по тъмно.

Имам един въпрос :

Колко награди за двигали имт Тези бокл. опа извинявам се Ауди ???

Respekt "BENZINO VN :hilezh: "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...