Jump to content

Чисто нова или малко карана кола?


Нова или почти-нова кола?  

250 гласа

  1. 1. ????????? ?????????.

    • ????, ?????? ?? ? ???????? ?? ??? ???? ? ? ????????? ????????? ?? ???.
      80
    • ????? ????, ??? ???? ? ????? ??-???????.
      173


Recommended Posts

Усещането да пръднеш първи на шофьорскта седалка е като да.........., сети се сам!!!

Няма база за сравнение, новото си е ново.

Качваш се и караш!

на мен ли го казваш :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 463
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Pease brothers! Късно е вече да се дрънкате, броячът спря, поръчката е направена и не подлежи на промени. TANCHO, мерси за опита да ме подкрепиш :hilezh: ,в неравната битка :flipoff: НО... нямаше нужда. Не му се обиждам на Иво, френдове сме, клиент ми е също, познаваме се достатъчно добре за да му се връзвам и да се засягам. Просто е фен на формулата и всичко под 500 коня му малее. :flipoff:

Ше види той като му представя фактурите за гориво за изминалата година колко яд ще го хване. :hilezh:

Ще осъзнае как за година спестявам от гориво колкото за половината му кола и набързо ще и пусне обява. :hilezh:

Даже ще ме моли да му продам моята, ама аз ще му припомням постовете тук и ще си умира от яд, че ме е дразнил. :(:flehan:

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pease brothers! Късно е вече да се дрънкате, броячът спря, поръчката е направена и не подлежи на промени...

Ти пък късно било, то кат я вземеш тогава започваме ве, истински ... :flipoff: :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък късно било, то кат я вземеш тогава започваме ве, истински ... :hilezh: :hilezh:

Какво "истински"? Истински да завиждате ли? ;);):D

Не те е срам, вместо да ми се радваш, споделяйки тръпката ми, ти се счупваш от завист. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо ти се радва посвоему :hilezh:

Да бе виждам, яд го е, че не си купи нова кола и сега се хваща за единственото, което може. :hilezh: Безскрупулник безсранен такъв! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе виждам, яд го е, че не си купи нова кола и сега се хваща за единственото, което може. :hilezh: Безскрупулник безсранен такъв! :hilezh:

Абе надали го е яд, колата му е супер

Важното е всеки да има това което иска, а не кат мен да не знае какво иска :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе виждам, яд го е, че не си купи нова кола и сега се хваща за единственото, което може. :hilezh: Безскрупулник безсранен такъв! :hilezh:

Верно си е, хем нова, хем икономична... с подчертан спортен нрав. :P;)

п.п. Майтап ве че ей сега ш се включи онзи умния и ше ме насмете. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно си е, хем нова, хем икономична... с подчертан спортен нрав. :hilezh::P п.п. Майтап ве че ей сега ш се включи онзи умния и ше ме насмете. :P
Усещам аз, че ти се намери майстора на тебе. :hilezh:
Абе надали го е яд, колата му е суперВажното е всеки да има това което иска, а не кат мен да не знае какво иска :D
Яд го е, яд го еееее, ама си трае да не се изложиии... :P А ти баце си знаеш какво искаш, даже и аз знам и другите пичове тук знаят - Ауди искаш, Ауди баце...............и те така. ;);)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пИши му на лични и ше разбереш ... само дето не знам на коя планета е сега :hilezh: питай audi200avant, те май са в некви особени писмовни сношения :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да ти кажа, защото най ми хареса комбинацията със сивите алуминиеви апликации вътре. Като ще е С-лайн, хубаво е да се запази спортната насоченост. Е сега вече Иво не мое да не се намеси с коментарче за спортния ми мотор. ;)

Ето едно доста подобно изпълнение до това, което поръчах:

Като се изключи цвета на салона и джантите, си е направо същото.

243107.jpg

243111.jpg

243109.jpg

А това ще е салона:

243110.jpg

Мисля, че си пасват. :flehan:

Идеална е! Не ги слушай да е с черен салон, много е банално според мен.

Естествено ако купваш кола втора ръка, със салона може да направиш компромис, но

в твоя случай можеш да избираш и правилно си направил! Аз бих избрал или такъв като твоя или светъл.

Воабще като цяло е добре колата според мойте разбирания, само джантите са смотани, ама мове да ги смениш..

Цвета на салона е модерен в момента, а ако беше поръчал и бяла да е, с черни жанси......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за позитивното мнение! Сега имам нужда от такива, че навлизам във редовната фаза: "Ама добре ли помислих, ама правилно ли ги подбрах нещата, ама не се ли прее.ах?" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич не го мисли, ами си яхай файтончето като ти дойде и да не ти пука.

И аз имах таз дилема и си взех новичкото.

Много съм доволен. Имаш гаранция, нищо не сменяваш като за начало и наи-важното:

Ти първи си си пръднал на седалката!!!!!!!!!!!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е всеки да има това което иска

Присъщата неустойчивост на желанията обаче, кара всеки да иска това, което няма. Няма как да искаш това, което имаш, просто защото вече си го получил. Абе човешка трагедия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъщата неустойчивост на желанията обаче, кара всеки да иска това, което няма. Няма как да искаш това, което имаш, просто защото вече си го получил. Абе човешка трагедия...

Много е вярна таз сентенция за жалост. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво daks радвам се за решението ти :f_ck_you: усещането да си избереш и притежаваш нов автомобил е уникално и само тези които не са го преживели твърдят друго.

сега ще го караш на сън :hilezh: , след това ще го вземеш и ще си най-щастливият собственик на ауди. весела коледа и нека има повече собственици на нови коли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво daks радвам се за решението ти :hilezh: усещането да си избереш и притежаваш нов автомобил е уникално и само тези които не са го преживели твърдят друго.

сега ще го караш на сън :bia: , след това ще го вземеш и ще си най-щастливият собственик на ауди. весела коледа и нека има повече собственици на нови коли

Благодаря ти за пожеланието! Прав си, разхожда ми се из сънищата мамка й и кола.

Но си е набутвация новата кола де, спор няма. Сърце юнашко обаче не търпи... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за пожеланието! Прав си, разхожда ми се из сънищата мамка й и кола.

Но си е набутвация новата кола де, спор няма. Сърце юнашко обаче не търпи... :hilezh:

То всяка една новозакупена кола си е набутвация, независимо дали е нова или не. Постоянно се наливат пари - за говриво, консумативи, застраховки... Но пък е голямо удоволствие да се кара нова кола. :(

Стискам палци да ти дойде по-бързо:)

p.s. Днес за пореден път се убедих колко са удобни спортните седалки. Много добър избор, а и цветът е уникален! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не гледам на нещата като вас. Никога не съм смятал, че колата е набутвация, защото не си длъжен да я купиш. Решаваш дали я искаш и си я купуваш. Тя е затова, за кеф и да ти върши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То всяка една новозакупена кола си е набутвация, независимо дали е нова или не. Постоянно се наливат пари - за говриво, консумативи, застраховки... Но пък е голямо удоволствие да се кара нова кола. :wall:

Стискам палци да ти дойде по-бързо;)

p.s. Днес за пореден път се убедих колко са удобни спортните седалки. Много добър избор, а и цветът е уникален! :bia:

Горивото не се коментира, застраховките в моя случай също ;) , но покупната цена и продажната после са две съвсем различни стойности, които може да те докарат до депресивни състояния. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...